Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Antalyada yaşayan ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 100 UGK
    tamamdır kardeşim bugün atarsan resimleri sevinirim. xl alsam yazın sadece mont olcak uzerimde bol olabilir L alayım en iyisi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    karamankolik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Markadan markaya bile fark ediyor beden ölçüleri. bende 185cm 70 kiloyum ama bilemiyorum hangi beden alsam.

Merhaba. Maalesef atamiyorum fotograflari pc ye. Mobilden nasil yuklenir bilmiyorum. Varsa bir yolu atayim.

Motosikleti
    Mondial 100 UGK
    mexico kardeşim özelden bna face adresini verirmisin. yada metin0067@hot... ekle kardeşim

antalyaya birinin işi düştümü ilk atlayan giden halleden ben olurdum...ne yalana söylim kendimi birz buruk hissettim...vaktim olsa 2 dakkada gider bakardım...yeni açılan bi mağazadayım izinsiz çalışıyorum...başımı kaşıyacak vaktim yok...neyseki halletmişler...şimdiden hayırlı olsun...

Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS200
    ben bu dokuyucular denen firma kadar gayriciddi bir firma görmedim,olmayan malı satmaları orjinal parça parasını alıp muadil ürünü göndermekten tutunda iade edilen ürünün parasını bin zahmetle geriye eksik olarak almak ve ukala çalışanlarıyla berbat bir işletme..yazdığım tüm sorunlarla özellikle stok durumunu sorarak almak isteyip ödemesini yapıp paramı eksik geri alarak maruz kaldığım duruma kimsenin düşmesini istemem lütfen dikkat edin..

Goxel01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Megelli 250 r
    Ben honda pcx parçaları sipariş ettim hepsi orjinalçıktı bir parça eksik çıktı aradım ellerinde kalmadığını parça kendilerine geldiğinde göndereceklerini istersem para iadesi yapacaklarını söylediler bende parça çok ucuz olduğu bekleceğimi söyledim istediğim parça 4 gün sonra geldi oda orjinaldi ayrı bir kargo ücretide istemediler bence dokuyucu güvenilir bir firma arkadaşlarımda alışveriş yaptı hiç sorun olmadı.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)