Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ehliyet hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    Evdeyim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sürücü kursuna gittim Kurs ücreti 300 Tl, direksiyon derslerinede ders başına 50 tl dedi sordu motor kullanmayı biliyormusun bende hayır dedim kadın bana sınavlar çok zor diyor benimde biraz gözüm korktu son 3 gün yazılsammı bilemedim. Ailemden gizli yazılıcam. Yorumları bekliyorum (anlatmam biraz kötü olabilir)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ahmetkorkmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom
    Alıntı Evdeyim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sürücü kursuna gittim Kurs ücreti 300 Tl, direksiyon derslerinede ders başına 50 tl dedi sordu motor kullanmayı biliyormusun bende hayır dedim kadın bana sınavlar çok zor diyor benimde biraz gözüm korktu son 3 gün yazılsammı bilemedim. Ailemden gizli yazılıcam. Yorumları bekliyorum (anlatmam biraz kötü olabilir)
    Merhaba

Bu nasıl iş? Kurs zaten direksiyon pratiği vermek zorunda ayrıca tarifemi koymuşlar.

Bence ilk iş olarak git adam gibi bir kurs bul derim. Onların vereceği eğitimden bir cacık olmaz.

Sonuçta kar etmesi gereken ticari kuruluşlar, ama bunlar işi iyice yüzsüzlüğe vurmuşlar.

Ayrıca sınav zorluğu ile ehliyet alma kararsızlığı arasındaki bağlantıyı çözemedim.

Ehliyeti ya alırsın ya da almazsın. Çocuk doğurmak çok zor diye, kürtaj olan kadın duymadım.
    İki şey sonsuzdur insanoğlunun aptallığı ve evren. Albert EINSTEIN

Motosikleti
    Henüz yok
    Bilgi sıfır olup da ehliyetini cebine koyup kurstan ayrılanını görmedim değil. (Hem a2 hem b sınıfı yönünden) Fazla zorlanacağınızı sanmam. Para yönünden birşey diyemem tabi...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)