Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Altın Elbiseli Adam da Rezalet!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Bir motosiklet markasını eleştirebilir ve 5 para etmez diyebilirsiniz.
    Bir motosiklet cinsini beğenmeyebilir ve 5 para etmez diyebilirsiniz.
    Bunlar zevk meselesidir.
    Bir motosiklet sürücüsüne(şahsen tanıyorsanız)de 5 para etmez diyebilirsiniz.

Ancak bir motosiklet cinsine binen insanların tümüne 5 para etmez diyemezsiniz.Hangi motosiklet cinsi olursa olsun!!!
    Ben derim diyen insan,terbiyesizdir.
    Neticede AEA programı da yaptığı hatanın farkına varmış,o sözler videodan çıkarılmış ve özür dilenmiştir.
    Bu konuyu buraya açmasam ve eleştiride bulunmasam,o video o şekilde kalacak ve seyredilecekti.
    Yani eleştirimiz yapıcı şekilde olmuş ve tatlıya bağlanmıştır.
    Yoksa,bazılarının dediği gibi,programı eleştiri yapmak için seyretmiyoruz.Beğendiğimiz ve hoşlandığımız için seyrediyoruz.Ancak hoşlanmadığımız şeyleri eleştirmek ve yorumlamakta en tabii hakkımızdır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Alıntı necatik35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir motosiklet markasını eleştirebilir ve 5 para etmez diyebilirsiniz.
    Bir motosiklet cinsini beğenmeyebilir ve 5 para etmez diyebilirsiniz.
    Bunlar zevk meselesidir.
    Bir motosiklet sürücüsüne(şahsen tanıyorsanız)de 5 para etmez diyebilirsiniz.

Ancak bir motosiklet cinsine binen insanların tümüne 5 para etmez diyemezsiniz.Hangi motosiklet cinsi olursa olsun!!!
    Ben derim diyen insan,terbiyesizdir.
    Neticede AEA programı da yaptığı hatanın farkına varmış,o sözler videodan çıkarılmış ve özür dilenmiştir.
    Bu konuyu buraya açmasam ve eleştiride bulunmasam,o video o şekilde kalacak ve seyredilecekti.
    Yani eleştirimiz yapıcı şekilde olmuş ve tatlıya bağlanmıştır.
    Yoksa,bazılarının dediği gibi,programı eleştiri yapmak için seyretmiyoruz.Beğendiğimiz ve hoşlandığımız için seyrediyoruz.Ancak hoşlanmadığımız şeyleri eleştirmek ve yorumlamakta en tabii hakkımızdır.
    niye hocam? ben trafikte jetta, doblo benzeri araç sürücüleri için 5 para etmez bu adamlar diyebiliyorum. çoğu zamanda haklı çıkıyorum. burada edilen 5 para etmezler lafı şahsiyetleri ile alakalı değil ki sadece trafikteki kullanımları ile alakalı. ister motorun tepesinde olun isterseniz arabada hep onlardan çekiyorsunuz... taksiciler 5 para etmez denir. adamların kişiliklerine değil yine şöförlüklerine edilen laftır bu. hatta trafikte 5 para etmeyenlerin listesini 4 tekerler için vereyim hemen.

otobüs şoförleri
    taksiciler
    minibüsçüler
    jettalar
    doblolar
    audi a5 ve a6 lar
    mercedes ler
    4 ve 2 çekerlerin alayı
    tırlar, kamyonlar
    küçük arabalar
    tofaş kartal doğan vs....

bu liste uzar gider... kısacası trafikteki arabaların çoğu için söylenir bu. 4 teker sürücüsü 4 teker sürücüsüne bu yakıştırmaları yapar. 2 teker sürenlerin hepsi bir birine kardeş gözü ile mi bakıyor sanıyorsunuz?

şopar sevenler SS sürenlere
    SS sürenler ybr yzf sürenlere
    çinli sürenler japonlara
    yüksek cc sürenler düşük cc lere
    pahalı italyan sürenler alayına...
    o buna, bu ona...

