Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Altın Elbiseli Adam da Rezalet!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    arkadaşlar,
    şişlideki evinden maslaktaki ofisine full çanta seyahat eden endurocular görüyorum.
    bu durum size de komik gelmiyor mu trafikte?
    bu durumu içeriden bir gözün böyle yorumlaması neden bu kadar rahatsız ediyor siz anlamadım, zira bana da komik geliyor ve gülüyorum.
    adam ayda bir gün -o da belki- uzun yola gidiyor, ama günlük rutunda ful takım alüminyum kaba çanta ile geziyor trafikte.
    amaç ne? "ben çok çılgınım, her gün dağ tepe geziyorum" imajı vermek gibi geliyor bana.
    dışarıdan bakan "vay adam ne kadar serin(cool)" desin, "çılgın ruh" olduğunu zannetsin.
    halbuki en iyi ihtimalle diğerlerinden tek farkı steril evinden çıkıp, steril plazasına araba yerine motosikletle ulaşması. serin ya da çılgın ruh değil yani sadece imaj öyle.
    bu durum da komik bir durum ve içeriden bir göz de bunu belki kaba şekilde eleştirmiş olan bu.
    timfx e katılıyorum pek takılmamak lazım..
    olayı imza toplamaya kadar aksiyon haline getirmeye gerek yok sanki...
    ugurcan88, neonxc, Shrieker ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    dikkatinizi çekerim tarza değil. o tarzı seven adamlara 5 para etmez diyor. şimdi ben burda örneğin çapırcılar beş para etmez desem hoş olur mu?

Burdurlu33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jawasaki(Jawa 125 sport)
    Videonun kacıncı dakikasında bu sözler geciyor baktımda bulamadım kaldırılmış olabilirmi?

sinansari_fb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1300S
    39.25 de enduro canmış diyor burada söylemiş olabilir. kesmişler muhtemelen orayı.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Yayın yaparken AEA nın kimseye ihtiyacı yok.
    heleki canlı yayında sohbet ettiği o kişiliklerle hiç yok. tek başına canlı yayın yapsa, daha çok izlenir.
    ben yanında ki adamlar konuşunca sıkılıyorum. heleki şişman bıyıklı adamı hiç sevmiyorum. boş konusuyor

aonal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 esd idi
    Söyleyene bi bakacaksın önce sonra canını sıkıp sıkmayacağına karar vereceksin

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    Alıntı braveguy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar,
    şişlideki evinden maslaktaki ofisine full çanta seyahat eden endurocular görüyorum.
    bu durum size de komik gelmiyor mu trafikte?
    bu durumu içeriden bir gözün böyle yorumlaması neden bu kadar rahatsız ediyor siz anlamadım, zira bana da komik geliyor ve gülüyorum.
    adam ayda bir gün -o da belki- uzun yola gidiyor, ama günlük rutunda ful takım alüminyum kaba çanta ile geziyor trafikte.
    amaç ne? "ben çok çılgınım, her gün dağ tepe geziyorum" imajı vermek gibi geliyor bana.
    dışarıdan bakan "vay adam ne kadar serin(cool)" desin, "çılgın ruh" olduğunu zannetsin.
    halbuki en iyi ihtimalle diğerlerinden tek farkı steril evinden çıkıp, steril plazasına araba yerine motosikletle ulaşması. serin ya da çılgın ruh değil yani sadece imaj öyle.
    bu durum da komik bir durum ve içeriden bir göz de bunu belki kaba şekilde eleştirmiş olan bu.
    timfx e katılıyorum pek takılmamak lazım..
    olayı imza toplamaya kadar aksiyon haline getirmeye gerek yok sanki...
    canım benim sen çok yanlış anlamışsın olayı. endurocular şehrin göbeğinde açılan çukurların üstünden rahatlıkla geçebilmek içni de enduro kullanır. bir gün hiç unutmam eşimle ümraniyede sol şerit açık bir bastım direkt toprağa girdim, sonra tangır tungur kazıldıktan sonra açıkta bırakılan rögar kapağının üstünden geçtim. 17 inç jantım olaydı yamulma ihtimali belki de kaza yüksekti. bu bahsettiğim küçüksu caddesinde oluyor. ara sokaklar yol yapım çalışmaları inşaatlar da cabası. çantalar mevzusu da sizden daha çok koruma ekipmanıyla gezmemizden kaynaklanıyor olabilir, genelliyorum ki öyle

ben de mesela sizi komik buluyorum trafikte 3 derece dönme açısıyla bileklerinize abana abana nasıl gidiyorsunuz?

gördün mü? istediğim kadar ofansif olabilirim. ama bu söylediklerimin en ufak bir zeka kırıntısı içermediği gerçeğini değiştirmiyor. bu arkadaş da öyle bir arkadaş demek ki.
    Ahmanamra ve dockerengin bunu beğendiler.
    Güncel Motosiklet Haberleri ve Kültürü Blogu
    https://www.facebook.com/BoutiqueMoto

KutlayGül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp xl 650, CBF 1000 ABS
    Tartışma "senin anana bacına laf etseler hoşuna gider mi?"ye dönmüş. Hakikaten gereksiz yere kızıyorsunuz arkadaşlar. Adam öyle dedi diye endurocu arkadaşların tekerine taş mı değecek sanki. he deyin geçin.
    berkaye, Shrieker ve Cloverleaf bunu beğendiler.

