Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kuryelik hakkinda bilgi yada tecrubesi olan varsa bakabilirmi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial Drift
    Herkese merhabaehliyetimi yeni aliyorum sinavlari gectim yani birtek emniyet isi kaldi ama malum yas 17destekte yok ucuz bir motor almak icin calismak istiyorum ehliyette yeni yani dominos veya benzeri yerlerin tecrube isteme gibi bir durumu varmi kabul edilirsemde tek korkum yollari bulamamak onun icinde eger mumkunse 100tl lik felan ucuz bir navigasyon almak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübesiz bu işi yapmak bence çok tehlikeli 30 dakika kuralları var biliyosundur sende,30 dakikada onu yetiştirmek mi(30 dakika bile değil 10 dakika siparişin hazırlanması desek kaldı 20 dakika)bu süreç içerisinde yetiştirme derdi,adres bulma derdi derken bir çok tehlikeyi göremeyeceksin çünkü dikkat trafikte olmayacak zaten tecrübe yok bence başka bi iş ara kuryelik öyle kolay bir iş değil.

muhammetcon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-09 (2018)
    Bende aynı bu şekilde başladım hemde hiç bilmediğim bir şehirde Ankarada.Tecrübe istemiyorlar zaten herkes kurye arıyor.Kişiye göre değişir ama kolay olduğunu söyleyemem.
    Only Ride..

VlknDnmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 250l>cbr250r>Tvs apache150>Wind hunter150
    Alıntı fullpusat1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabaehliyetimi yeni aliyorum sinavlari gectim yani birtek emniyet isi kaldi ama malum yas 17destekte yok ucuz bir motor almak icin calismak istiyorum ehliyette yeni yani dominos veya benzeri yerlerin tecrube isteme gibi bir durumu varmi kabul edilirsemde tek korkum yollari bulamamak onun icinde eger mumkunse 100tl lik felan ucuz bir navigasyon almak
    Kardeş ben senin yaşlarında lise son sınıfta part time başladım üniversite boyunca yaptım bu işi...
    Maalasef önce kendi tecrüben olması lazım çünkü iş temposu yoğun oluyor ister istemez acele ediyorsun ayrıca navigasyon işini görmez çevreye hakim olman lazım dominos yerine daha küçük bi yerde başlarsan ve bildiğin bi yer olursa çok daha iyi olur lakin şunları söylüm kardeşim sana bence hiç uğraşma okuluna bak üniversiteye başladığında kykdan burs alırsın sen başladığında aylık 400 lira filan verirler onunla taksitle güzel bişe alırsın illa çalışıp para biriktiricem diyosan lcw gibi mağazalar part time eleman bol bol alıyor oralarda çalış çektiğin strese değmez bu iş benim şimdiki aklım olsa öyle yapardım.Hem satış yapmayı öğrenirsin sana birşeyler katar hemde çok yorulmaz derslerine bakarsın ayrıca oralarda arkadaş ortamı vs.de çok güzel oluyor...

o paralara o kadar riskli iş yapılmaz,gençlere tavsiyem en az lise mezunu olmaya baksınlar ve ardından devletin kurduğu eğitim merkezlerine gidip meslek öğrensinler.kuryelik falan hep geçici işler.
    ucanteneke5 bunu beğendi.

Motosikleti
    sibief 150 sisi
    kardeşim ben 20 yaşındayım 8 senedir evlere paket işindeyim bisiklet zamanında ehliyetsiz şimdide ehliyetli iş tecrübesinden önce trafik tecrüben olursa daha iyi olur tavsiyem budur

Motosikleti
    Mondial Drift
    Herkese oncelikle yorumlari ve dusunceleri icin tesekkurler lcw felan demissiniz a once onume gelen yere basvurdum ama pek becerikli biri degilim ozellikle konusma gibi konularda bir anket isine girdim zarar ettim ustune hergun yol parasi verdim ama 60 tl aldim sadece ode isten ciktiktan 2ay sonra iyi kotu yapabilicegim bir is olarak aklima kuryelik geldi lise bu sene bitiyor haftada 2kez gidiyorum ona bile gitmeme gerek kalmiycak yakinda hocalar konusunda iziblerim felan rahat hem motorum olsun hem harcligim olsun diye istiyorum bu isi ve yazim hatalarim icin kusura bakmayin telefondan giriyorum