Barkın Bayoğlu`nun ekibinden biri bu cümleyi söyleyince bu kadar kıyamet koparmak niye? dili sürçer, boş bulunur, düşünmeden konuşur... olabilir. canlı yayınlarda ne hatalar yapılıyor. birde üstüne üstlük bu adamlar sizin düşündüğünüz gibi über paralar kazanarak yapmıyorlar bu işi. başlamışlar devamını getiriyorlar. yaptıkları onlarca faydalı iş var, hiç birinde "helal olsun" dememiş bir grup adam daha geçenlerde açılan bir konuda AEA yı taş yağmuruna tutuyordu şimdi ellerine başka fırsat geçti linç kampanyası devam ediyor.

tamam adam bir hata yapmış! sonra AEA ekibi özür dilemiş... peki sen (genel olarak hepiniz) Türk motor camiası için forumda bir kaç yazı paylaşmak dışında ne yaptın ?

ben hiç bir şey yapmadım! o yüzden yapanı destekliyorum. hata yapsalarda desteklemeye devam ediyorum. çünkü hata yaptıkça yapmamayı öğrenecekler! hatalarından ve aldıkları tepkilerden ders çıkaracaklar. bırakın hata yapsınlar. yeri gelsin kantarın topuzunu kaçırsınlar.

ama yok imza toplayalım, onu yapalım, buna gidelim... amma saçmaladınız. oldu olacak cts 2den sonra (hafta sonu çalışanlarında mesaisi bitsin) toplanıp stüdyolarını yada gaajlarını basalım, benzin döküp hepsini yakalım? bu mudur?

CHaTaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson electra glide ultra classic
    Ben size asıl sorunun ne olduğunu söyliyim 2-3 sene öncesine kadar kendi çapında birşeyler yapmaya çalışırken şimdi birçok insanın körü körüne desteklediği ve inandığı kişi olmaya başladı. İNsanlar doğru mu söyledi yanlış mı bakmaksızın AEA programındaki herşeye inanması başlı başına bir problemken. Bu kadar kitleye sahip olmakta bazı totoların motorsiklet selesinden daha yüksek irtifalara kalmasına yol açtı. Böyle olunca da bu programı yapan insanlar kendilerinde her türlü şeyi söyleme cesareti buldular.
    Siz kim oluyosunuz da herhangi bir motor kesimini 5 para etmez olarak nitelendiriyosunuz ben anlamadım.
    Bundan 1 hafta önce bir konun içerisinde AEA vadesini doldurdu dediğimde herkes AEA haşmetmaaplarını nasıl savunacağını şaşırmışçasına savunmuştu.
    Bugün yine söylüyorum Maalesef yanlı motor yorumlaru. Hadsizce kişilerin kişiliklerine yapılan yorumlar sizn boyunuzu aşmış durumdadır sevgili AEA ekibi.
    necatik35 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Murat.K. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    niye hocam? ben trafikte jetta, doblo benzeri araç sürücüleri için 5 para etmez bu adamlar diyebiliyorum. çoğu zamanda haklı çıkıyorum. burada edilen 5 para etmezler lafı şahsiyetleri ile alakalı değil ki sadece trafikteki kullanımları ile alakalı. ister motorun tepesinde olun isterseniz arabada hep onlardan çekiyorsunuz... taksiciler 5 para etmez denir. adamların kişiliklerine değil yine şöförlüklerine edilen laftır bu. hatta trafikte 5 para etmeyenlerin listesini 4 tekerler için vereyim hemen.

otobüs şoförleri
    taksiciler
    minibüsçüler
    jettalar
    doblolar
    audi a5 ve a6 lar
    mercedes ler
    4 ve 2 çekerlerin alayı
    tırlar, kamyonlar
    küçük arabalar
    tofaş kartal doğan vs....

bu liste uzar gider... kısacası trafikteki arabaların çoğu için söylenir bu. 4 teker sürücüsü 4 teker sürücüsüne bu yakıştırmaları yapar. 2 teker sürenlerin hepsi bir birine kardeş gözü ile mi bakıyor sanıyorsunuz?

