Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Polisimiz ve Motorlarımız

Motovento
    REKLAM ALANI
    xbuky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    CSB ..........

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Taner YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sırasıyla: Hyo GT250R, YAMAHA R1, HONDA 1000 RR,
    Alıntı gargaburun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kafadan yorum yapıp polisi kötülemeyin!!

Adam gibi araç kullanana kimse birşey yapmaz, yapamaz!!

Kullandığın araç ile trafik kurallarına uymayacaksan,

Kusura bakma o araca binmeyeceksin. ..

Suçu olan, kusuru olan kaçar polis den!!

(Konuyu açan arkadaş, çelişkili bir rapor açmıştır,
    Yada tam anlatamamışsın olayı. . )
    Motor kullanırken suçum yada kusurum olmadığı halde durmadığım olmuştur.
    oluroyle bunu beğendi.
    Korkarak yaşıyorsan eğer sende hayatı seyredenlerdensin..

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Polis işde. Sonra dedinmi ben bunlaramı özeniyorum . Neden se ben sevecek yanlarını göremiyorum. Eskiden istisnlar vardı şimdi istisnanın istisnası var. onlarda kendini saklıyor grup içinde.
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

dalangıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial xtreme max 200
    Antalyada iki çevik kuvvetin yanından gectim az ilerde park ettim işim vardı gelip bana ehliyet,ruhsat,kimlik sordular neden selam vermiyorsun bizi sallamıyormusun diye azar çektiler!!! İstanbulda yunusları gördüm sizin motorlar taş gibi maşallah modifiye varmı diye muhabbete girdim. Afyonda polis çevirdi evrakları kontrol ettiler sonra naapiyosun falan dedim istanbula gidiyorum gel bakim yorulmuşundur bi çay iç diye aldılar muhabbet sardık sonra yola devam ettim değişikler vesselam ama biride hayatımı kurtarmıştı resmen birine dalarken al aşağı etmişti etmese katil olurdum yani hepsi bir değil insan sonuçta ne bileyim birkaçı yüzünden hepsi kötü dememek lazım...
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    honda crf 250 L
    Normal şartlarda polsiin dur ihtarına uymamak 169 lira ama durmadığınız zaman yok üstüme sürdü kaçtı yok uygunsuz ışık bulundurma yok trafiği tehlikeye attı diyerek 500 lira civarı alakasız ceza kesiyorlar.Ben plakayı çıkartıp sırt çantama koyuyorum durmuyorum eğer bi şekilde durursam yada park halinde yakalarlarsa titreşimden cidalar açıldı düştüm diyip çıkmaya çalışıyorum işin içinden çıkmassamda plaka üstündeyken lanet olsaı dur çizgisinden yediğim cezanın yanında hiçbişey ödiceğim ceza

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Söylesem tesiri yok, sussam gönül râzı değil.
    (Fuzuli)

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Emre21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Normal şartlarda polsiin dur ihtarına uymamak 169 lira ama durmadığınız zaman yok üstüme sürdü kaçtı yok uygunsuz ışık bulundurma yok trafiği tehlikeye attı diyerek 500 lira civarı alakasız ceza kesiyorlar.Ben plakayı çıkartıp sırt çantama koyuyorum durmuyorum eğer bi şekilde durursam yada park halinde yakalarlarsa titreşimden cidalar açıldı düştüm diyip çıkmaya çalışıyorum işin içinden çıkmassamda plaka üstündeyken lanet olsaı dur çizgisinden yediğim cezanın yanında hiçbişey ödiceğim ceza
    172 liradır

Motosikleti
    Hyosung GV650
    polisler robot değil yani aa bir program verelim hep öyle davransın olayı yok onlarda insan. içlerinde dünya tatlısı olanlarıda var mendebur hatta ölse yüzüne bakmayacaklarımda var. demek istediğim beş parmağın beşi bir değil. evet üstüne üniforma beline silahı taktıklarında beyde benim paşada benim diyenleride gördüm ama öte yandan çok babacan olanlarıda gördüm.

Motosikleti
    BMW F650GS 2007
    Polis sevmem, siz de tanıştığınıza göre artık sevmezsiniz , keşke dediğiniz gibi olsa polisler , arkasokaklar dizisi gibi değil hayat
    Taner YILMAZ ve Ahmanamra bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    hikaye banada uydurma geldi ama polislerimiz pusuya yatip kask mont eldiven dizlik herseyim tam beni durdurdular nerden geliyon dedi bende duymamis gibi cevap vermedim dur gitmeden bi ceza yazayim oyle gidersin allah icin bu nasil tavir evraklari verdim bisey yapamadi gonderdi

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Her meslek grubunda iyi ve kötü adamlar var ve olmaya devam edecek. Ama ne iyiler yüzünden Kötüleri aklayabiliriz ne de kötüler yüzünden iyilerin hakkını yemeliyiz

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Gidin başka ülkede şöyle yapın böyle yapın diyenleriniz. Siz ülkenizi düzeltme çabasında bulunun ezileni kovma çabasında değil. Bu ülke seninse benimdir de senin kimseyi kovmaya ne hakkın olmalı nede yüzün olmalı. Yüzsüzsünüz yahu ne diyelim.
    easydude bunu beğendi.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Polis hücuma geçti mi ürkmüş gergedan sürüsü gibi hareket ediyor.
    Etrafta ne varsa dalıp yıkıyorlar.
    Bundan bir kaç yıl önce birilerini kovalarken Kafe'de oturmuş kahvesini içen adamı kameralar önünde yumruklamışlardı.
    Farklı şehirlerde de grev ya da protesto eylemlerinde nasıl davrandıklarını canlı yayınlarda izledik.
    Hele ki Gezi Parkı protestolarında aymazlığın ve hukuksuzluğun nerelere varabildiğini ibretle gördük.

