Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Hayabusa

Motovento
    REKLAM ALANI
    rebelrider67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar bugün eve dönerken birtane hayabusa gördüm Zonguldakta yaşıyorum 34 plakalı bir hayabusaydı ve arabanın camına yapıştım resmen.Motosiklet yavaş gidiyordu (60-80) 1dk boyunca yanyana gittik ve sahil yolundan çıktıktan sonra bir anda gaza bastı ve 7-8 saniye içinde gözden kayboldu gerçekten hayat buysa hayabusa hayallerimin motoru. sürmeden ölmeyeceğim seni hayabusa

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    EE yani ???

Duygularımı paylaşmak istedim sadece belki bu duyguları yaşamış olan vardır bir şeyler söylemek isteyen vardır. Burası sohbet bölümü konuşmak isteyen yazar istemeyen yazmaz eee yani yazarak ne yapmaya çalıştığını anlamadım. iyi forumlar
    leokaplann, KaanD, Ros1n2 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

4Vaqrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    Kardeş, sorun degil tabiki sohbet bölümü istediğin konuyu acarsin ama keske basligi özenli acsan , merak edip giriyoruz , girdigimizde konu en azindan bana gore bos muhabbet ilgimi çekmiyor. Ve vaki kaybi oluyor umarim anlamissindir.
    Maslak, telike, cbr1907 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

anlıyorum forumda yeniyim söylediğinizde haklısınız başlığı değiştirme şansım varsa değiştirebilirim

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    Alıntı rebelrider67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bugün eve dönerken birtane hayabusa gördüm Zonguldakta yaşıyorum 34 plakalı bir hayabusaydı ve arabanın camına yapıştım resmen.Motosiklet yavaş gidiyordu (60-80) 1dk boyunca yanyana gittik ve sahil yolundan çıktıktan sonra bir anda gaza bastı ve 7-8 saniye içinde gözden kayboldu gerçekten hayat buysa hayabusa hayallerimin motoru. sürmeden ölmeyeceğim seni hayabusa
    aynen onlar motorsa bizimkiler ne bizimkiler motorsa onlar ne
    aslında şöyle 2000 model falan alabilirim ama onlarda masraftan başka bir şey olmaz millet canını okuyor
    durum böyle oluncada bilim adamları ölümsüzlüğü bulsa gene binemyicem
    anca kiralaya bilirsen kop git

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Duygularımı paylaşmak istedim sadece belki bu duyguları yaşamış olan vardır bir şeyler söylemek isteyen vardır. Burası sohbet bölümü konuşmak isteyen yazar istemeyen yazmaz eee yani yazarak ne yapmaya çalıştığını anlamadım. iyi forumlar
    Bakın sizi anlıyorumda.

Ozaman herkes her beğendiği motoru görünce buraya yazarsa, işin içinden çıkılmaz hale gelir.
    Sokollu ve muhammetcon bunu beğendiler.

Alıntı Freye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen onlar motorsa bizimkiler ne bizimkiler motorsa onlar ne
    aslında şöyle 2000 model falan alabilirim ama onlarda masraftan başka bir şey olmaz millet canını okuyor
    durum böyle oluncada bilim adamları ölümsüzlüğü bulsa gene binemyicem
    anca kiralaya bilirsen kop git
    Gerçekten insanın içini okşuyor bu motosiklet üstüne binip tüm dünyadan uzaklaşmak istiyor insan

olur öylee !! şeyapma sen
    forewer ve muhammetcon bunu beğendiler.

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    hayabusa başka dünyanın motorudur.
    telike bunu beğendi.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    yahu adamin ustune gitmeyin sanki hergun cok guzel konular aciliyor ybr ye turbo taktircam yok suna sunu yapicam adamin hevesibi kirmaya ne gerek varki ybr mi cbf mi konularindan daha hosuma gitti
    Ros1n2, ///MPOWER, Blackeagletr ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu adamin ustune gitmeyin sanki hergun cok guzel konular aciliyor ybr ye turbo taktircam yok suna sunu yapicam adamin hevesibi kirmaya ne gerek varki ybr mi cbf mi konularindan daha hosuma gitti
    yok o değilde 2 gün sonra alıcam derse sıkıntı olur mu diye şeyaptım ben.. Neyse ozamanda az daha koyupta YBR alsaydın diye muhabbet çevirirsiniz demi

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeş uygun bölüme git yorum olarak yaz, her defasında yeni konu açıyorsun. Foruma bakıyorum, motor önerisi için bi konu, egsoz için bi konu, ekipman için bi konu, yolda gördüğün Hayabusa için başka bir konu açmışsın. İlgili konuyu bulup yorum olarak yazabilirsin.
    beko12345 bunu beğendi.

40yapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Sen en azından görünce tanıyorsun. Ben daha dünya gözüyle Hayabusa görmedim

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Konu açılırken başlık olarak açıklayıcı bir cümle kurulabilir. Metinde de ilk cümle konuyu özetleyici yazılabilir; forum konu başlıkları sayfasında fare ile başlığın üstüne gelindiğinde açıklama olarak çıkıyor ... Mertcan39'un da dediği gibi sanki başka zamanlarda çok mühim konular yazılıyor da ... Hele beğendiğin motoru herkes buraya yazarsa işin içinden çıkılamaz cümlesine hiç katılmıyorum. Beğendiğim motoru motosiklet üzerine olan bir foruma yazmayacağım da nereye yazacağım? Motosiklet üzerine olan bir forumda beğendiğim motoru yazmayacağım da ne yazacağım?

