Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ankara da Motor Mağzası

Motovento
    REKLAM ALANI
    Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Arkadaşlar Ankaraya yeni taşındım. Ankarada Motosiklet kıyafet, Aksesuar falan satan yerler,mağzalar nerelerdir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    XMAX
    Ulus yiba çarşısı,Çankayada Ulusan motor filan var.
    Oldjack bunu beğendi.

Motosikleti
    Fz6 Fazer
    bu sıra bende dokunmadan bişey almama hastalığı başladı. nette falan aratıyorum sağ sola bakıyorum hiç rastladığım biyer yok. batıkent taraflarında ostimde falan resmen hiç yok diyebiliriz.

ankara motosiklet konusunda çok geri bi şehir. bende eryamanda oturuyorum. kuryeler dışında max 20 25 motorcu vardır yani. ankarada honda alınır, başka motorların servisleri gerçekten acayip uzakta kalıyo
    Oldjack bunu beğendi.

CHaTaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson electra glide ultra classic
    Motomax mağazasını Ankara da da şubesi var..

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    motomaxin hemen capraz yukarisinda mototan vardir tavsiye olunur..
    Oldjack bunu beğendi.

overspeed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motomax ın aşağı çaprazına da hudson şube açıyomuş yakında.
    Oldjack bunu beğendi.

Motosikleti
    Fz6 Fazer
    arkadaş var yeni motor almış.Motor değilde , mont kask eldiven baksak dedik ama resmen çevrede hiç biryer yok.

Motosikleti
    Fz6 Fazer
    nette gezerken https://www.brnmotor.com.tr/index.ph...atic/contactus şuraya rastladım giden varmı hiç ?

ozanghost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 390 Duke
    Çankaya Birlik tarafında Motomax ve Mototan var, birbirlerine yakın ve güzel ürünler bulabilirsin. Konya yolu'nda Haymana Yoluna girmeden evvel sol tarafta Ulusan var. Orada da baya bir çeşit bulabilirsin.

Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Alıntı ozanghost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çankaya Birlik tarafında Motomax ve Mototan var, birbirlerine yakın ve güzel ürünler bulabilirsin. Konya yolu'nda Haymana Yoluna girmeden evvel sol tarafta Ulusan var. Orada da baya bir çeşit bulabilirsin.
    ulusan la motomaxa baktım, mototanı bilmiyordum en kısa zamanda oraya da gideceğim.

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motomax'tan uzak dur, yada bilinçli ol.

Eleerinde çok eski tarihli kask, pantolon don gömlek falan var.

Bana asırlık don sattılar, iç astarı fabrika üretimi hatalı, don çapraz duruyor. Tüm fermuarları ve cırtcırtları patladı. 55 kiloyum bi de. Sadece 1 kere uzun turda kullandım, çöp oldu.

Eldiven aldım, aldığım gün dikişleri patladı, ayrca hiç ergonomik değil. İşin daha komiği faturasında bayan eldiveni yazıyor. Denyo hiç demiyor da öyle olduğunu, elimin tarağı sığmıyor şu an, o da çöp sayılır.

Alarmlı kilit aldım, alarm akşama bozuldu, kaç kere çarşıda pazarda kilitleyip çözemediğim oldu kilidi, artık sıtkımı sıyırdım ondan da.

Bana motosiklet içliği diye bildiğin sporcu içliği sattı 2 sene önce, yani mal satabilmek için yalan söylemiş. 100 lira vermiştim o da gitti.

Sadece geçen sene aldığım Mont'dan memnunum. Tüylendi falan ama çok güzel.

Ya bilinçli olacaksın ya da benim gibi kazık yersin.

Ulus tarafına falan hayatta gitme, arkadaşlara ben diyorum ki trafik kazası geçirirsem beni bırakın öleyim, sakın ola ki dışkapı ulus tarafından gelen bir ambulansa beni bindirmeyin. Ulustan Yibaya doğru şöyle bir geç, at hırısızı baba katili dolu ortalık.

Küfürleri özelden kabul ediyorum sayın ANkaralılar.
    hakanens ve smiles bunu beğendiler.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı Zuzuuw adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Olmaz ben buradan sıralamak istiyorum.

Şaka bir yana, Yiba'nın şöyle bir esprisi var, ben tanıdık vasıtası ile tanıştım bir kaçı ile, tanıdık olunca fiyatlar makul oluyor, malzemenin iyisi gösteriliyor. Yoksa bildiğimiz lateks eldiveni kışlık diye yedirirler adama.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Alıntı Zuzuuw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motomax'tan uzak dur, yada bilinçli ol.

Eleerinde çok eski tarihli kask, pantolon don gömlek falan var.

Bana asırlık don sattılar, iç astarı fabrika üretimi hatalı, don çapraz duruyor. Tüm fermuarları ve cırtcırtları patladı. 55 kiloyum bi de. Sadece 1 kere uzun turda kullandım, çöp oldu.

Eldiven aldım, aldığım gün dikişleri patladı, ayrca hiç ergonomik değil. İşin daha komiği faturasında bayan eldiveni yazıyor. Denyo hiç demiyor da öyle olduğunu, elimin tarağı sığmıyor şu an, o da çöp sayılır.

Alarmlı kilit aldım, alarm akşama bozuldu, kaç kere çarşıda pazarda kilitleyip çözemediğim oldu kilidi, artık sıtkımı sıyırdım ondan da.

