Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Altın Elbiseli Adam da Rezalet!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    berkaye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX
    Alıntı KutlayGül adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam benim taştan kastım şuydu

http://i.imgur.com/T3WsqEk.png?1

linkinpark20 ve ahe bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ucurtma_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750
    Alıntı harung adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buyutmeyin adam muhtemelen motoru emanet aldığı arkadaşına laf cakmis Barkin da sıkıldı yarıda kesti zaten..
    Ayrıca enduro candir scooter heyecan dır :D
    kesinlikle katılıyorum, talihsiz bir durum olmuş

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı KutlayGül adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam benim taştan kastım şuydu

http://i.imgur.com/T3WsqEk.png?1
    tekerden kastın ne?
    braveguy, berkaye ve Ahmanamra bunu beğendiler.
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

pnongrata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Adventure 390
    Yuuuhhh......!!

neonxc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 SL
    Altın Elbiseli Adam benim arkadaşım falan değil, onun avukatı da değilim ama şöyle kısa bir yazılanlara baktım hayretler içerisinde kaldım resmen. Ya arkadaş bu adam onlarca video çekti, Onlarca insan bu adam sayesinde gidip 600cc motor ile başlamaktan vazgeçip ufak cc ile başladı kendini imha etmedi. Frenleme nasıl yapılır, kontra nasıl yapılır, trafikte nasıl hayatta kalınır v.b bir çok hayati bilgiyi daha anlaşılır daha inanılır bir şekilde anlattı. Bunu yaparkende anlatım tarzı ile bizi hiç sıkmadı. Adamın onlarca yaptığı olumlu şey varken gelip burda canlı yayın programında bir başkasının söylediği bir söz yüzünden olayı Rezalet boyutuna taşımış, Adam vatana ihanet etmiş gibi imza toplamaktan falan bahsetmişsiniz. Resmen adamın bir açığını yakalıyorsunuz, küçücük bir şey buldunuz mu da şampanya patlatıyorsunuz.

Kasmayın bu kadar, biraz relax olun. Adamın kendi kişisel youtube kanalı. Ne resmi bir kurumu temsil ediyor, ne tüzel bir kişiliği temsil ediyor. Adam kendi youtube kanalından video paylaşıyor. İstediğini istediği şekilde söyler, beğenmiyorsan kanalını takip etmeyi bırakırsın. Kaldı ki adam özür dilemiş zaten.

Ben bu adama laf söyletmem aga. Ben şuan motosiklete biniyorsam Bu adam sayesinde biniyorum. Ben şuan 600cc racing makine alıp kendimi imha etmediysem bu adam sayesinde. Motoru almadan Honda dan eğitim aldıysam da yine bu adam sayesinde. Siz önce alın elinize kamerayı, motorcular için faydalı bir şeyler üretin ondan sonra gelin bu adamı eleştirin. Sizin olumlu eleştiri yapma hakkınız bile yok. Kimsiniz siz? bir motosiklet formunda vakit geçirmek için üye olmuş insanlarsınız. Ne faydanız bana ya da diğer motorculara.

Şimdi bu mesajdan bana tepkiler gelebilir, Size sizin anladığınız dilden sivri dilli bir eleştiri ile cevap verdim. Başkasına yapınca iyi bakalım kendinize böyle eleştiri olunca ne tepki vereceksiniz. Unutmadan Hiç birinizi de tanımıyorum, yazdıklarım kişisel değil, belli bir ideolojiye dir.

Herkesin tekeri düz bassın. Kazasız belasız sürüşler diliyorum.
    ugurcan88, braveguy, MD.Murat ve 10 diğerleri bunu beğendiler..

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    Alıntı 40yapar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yukarıda bahsi geçen programdan soyut olarak yazıyorum. Altın elbiseli adam iyidir, hoştur, bilgilendirir vs vs. Ama nihayetinde o da motosiklet üzerinden ekmeğini kazanan, yolunu bulmaya çalışan bir insan oğludur. Motorcu camiasının Barkın'a peygamberin bi tık altındaki insanoğlu muamelesi yapması sizce de baymadı mı artık?!
    bugüne kadar bu sitede okuduğum yorumlar arasında ilk 5 e girer.
    40yapar bunu beğendi.
    how can you know what the things are worth?
    ıf your hands won't move to do a days work.

matagp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X-EVO
    Bir Motorcunun diğer bir motorcuyu küçümsemesi,kendinden farklı görmesi,dışlaması yada saygı duymaması bizim toplumumuzun tam olarak kişiliğini ortaya koyuyor!