Hayabusa'ya gelirsek; bu Japonların motosikletlerinin isimlerinin kulaktaki tınısı bile farklı yahu , Suzuki İnazuma, Suzuki Hayabusa, Kawasaki ...

Kawasaki'yi bu arada z harfi ile okuyun; a'yı da uzatarak... ; bizdeki saki der gibi ; doldur saki bir kadeh derkenki sakinin sakisini z ile okur gibi ... kavazaaki... (veya, ben en azından öyle söylüyorum) ...

Şimdi bu geyik mi geyik ... hep üste biraz daha koyup ybr alacağına, kuba al, üste para kalsın, montunu düzersin diye yazacak değiliz ya

2 tekerde 300+ km/h hız , peheeyy... bırak trafiği, trafiğe kapalı bir parkurda bile bir tur at gel deseler o hızlara çıkabilir miyim bilmiyorum

Yaparız be... Teknik olarak, motosikletin alabileceği bir virajsa, ve iş sürüş tekniğine kalmışsa, yapabiliriz ... . Ama trafiğe kapalı bir alanda ... Trafikte yapamayız, çünkü otoban bomboş bile olsa, bizdeki sürücülerin ne zaman ne yapacağı belli olmaz ...

Asıl etkileyici olan ise belki de, ve daha yapılabilir olanı, rebelrider67'nin gözlemlediği gibi, birkaç saniyede önde kaybolacak şekilde hızlanmak ... 140-150 gibi hızlara 10 saniyede çıkmak ...

Bak bunu deneyimlemek için hayabusaya binilir işte ... veya, muadili bir kawa varsa o da olur

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Zonguldak da Hayabusa nın hakkını verebileceğimiz bir yol var mı ?

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı celikat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayabusa başka dünyanın motorudur.
    Siz hangi gezegenden geliyorsunuz
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    Alıntı GezeGeze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu açılırken başlık olarak açıklayıcı bir cümle kurulabilir. Metinde de ilk cümle konuyu özetleyici yazılabilir; forum konu başlıkları sayfasında fare ile başlığın üstüne gelindiğinde açıklama olarak çıkıyor ... Mertcan39'un da dediği gibi sanki başka zamanlarda çok mühim konular yazılıyor da ... Hele beğendiğin motoru herkes buraya yazarsa işin içinden çıkılamaz cümlesine hiç katılmıyorum. Beğendiğim motoru motosiklet üzerine olan bir foruma yazmayacağım da nereye yazacağım? Motosiklet üzerine olan bir forumda beğendiğim motoru yazmayacağım da ne yazacağım?

Hayabusa'ya gelirsek; bu Japonların motosikletlerinin isimlerinin kulaktaki tınısı bile farklı yahu , Suzuki İnazuma, Suzuki Hayabusa, Kawasaki ...

Kawasaki'yi bu arada z harfi ile okuyun; a'yı da uzatarak... ; bizdeki saki der gibi ; doldur saki bir kadeh derkenki sakinin sakisini z ile okur gibi ... kavazaaki... (veya, ben en azından öyle söylüyorum) ...

Şimdi bu geyik mi geyik ... hep üste biraz daha koyup ybr alacağına, kuba al, üste para kalsın, montunu düzersin diye yazacak değiliz ya

2 tekerde 300+ km/h hız , peheeyy... bırak trafiği, trafiğe kapalı bir parkurda bile bir tur at gel deseler o hızlara çıkabilir miyim bilmiyorum

Yaparız be... Teknik olarak, motosikletin alabileceği bir virajsa, ve iş sürüş tekniğine kalmışsa, yapabiliriz ... . Ama trafiğe kapalı bir alanda ... Trafikte yapamayız, çünkü otoban bomboş bile olsa, bizdeki sürücülerin ne zaman ne yapacağı belli olmaz ...

Asıl etkileyici olan ise belki de, ve daha yapılabilir olanı, rebelrider67'nin gözlemlediği gibi, birkaç saniyede önde kaybolacak şekilde hızlanmak ... 140-150 gibi hızlara 10 saniyede çıkmak ...

Bak bunu deneyimlemek için hayabusaya binilir işte ... veya, muadili bir kawa varsa o da olur
    10 saniyede 140-150 yapmaz hayabusa.ışıklarda dururken 10 saniyede 230-240 arası hızlara çıkar 400 metre yol alır.140-150 5 sn falan sürer.100 km hıza 40 metre meesafede çıkar

300 yapılcak yol varmı demeyin çoook yol var ama o yollarda yavaş motorlar 150 -200 yapıyorken hayabusa 300 yapıyor.

Temizi bulunursa 2000 modelide alınır.1000likler gibi narin değil,sağlam bir motor.ben 2000 model aldım kadranda 340 görebilir kondisyonda ve sadece lastik masrafım oldu

kinqdai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KUBA CİTA
    Hayabuseee tek hayalimm

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı initial-D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 saniyede 140-150 yapmaz hayabusa

hocam ben kısa süre hayabusa kullandım..

2. vitesde 195 km hıza çıktı makina ölçemedim ama sanırım 5 - 6 saniye sürmüşdür

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)