şopar sevenler SS sürenlere
    SS sürenler ybr yzf sürenlere
    çinli sürenler japonlara
    yüksek cc sürenler düşük cc lere
    pahalı italyan sürenler alayına...
    o buna, bu ona...

Barkın Bayoğlu`nun ekibinden biri bu cümleyi söyleyince bu kadar kıyamet koparmak niye? dili sürçer, boş bulunur, düşünmeden konuşur... olabilir. canlı yayınlarda ne hatalar yapılıyor. birde üstüne üstlük bu adamlar sizin düşündüğünüz gibi über paralar kazanarak yapmıyorlar bu işi. başlamışlar devamını getiriyorlar. yaptıkları onlarca faydalı iş var, hiç birinde "helal olsun" dememiş bir grup adam daha geçenlerde açılan bir konuda AEA yı taş yağmuruna tutuyordu şimdi ellerine başka fırsat geçti linç kampanyası devam ediyor.

tamam adam bir hata yapmış! sonra AEA ekibi özür dilemiş... peki sen (genel olarak hepiniz) Türk motor camiası için forumda bir kaç yazı paylaşmak dışında ne yaptın ?

ben hiç bir şey yapmadım! o yüzden yapanı destekliyorum. hata yapsalarda desteklemeye devam ediyorum. çünkü hata yaptıkça yapmamayı öğrenecekler! hatalarından ve aldıkları tepkilerden ders çıkaracaklar. bırakın hata yapsınlar. yeri gelsin kantarın topuzunu kaçırsınlar.

ama yok imza toplayalım, onu yapalım, buna gidelim... amma saçmaladınız. oldu olacak cts 2den sonra (hafta sonu çalışanlarında mesaisi bitsin) toplanıp stüdyolarını yada gaajlarını basalım, benzin döküp hepsini yakalım? bu mudur?
    Söylenen cümle,canlı yayında değil daha önce çekilmiş bir video idi.
    İlk yazıma dikkat edersen,Barkın Bayoğlu nu başka bir kişinin yapmış olduğu videoyu dikkatsizce yayınladığından dolayı kınamıştım.
    Yoksa Barkın Bayoğlu nun şahsına herhangi bir söylemim yoktur.
    NOT:Kınamak:Yapılan bir işin kötü olduğunu belirtir bir biçimde söz söylemek, ayıplamak, takbih etmek.
    Kaynak: Türk Dil Kurumu
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

zizulander - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu aralar mecburen otomobil
    Alıntı neonxc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Altın Elbiseli Adam benim arkadaşım falan değil, onun avukatı da değilim ama şöyle kısa bir yazılanlara baktım hayretler içerisinde kaldım resmen. Ya arkadaş bu adam onlarca video çekti, Onlarca insan bu adam sayesinde gidip 600cc motor ile başlamaktan vazgeçip ufak cc ile başladı kendini imha etmedi. Frenleme nasıl yapılır, kontra nasıl yapılır, trafikte nasıl hayatta kalınır v.b bir çok hayati bilgiyi daha anlaşılır daha inanılır bir şekilde anlattı. Bunu yaparkende anlatım tarzı ile bizi hiç sıkmadı. Adamın onlarca yaptığı olumlu şey varken gelip burda canlı yayın programında bir başkasının söylediği bir söz yüzünden olayı Rezalet boyutuna taşımış, Adam vatana ihanet etmiş gibi imza toplamaktan falan bahsetmişsiniz. Resmen adamın bir açığını yakalıyorsunuz, küçücük bir şey buldunuz mu da şampanya patlatıyorsunuz.