Güçlü,iyi yada üstün zannettiği araca binen insan oğlu diğer insanları hep küçük görüyor.Acaba ne zaman sona erecek bu durum diyeceğim ama olmayacak biliyorum

Bu arada Gökhan Eren denen şahsı bende kınıyorum.Motorsiklet camiası adına (enduro-racing-scooter farketmez) özrünü dilemeli.

Bu şekilde dikkatiyle bu önemli noktaları görüp bizi bilgilendiren arkadaşlarada teşekkürler.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı neonxc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Altın Elbiseli Adam benim arkadaşım falan değil, onun avukatı da değilim ama şöyle kısa bir yazılanlara baktım hayretler içerisinde kaldım resmen. Ya arkadaş bu adam onlarca video çekti, Onlarca insan bu adam sayesinde gidip 600cc motor ile başlamaktan vazgeçip ufak cc ile başladı kendini imha etmedi. Frenleme nasıl yapılır, kontra nasıl yapılır, trafikte nasıl hayatta kalınır v.b bir çok hayati bilgiyi daha anlaşılır daha inanılır bir şekilde anlattı. Bunu yaparkende anlatım tarzı ile bizi hiç sıkmadı. Adamın onlarca yaptığı olumlu şey varken gelip burda canlı yayın programında bir başkasının söylediği bir söz yüzünden olayı Rezalet boyutuna taşımış, Adam vatana ihanet etmiş gibi imza toplamaktan falan bahsetmişsiniz. Resmen adamın bir açığını yakalıyorsunuz, küçücük bir şey buldunuz mu da şampanya patlatıyorsunuz.

Kasmayın bu kadar, biraz relax olun. Adamın kendi kişisel youtube kanalı. Ne resmi bir kurumu temsil ediyor, ne tüzel bir kişiliği temsil ediyor. Adam kendi youtube kanalından video paylaşıyor. İstediğini istediği şekilde söyler, beğenmiyorsan kanalını takip etmeyi bırakırsın. Kaldı ki adam özür dilemiş zaten.

Ben bu adama laf söyletmem aga. Ben şuan motosiklete biniyorsam Bu adam sayesinde biniyorum. Ben şuan 600cc racing makine alıp kendimi imha etmediysem bu adam sayesinde. Motoru almadan Honda dan eğitim aldıysam da yine bu adam sayesinde. Siz önce alın elinize kamerayı, motorcular için faydalı bir şeyler üretin ondan sonra gelin bu adamı eleştirin. Sizin olumlu eleştiri yapma hakkınız bile yok. Kimsiniz siz? bir motosiklet formunda vakit geçirmek için üye olmuş insanlarsınız. Ne faydanız bana ya da diğer motorculara.

Şimdi bu mesajdan bana tepkiler gelebilir, Size sizin anladığınız dilden sivri dilli bir eleştiri ile cevap verdim. Başkasına yapınca iyi bakalım kendinize böyle eleştiri olunca ne tepki vereceksiniz. Unutmadan Hiç birinizi de tanımıyorum, yazdıklarım kişisel değil, belli bir ideolojiye dir.

Herkesin tekeri düz bassın. Kazasız belasız sürüşler diliyorum.
    düşünceme tercüman olmuşsunuz.
    bizim millet yükseleni geri çekmeye bayılır. bu adam bir hata yapsa da giydirsek diye bekleyen birsürü insan var maalesef.

altın elbiseli adam bu işten yolunu bulmaya çalışıyor diyen arkadaşlar ,
    ben altın elbiseli adamdan öğrendiklerimi başka birinden satın almaya kalksam acaba ne kadar eder?
    tecrübesini ,güvenliğimiz için tonlarca şeyi öğretirken bizden para mı aldı bu adam?
    hayır. sadece açıp izledik. 5 kuruş da para vermedik.
    ama sayesinde motosiklet sahibi olduk belki de. bu keyife ortak olduk.