Berkec. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Spacy
    navigasyon cihazına gerek yok telefonun iyiyse internet paketi al Google veya Yandex haritaları kullanırsın sokağı bulması yeter zaten bi de arkadaş haklı ilk tecrüben olucağı için Dominos a girme MC Donald s gibi zaman kısıtlaması olmayan yerleri düşün

Motosikleti
    Mondial Drift
    Zaten dominosu ornek olarak sundum aylik 1000tl gelir heme hemen 3 asagi 5 yukari yeter telefon galaxy wonder cok kasiyor navigasyon pragrami calismadi ama google ve yandexi deniyim eryamanda bulursam semptin kabasini biliyorum ama uzak olursa hic biyer bilmiyorum motor tecrubemide solersem 1saat honda cb 125ile forumdan bir abiden 3saathonda cg ile kursumdan 1saatte trial motor kaan tunadan ders aldim cb 125 ace di sanirim motor 2saat daha ondan ders alicam sonra param olunca honda gs tabikide ama daha var ona

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:52 ----------

Berkec bu gun arabadayken yandexi denedim ama once konumu az cok buluyor ama ordan uzakassakta ayni yerde donuyor gosterge

MrNobody - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 ns
    Valla bende ehliyeti bekliyorum bu işe girmeyi koydum kafama giricem gibi gözüküyor Trafik bilgim iyidir araba tecrübem var motosikletlede 400 km tecrübem var scooter kullanıcısıyım trafikte zorlanmıyorum bence en iyi iş evrak işi gibi duruyor

Motosikleti
    Honda Spacy
    fullpusat1
    Sokağı bulsun yeter. Artık biraz idare etmeye çalışıcaksın sonra zaten tecrüben olur
    Telefonun özellikleri çok da kötü değil ama Sanmsung ona Toucwiz yükleyince kasmalar başlıyo :d bende de s3 var telefon doldukça kasmalar artıyo sana tavsiyem hafıza kaartı al 2 gb telefon hafızası yetmez zaten almışsındır yeteri kadar büyükse telefonun içindeki herşeyi hafıza kartına koy çalışıcağın zaman çıkar yandex haritaları bi daha dene o zaman kasma sorunu büyük ölçüde azalır hatta belki kalkar

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    zincir restoranlarda genelde servis bölgesini gösteren karelere bölünmüş büyük bir harita olur.
    altında da sokak isimleri yazar. şu yazdığımdan bile daha kolay kullanması. diğer kuryeler de yardımcı olur. hep aynı yerlere gideceğin için pekişir. çok uzaklara gitmeye değecek bir para kazandırmıyor maalesef o yüzden evine yakın bir yere veya lüks bir restoranda çalışmanı tavsiye ederim.

Motosikleti
    Mondial Drift
    Hafiza kartim 16 gb yandex haritalardaki sikintim konumu gosteriyor ama gosterge arabayla giderken yerinde donuyor belki birde yandex navigasyonu denemeliyim bu 1 sikinti 2. si herkes icin scooter daha kolayken hic surmedigim icin onun endisesi var hani commuterde rahatca yatirip donuyorum felantabi 3.sikintiyi cozmeden bunlarin hic bir onemi yok oda isi bulup baslamak

Motosikleti
    Honda Spacy
    Crxforever ın yazdığına göre yeri bulma konusunda bi sıkıntı yok o tip zincir restoranlara girersen sana benim motordan vericekler benim motoru şöyle anlatıyım evet pek yatmaz zaten fazla yatıcak kadar hızı bulamaz ama lastikleri ince yapmışlar bu manevra yapmasına yardım ediyo kullandıkça alışırsın yalnız fabrika çıkışlı lastikleri çok kötü markası Heng shin di galiba ıslakta çok kayıyo sadece buna dikkat etmen yeterli olucaktır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)