Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Haksızlık değil mi

Motovento
    REKLAM ALANI
    shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    adı üstünde sürücü kursu orası öğretmeyecekse nereden öğreneceksin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam b için değil, yazdığımı tekrar oku. Senin b sınıfı ehliyetin var mı onu söyle, varsa A2 ehliyeti için sadece direksiyon sınavına gireceksin, o da 70 tl. B sınıfı ehliyetin yoksa, A2 ehliyeti için hem yazılı(M.E.B ) sınava hem de direksiyon sınavına gireceksin, sana da ona göre fiyat vermeleri gerekir. Sana kurstaki yetkili adam(ya da görüştüğün kişi kimse) sormadı mı B sınıfı ehliyetin var mı yok mu diye? Sormadılarsa o da ilginçmiş.
    Soracaklarınızı not alın, öyle gidin ve teker teker sorun düzgün bir bilgi alana kadar. Sonra da bi 5 dakka muhasebesini yapın kendi kendinize, hemen "para ver, sözleşme imzala" olayına girmeyin.
    Şimdiden hayırlısı olsun.
    Ben zaten telefon açar açmaz hem b hem a2 ikisi beraber kurs fiyatını öğrenmek istediğimi söyledim.Bana sınav harcı 120 tl felan demediler forumdan 'Kaan D' adlı arkadaşımız konuşmuş ona söylemişler dahil değil diye benim telefonda sorduğum sadece kursun fiyatı idi.Sürmeyi bilip bilmediğimi sordu bende bilmediğimi söyleyince a2 nin 350 den başladığını(sürmeyi bilenler için) pistte verecekleri eğitim saatine göre fiyatın değişeceğini söyledi konuştuğum kişi eğitmendi.Bilmeyenler için gerekli eğitimleri veriyoruz gelin burada detaylı sormak istediklerinizi cevaplarız dedi.Zaten detaylı konuşmam lazım taksit işini felan malum öğrenciyiz

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:53 ----------

Alıntı puskevit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş adamlar sana şikayet et demiş hala bıdı bıdı yapıyorsun.

Kurslar Meb'e bağlı. Sürme eğitimi vermiyorsa nasıl aracı sürebilecek yeterliliğinin olduğu belgeyi verebiliyorlar. Tezat yok mu bu konuda.

Şöyle şerefsizlere para kazandırmayın yahu
    Konuyu açan ben değilim ben sonradan dahil oldum bende yazılacağım ve konuyu açan kişiyle aynı bölgede oturduğumuz için yani arkadaşın belirttiği kurslarla görüşüp ders vermeyeceklerini bana değil konuyu açan 'evimdeyim'adlı arkadaşa söylemişler benim sorduğum şeyler farklı dikkat ederseniz ben fiyat soruyorum konuyu açan arkadaş kursun işleyişi ile ilgili şeyler sormuştu.
    maktama bunu beğendi.

Motosikleti
    600F
    Onurhan kardeş lafım size değil idi. Yanlış anlaşıldı sanıyorum ki. Kusura kalma.
    Onurhan D bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda cbr 250r
    Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sınav giriş harcı ne ara 120 oldu?!?!? Sınav ücreti 2014 Ağustosta 50 tl idi,size sınav zamanını söylüyorlar ona göre kendiniz yatırabiliyorsunuz bankaya, makbuzunu da elden veriyorsunuz kursa.. İkisi de 120 tl diyorsa ikisi de iyi kazıklamaya çalışıyor büyük ihtimal, 2015 sınav harcı fiyatlarını bilmiyorum ama 120tl değildir muhtmelen.
    DİKKAT EDİN!!!
    60tl yazılı sınav 60 tl direksiyon sınavı içinmis toplam 120 tl. Istersen kendin yatir istersen bize ver biz yatiralim dediler. Ben pek kötü niyet sezemedim

Motosikleti
    jin lun 150 cbf150
    Merdiven altı sürücü kurslarına tenezzül etmeyin diyorlar ama bu kurslar MEB na bağlı...Bu ne yaman çelişki be hocam?

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)