bu arada , başlıktaki "da" birleşik olacak.
    allah rızası için açın 2 satır gazete okuyun da şu işi öğrernin artık.
    okurken yoruyorsunuz insanı.
    neonxc, mehmetenis, berkerk ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    "zamanında da eğersiz ata binenler kelek elemanlardır" demişlerdi.
    onlardan muhtar bile olmaz demişlerdi,

Shrieker ve GP500-1st bunu beğendiler.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Bence bakanlar kurulu derhal toplanmalı ve kınama açıklaması yapılarak soruşturma başlatılmalı.
    Shrieker bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Bu 2 teker kullanıcılarında ki alınganlık,birbirini çekememe nedir ya ? Bisikletle uğraştığım zamanlarda bile dağ bisikletçisi,yol bisikletçisi diye saçma sapan ayrımlar oluyordu. Burada da aynı durum ve çok komik bence koca koca adamların birbirine sövmesi.. Bırakın kim ne derse desin,he deyin geçin kafaya takıp içerlenmeye ne gerek var. Mesela baştaki totoş da,geriye kalan %50 ye ana bacı yardıracak neredeyse ama ipleyen olmadığı için havladığıyla kalıyor anca..

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dikkatinizi çekerim tarza değil. o tarzı seven adamlara 5 para etmez diyor. şimdi ben burda örneğin çapırcılar beş para etmez desem hoş olur mu?
    Racingciler desen neyse, çapırcılara de de mc ler kafa derini yüzsün

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:35 ----------

Bence otosansür yoluna gidilmesi hiç hoş olmamış
    telike bunu beğendi.

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı neonxc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tipik Türk insanı davranışı. Açık yakalamaya görsün, mal bulmuş mağribi gibi atlarlar hemen. Bunların açıklarını toplasan burdan mars'a gider birde geri gelirsin. Ama onlar kendi açıklarına, yanlışlarına asla bakmaz. Çünkü onlar hata yapmaz, hep haklıdır.
    Murat.K. bunu beğendi.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Racingciler desen neyse, çapırcılara de de mc ler kafa derini yüzsün

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:35 ----------

Bence otosansür yoluna gidilmesi hiç hoş olmamış
    Ya çapır motorlar kötüdür desem tamam ama çapırcılar diyemem mesela. Buraya kişisellik giriyor. Her yerde iyisi de vardır kötüsü de. (Sanırım iyi kıvırdım)
    Shrieker bunu beğendi.
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

berkerk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj ns 200/bmw r nine T
    bunu rezalet olarak gören kişiler artniyetlidir nezdimde. orada kullanılan ifade muhtemeldir ki yakınları-tanıdığı insanlar için söylenmiştir. endurocu değilim lakin öyle olsaydım eğer mmm umrumda olmazdı bu ifade. kendimi biliyorum. neden gocunayım ki? yani afedersiniz de "osuruktan nem kapmak" deyimi tam sizin için söylenmiş.
    braveguy, RAMİREZ ve Shrieker bunu beğendiler.

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    2 teker sınıfları arasındaki tatlı rekabeti severim bol bolda geyiğini yaparız ama sevmediğim tek şeyde kullandıkları motorların hakkını vermeyenlerin bu rekabete karışmalarıdır.

Bu arada hakkatten hep bizim tekerler taşlara deyiyo
    Shrieker bunu beğendi.
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    Bence yarası olan gocunur. Hergün istanbul trafiğinde tanımadığım bi sürü adam arabalarının içinden sövüyor bize. Gram umursamam. Yayındaki kardeş de bi halt etmiş, abuk sabuk konuşmuş. Fikirleri kendini bağlar sonuçta. Programa yada altın çocuğa bu kadar giydirmeye gerek yok.

Sevdiğim bir söz vardır; Köpekler istedi diye atlar ölmez... Lucescu mu demişti acaba yav??
    braveguy ve Karalı bunu beğendiler.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Endurocular la arasında kötü bişey mi geçti acaba

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    pusuya yatmış bekleyen kedicikler gibisiniz, aha bunu dedi aha şunu dedi :D aha rezalet işte bu kesin rezalet
    benim honda cb'em için de bizzat kendisi dalga geçmiştir mesela, aha sinyali de var aa bide yanıyo şeklinde,
    olur böle şeyler, o yüzden başlığa bak hizaya gel :D
    Murat.K. ve fazil bunu beğendiler.

kınamak çok güzel gelsene
    abeciMotoru bunu beğendi.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)