aonal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 esd idi
    O insanlar motosikletin ruhunu anlamamış kimseler,Motosikletçiler Otomobilciler diye bir ayırım var zaten neden birde kendi içinde ayırım yaparsınki

Valla benim param olsun her türden bir tane alırım Enduro Cross Chopper Super Sport yada Commuter ne fark ederki

Enduro: Hem asfalt hem toprak yolda giderim

Cross : Dağlar benimdir

Chopper : Sesi yeter gitmesede olur

Super Sport : Hız yapmak isterim

Commuter : Şehir içinde en rahat edeceğim dostumdur gerçi ben şehirler arasıda kullanıyorumda

Huyumdur şehirler arası giderkende her motosikletliye bi selektör veya korna yaparım haa onlar selam verir vermez kendileri bilir ama hepsi dosttur bana göre
    necatik35 ve codeprof bunu beğendiler.

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    Alıntı phradrel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    canım benim sen çok yanlış anlamışsın olayı. endurocular şehrin göbeğinde açılan çukurların üstünden rahatlıkla geçebilmek içni de enduro kullanır. bir gün hiç unutmam eşimle ümraniyede sol şerit açık bir bastım direkt toprağa girdim, sonra tangır tungur kazıldıktan sonra açıkta bırakılan rögar kapağının üstünden geçtim. 17 inç jantım olaydı yamulma ihtimali belki de kaza yüksekti. bu bahsettiğim küçüksu caddesinde oluyor. ara sokaklar yol yapım çalışmaları inşaatlar da cabası. çantalar mevzusu da sizden daha çok koruma ekipmanıyla gezmemizden kaynaklanıyor olabilir, genelliyorum ki öyle

ben de mesela sizi komik buluyorum trafikte 3 derece dönme açısıyla bileklerinize abana abana nasıl gidiyorsunuz?

gördün mü? istediğim kadar ofansif olabilirim. ama bu söylediklerimin en ufak bir zeka kırıntısı içermediği gerçeğini değiştirmiyor. bu arkadaş da öyle bir arkadaş demek ki.
    önce uyarmalıyım, hitabınız çok cıvık.

devamında anlatmaya çalıştığımı tekrar edeyim; ben büyük jant boyu veya enduro motora karşı değilim olamam da zira şehirdeki yollar ciddi ciddi kasaba veya köy yolu kıvamında.

benim eleştirdiğim, sanki her allahın günü dağ tepe geziyormuş gibi 3 koca alüminyum çanta ile trafikte tam techizatlı tank gibi gezerek hava yapmaya çalışan enduroculardı.
    sanırım sizde de tam takım çanta sürekli takılı ki konuyu şahsileştirip yaşadığınız olumsuzlukları sıraladınız.
    umarım daha açık anlatabilmişimdir.
    bu arda belli bir tecrübe sonrası ben de bir enduro sayılan versys almayı planlıyorum ama şehir içinde tam techizat gezmeyeceğim.

berkaye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX
    Alıntı KutlayGül adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tartışma "senin anana bacına laf etseler hoşuna gider mi?"ye dönmüş. Hakikaten gereksiz yere kızıyorsunuz arkadaşlar. Adam öyle dedi diye endurocu arkadaşların tekerine taş mı değecek sanki. he deyin geçin.
    Endurocuların tekerleri hep taşlara değiyor zaten ihih
    Ahmanamra ve dockerengin bunu beğendiler.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    genç endurocular rahatsız

Arkadaşlar bu kadar gerilmeyin yahu. Sonuçta zevk için kullanıyoruz bu aleti.
    KutlayGül ve Shrieker bunu beğendiler.

KutlayGül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp xl 650, CBF 1000 ABS
    Alıntı Berkay Eraydın adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Endurocuların tekerleri hep taşlara değiyor zaten ihih
    Hocam benim taştan kastım şuydu

braveguy ve codeprof bunu beğendiler.

Darkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-125 ('14), Yamaha MT-25 ('17)
    Endurocular adam değil de sen mi adamsın

Motosikleti
    MT07ABS / FZ09
    divide et empera!!!

Enduro’cular!!!
    Cross’cular!!!
    Chopper’cular!!!
    Super Sport’cular!!!
    Commuter’cular!!!

bolunmeyin, dagilmayin!!!
    ortadoguyu dizayn etmek isteyen guclerin oyunlari bunlar!!!
    (simdi bunu da ciddiye alip yazan olur mu????)
    Shrieker bunu beğendi.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Paralel motovlog yapı barkının bilgisayarına sızarak arkadaşın kullandığı cümleyi montajlamak suretiyle iftira atmak noktasında belli bir çalışma içerisine girmişlerdir.bu noktada bizim de atacağımız adımlar bellidir.
    Ben burdan AEA'a sesleniyorum.
    Eyy Barkın!
    Ne istedinde vermedik.
    braveguy, Sinan Er, Shrieker ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Neyse ki densiz öğretmenin konuşması,dublaj-montaj yöntemi ile düzeltilmiş.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı KutlayGül adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam benim taştan kastım şuydu

http://i.imgur.com/T3WsqEk.png?1
    Ben enduroya geçiyorum
    braveguy ve Ahmanamra bunu beğendiler.

Motosikleti
    DL650 XT L5 - yamaha delight 115
    Bu dünün soytarıları bugün adam yerine koyuluyor ya,hakkaten üzücü ya..
    telike bunu beğendi.
    06 EB 8036
    09 R 5520

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)