Acı olan bunlar iyi günleriniz.
    Geçtiğimiz hafta meclise getirilen ve şimdilik oylaması ertelenen bir iç güvenlik paketi var.
    O paket meclisten bir geçsin asıl cümbüş o zaman başlayacak
    selsa, Ahmanamra, easydude ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Valla dostum ben sırf bu polislerin arasındaki bazı boku fazla gelenler yüzünden 5 sene mahkemelerde süründüm. Sana kötü bir nasihat etmek istemem ama devlet polis devleti yasal yollarla hiçbir sonuç elde edemezsin yediğin yumrukla cezayla kalırsın. Nacizane tavsiyemde böyle bir durumla karşılaşırsan bir daha ses etme eyvallah de sonra suratlarını kazı yaka numaralarını kazı aklına sivilken takip et tek tek kendini açığa vermeden becer onları en azından içinde kalmaz. Yasaların dışına çıkanların cezasını yasalar veremediğinde iş bireysel adalete düşer. . Malesef polislerimiz arasında bi hayli fazla polis köpeği var .
    hasansonmez, nokiaxxx ve sadi81 bunu beğendiler.

Motosikleti
    2014 ybr esd
    Az kaldı.şu iç güvenlik yasası geçince polis avrupadaki gibi olacak

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    konu kilit

y.akan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kimse kusura bakmasın.
    polis, asker, jandarma sizin dostunuz değildir. Bu Devlet, Türk milletinin dostu değildir.
    easydude ve nokiaxxx bunu beğendiler.

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    Alıntı actros1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az kaldı.şu iç güvenlik yasası geçince polis avrupadaki gibi olacak
    izlanda da polis birini vurduğu için özür dilemişti. kuzey devletlerinde polisin zor kullandığı çok nadir olur. ingilterede polis silah taşımaz. avrupada yasalara uyulur; ben avrupada polisin birinin gözünü çıkarıp ateşe attığı ve cezasız kaldığı bir örnek görmedim. ama türkiyede katille fotoğraf çeken polis/jandarma çok gördüm.

o polis size de dokununa açarsınız bir başlık da size. suçlu olmanız gerekmez yeterki doğru zamanda doğru yerde olun; ölmediğinize şükredersiniz.
    hasansonmez ve Ahmanamra bunu beğendiler.
    Güncel Motosiklet Haberleri ve Kültürü Blogu
    https://www.facebook.com/BoutiqueMoto

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Alıntı y.akan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kimse kusura bakmasın.
    polis, asker, jandarma sizin dostunuz değildir. Bu Devlet, Türk milletinin dostu değildir.
    Hükümet demiş olmamak için yaygın olarak devlet kelimesinin kullanılması yanlışı içinde olmamak gerek.

Örnek olarak, teknik direktörü beğenmeyebilirsin. Değiştirilmesini talep edebilirsin. Oy kullanma hakkın varsa ona göre yeni bir yönetim seçersin vs...

Ama takımı, rengiyle, ruhuyla, tümden beğenmiyorsan, o ayrı bir konu...ki, kastettiğin bu olmasa gerek.

Ha, bu arada, oyuncuları da beğenmeyebilirsin; topa sert giriyor falan da diyebilirsin ... Adresin teknik direktör o zaman ...

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    İnsanların lisedeyken ve çevredeki insanların polis ol rahat meslek maaşı da iyi sosyal statüsü de iyi mantalitesi bitip, ben halkıma hizmet etmek için halkımın refah seviyesini yükseltmek için ülkeme faydalı insan olmak için polis olmalıyım düşüncesi hakim olmadıktan sonra o işi yapanlara asla polis denemez ve bu yüzdendirki ülkemizde polise olan nefret. Ben bile öfke kusarım en basitinden trafik kan ağlarken sıkışıkken kenarda arabasının içinde oturan polise ya da o an birini çevirip ceza yazma derdinde olan polise. Yanlıs bir hareket yapmıslar asla sana vurma, senin malına zarar verme hakkına sahip değiller. Plakası ellerinde vardır onunla gerekli birimlere şikayet edebilirsin gereken yapılır buna emin olabilirsin. Çok geçmiş olsun diyelim umarım canınıza vücudunuza birşey olmamıstır. Bir şey sormak istiyorm son olarak da. O gecen motosikletli apaçi sürüsünün sürdükleri motosikletler cg serisi (köylü diye de tabir edilir) motosikletler miydi ve bu yaşananlar Mersin, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Kilis veya Şanlıurfa illerimizden birinde mi gerçeklesti ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)