Bana motosiklet içliği diye bildiğin sporcu içliği sattı 2 sene önce, yani mal satabilmek için yalan söylemiş. 100 lira vermiştim o da gitti.

Sadece geçen sene aldığım Mont'dan memnunum. Tüylendi falan ama çok güzel.

Ya bilinçli olacaksın ya da benim gibi kazık yersin.

Ulus tarafına falan hayatta gitme, arkadaşlara ben diyorum ki trafik kazası geçirirsem beni bırakın öleyim, sakın ola ki dışkapı ulus tarafından gelen bir ambulansa beni bindirmeyin. Ulustan Yibaya doğru şöyle bir geç, at hırısızı baba katili dolu ortalık.

yibada bir şeye benzetemediğim malzemeler vardı. Gerçi ben pazar gitmiştim bir kaç mağzaya bakabildim. Arkadaşa mont bakıyoduk, Deri falan modeller varmıdır dedim, Baydara git o zaman dedi direk eleman. Buralarda bulamazsın falan. Ulusanda bir kazık sezdim. Motomax ta de bir esnaflık vardı. Ama ürün falan zor bir bedeni var başka bedeni yok deniyemiyosun vs. Mototana da gidip bakacağım artık. Brn motoruda faceden gördüm resimler falan baya düzgün bir yere benziyordu.
    hakanens bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 125R, CBR 250R, Yamaha XJ6 Diversion S
    Mototan 'a kesinlikle bak. Tansu ve suat abi çok güzel insanlar. Mağazada çok çeşit var eğer olmayan bir şey istersen de yardımcı olurlar, bir çaylarını içer çıkarsın

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Çankaya daki ULUSAN MOTOR a tamamen soğudum. Motor almak için gittim fakat yeni taşınmışlardı. Telefon numaralarını aradım yeni taşındıkları yerin tarifini istedim açık adres vermediler. 1 saat çankaya da dolaştım. Sonra yine 2 defa aradım çıkmadılar. Bu ne ilgisizlik. Siz kaybedersiniz. Tamamen soğudum. Ankara da tek motosiklet kalsa dahi onlardan almam gider İstanbuldan bile alırım. Yine görüştüğüm birkaç kişi ULUSAN MOTOR dan şikayetçi. Arkadaşım ben kimseye tavsiye etmem.

obarey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda CBR 250R (10k), 2015 Yamaha R25
    Alıntı 06serhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çankaya daki ULUSAN MOTOR a tamamen soğudum. Motor almak için gittim fakat yeni taşınmışlardı. Telefon numaralarını aradım yeni taşındıkları yerin tarifini istedim açık adres vermediler. 1 saat çankaya da dolaştım. Sonra yine 2 defa aradım çıkmadılar. Bu ne ilgisizlik. Siz kaybedersiniz. Tamamen soğudum. Ankara da tek motosiklet kalsa dahi onlardan almam gider İstanbuldan bile alırım. Yine görüştüğüm birkaç kişi ULUSAN MOTOR dan şikayetçi. Arkadaşım ben kimseye tavsiye etmem.
    Kardeş geçmiş olsun ama ulusan motorun çankaya'yla uzaktan yakından alakası yok gölbaşına gelmeden solda kalıyo... kim tarif ettiyse dalgnlığına gelmiş heralde...

Ben satışçılarından memnunum açıkçası gayet ilgili ve bilgililer ama fiyatlar biraz üst limitte ekipman için. genelde dainese nolan arai shoei var.
    Bu arada yiba çarşısı gayet kötü bi yer geçen gideyim dedim pazarcı-işportacı kılıklı adamlar motor ve ekipman satıyor. bende orayı tavsiye etmem.
    Ayrıca honda efe deki Ümit adlı arkadaşı da tavsiye ederim. motor satışında kendisi ama ekipmanda da yardımcı oluyor. alpinstar ls2 vs. markalar var.

hakanens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    Ulusan motor artık konya yolu üzerinde. Gölbaşına giderken. Kazık bir mağaza tavsiye etmem. Brn motorda kazık bir mağaza. Çankaya oran tarafında motomax iyidir. Ya da dışkapı tarafındaki yiba çarşısına gireceksin.

mtnsyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Gerçekten bende mototan'a gittim çok ilgililer yardımcı olmaya çalışıyorlar alışveriş yapılacak biyer ama motomax ilgisiz sinirli bi herif vardı adam oturduğu yerden bile kalkmadı onu söyleyim yeter sanırım

hakanens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    Dışkapıdaki yipa çarşısındaki motor ekipman mağaza sahipleri çok böyle işten anlayan tipler olmasada ürün hakkında senin az çok bilgin varsa pazarlıkla falan alabileceğin kaliteli ürünler var. Yeni motor alan kişiler genelde orada kendilerini düzerler ama benim tavsiyem yine Motomax kardeş. Sıkıntı çıkaran yok başında bekleyen buyrun ne bakmıştınız diyen yok. Rahat rahat dene al geç

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:59 ----------

Alıntı mtnsyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten bende mototan'a gittim çok ilgililer yardımcı olmaya çalışıyorlar alışveriş yapılacak biyer ama motomax ilgisiz sinirli bi herif vardı adam oturduğu yerden bile kalkmadı onu söyleyim yeter sanırım
    Yok yok sinirli değil o adamın yapısı o. Çözdüm ben onu. Çok takılıyorum çünkü oraya bir sıkıntı yaşamadım Sen çağırdığında, soru sorduğunda sana yardımcı oluyor.
    Bir garip yolcu

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)