Kasmayın bu kadar, biraz relax olun. Adamın kendi kişisel youtube kanalı. Ne resmi bir kurumu temsil ediyor, ne tüzel bir kişiliği temsil ediyor. Adam kendi youtube kanalından video paylaşıyor. İstediğini istediği şekilde söyler, beğenmiyorsan kanalını takip etmeyi bırakırsın. Kaldı ki adam özür dilemiş zaten.

Ben bu adama laf söyletmem aga. Ben şuan motosiklete biniyorsam Bu adam sayesinde biniyorum. Ben şuan 600cc racing makine alıp kendimi imha etmediysem bu adam sayesinde. Motoru almadan Honda dan eğitim aldıysam da yine bu adam sayesinde. Siz önce alın elinize kamerayı, motorcular için faydalı bir şeyler üretin ondan sonra gelin bu adamı eleştirin. Sizin olumlu eleştiri yapma hakkınız bile yok. Kimsiniz siz? bir motosiklet formunda vakit geçirmek için üye olmuş insanlarsınız. Ne faydanız bana ya da diğer motorculara.

Şimdi bu mesajdan bana tepkiler gelebilir, Size sizin anladığınız dilden sivri dilli bir eleştiri ile cevap verdim. Başkasına yapınca iyi bakalım kendinize böyle eleştiri olunca ne tepki vereceksiniz. Unutmadan Hiç birinizi de tanımıyorum, yazdıklarım kişisel değil, belli bir ideolojiye dir.

Herkesin tekeri düz bassın. Kazasız belasız sürüşler diliyorum.
    adam haklı beyler abartmanın manası yok.
    Motosiklet üstünde itlik yapmak çok zevklidir, fakat bu itliğin bütün motosiklet camiasına zarar vereceğini aklınızın köşesinde tutun.

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Alıntı necatik35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Söylenen cümle,canlı yayında değil daha önce çekilmiş bir video idi.
    İlk yazıma dikkat edersen,Barkın Bayoğlu nu başka bir kişinin yapmış olduğu videoyu dikkatsizce yayınladığından dolayı kınamıştım.
    Yoksa Barkın Bayoğlu nun şahsına herhangi bir söylemim yoktur.
    NOT:Kınamak:Yapılan bir işin kötü olduğunu belirtir bir biçimde söz söylemek, ayıplamak, takbih etmek.
    Kaynak: Türk Dil Kurumu
    bu alınganlık nedir böyle çözemedim. mesajın tamamını üstünüze almış kaynakça vererek açıklamalarda bulunuyorsunuz. teşekkür ederim lakin Türkçemi bir Türk! olarak gayet iyi bilen biriyim....

Ben derim diyen insan terbiyesizdir demişsiniz bende cevabınızı verdim kim neye nasıl neden diyor....

Mesajınızı bir kez daha okuyunca, sizde birilerini terbiyesiz pozisyonuna layık görerek kendinizi de terbiyesiz pozisyonuna koymuşsunuz farkında değilsiniz.. kendi mesajınız ile genelleme yaparken, kendinizi yine kendi satırlarınız ile o genellemenin içine dahil edebilme başarısını gösterebilmişsiniz. tebrik ederim ...

Anlamadığınız için bir kez daha özellikle belirteyim.
    Barkın Bayoğlu`nun ekibinden biri bu cümleyi söyleyince bu kadar kıyamet koparmak niye? cümlesi ile başlayan paragraf eğer dikkatli olarak bir kez daha okursanız genele yazılmış bir yazıdır... Alınganlıkta maşallah tavan yapmışsınız.

Motosikleti
    Arkadaşlar konu amacına ulaşmış ve video düzeltilmiştir.
    Daha fazla tartışıp birbirimizi üzmemek adına,moderatörden konunun kapatılmasını istedim.
    Hepinizi seviyorum,saygılar sevgiler.
    Carbondioxid bunu beğendi.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:   Konu istek üzerine kapatılmıştır,keyifli forumlar.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın
    necatik35 ve Nathan bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)