Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

ABUS Disk Kilidi Kullanan Var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    fortyeight
    benim ki yaklaşık 1 sene sonra yeni kırmızı yakmaya başaladı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ahmetkorkmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=xyRoWphwCy4

Hepsi açılıyor Ama 3 4 dk oyalar yinede. Hırsız için ses sorunu bir sakıza bakar.
    Sakızla alarm susturup kaç tane kilit açtınız? 40 yıllık kilit ustası gibi iddalı yorumlar yapmayın (:

bu kadar uğraşamaz kimse başında, kilidi açıyorum derken çekici yer kafasına
    sven stands ready.

twisten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Onguard 8016 zincir ve onguard disk kilidi + bunlara Koç alliance eklenecek inş...

Alıntı interstate60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pil 3 ayda bitiyor. alarmi aktif ederken turuncu isik yanarsa pil azalmis kirmizi yanarsa bitmek uzere demek. 2 adet aaa pil lazim. degistirekte cok kolay, sensor topunun oldugu yerde ok isaretli bi yer var oraya anahtarin ucunu sokup cikartabilirsin.
    Teşekkürler akşam deneyecem

Abus Granit Detecto X Plus 8008 kullanıyorum gayet memnunum teknotakip ile kafam rahat tavsiye olunur.

muhahha306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 800
    https://www.youtube.com/watch?time_continue=281&v=Wimo09WV-rY

Bir de böyle bir durum var...

Ben 6.karta oturuyorum gece durduk yere çalıyor mu?
    Çünkü 6.kattan inmek var susturmak için daha kötüsü odam arka tarafta mahalle uyanır.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Alıntı nicksizbro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 6.karta oturuyorum gece durduk yere çalıyor mu?
    Çünkü 6.kattan inmek var susturmak için daha kötüsü odam arka tarafta mahalle uyanır.
    alarmı 30 sn çalıyor sonra susuyor, camlar kapalıyken duyuyorsun ancak çok rahatsız edici bir gürültü olmuyor, olur da kendi kendine çalarsa (benimki 2-3 kez bu şekilde çalmıştır.) camdan göz atıyorum, bir sıkıntı yoksa 30 sn sonra susuyor, pek bir rahatsızlık vermiyor çevreye.

Herkese merhaba,

Arkadaşlar dün disk kilidimi açmak isterken anahtarı içinde kırdım. Satın aldığım MOTOPLUS mağazasıda beni çilingire yönlendirdi. Fakat çilingir açamadı, mağazayı tekrar aradım bana disk kilidini kestirip motorumu o şekilde kullanabileceğimi söylediler. Neredeyse 1.000 lira olan bu disk kilidini haliyle kestirip hiç kullanamayacak duruma getirmek istemiyorum. Bilgisi yada tavsiyesi olan var mıdır?

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Alıntı demirfirtina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba,

Arkadaşlar dün disk kilidimi açmak isterken anahtarı içinde kırdım. Satın aldığım MOTOPLUS mağazasıda beni çilingire yönlendirdi. Fakat çilingir açamadı, mağazayı tekrar aradım bana disk kilidini kestirip motorumu o şekilde kullanabileceğimi söylediler. Neredeyse 1.000 lira olan bu disk kilidini haliyle kestirip hiç kullanamayacak duruma getirmek istemiyorum. Bilgisi yada tavsiyesi olan var mıdır?
    başka bir çilingir dene. çıkarıyorlar içinden sonra yedek anahtarla açarsın
    Kelimelerini yükselt sesini değil, yağmurdur çiçekleri büyüten gök gürültüsü değil.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı demirfirtina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba,

Çilingir uğraşmak istememiştir. anahtar içinde kırıldıysa motoplusın yapabileceği birşey zaten yok hızlı yardımcı olmak adına kesip kullanın demişlerdir. Bence bunu avantaja çevirin ve markadan intikam alın söyleyin eğer bana yeni kilit vermesseniz böyle video çekerim diye sonda abus nasıl kesilir diye video çekip yükleyin :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ülker.halley davidson
    Abus 8008 granit detecto x aldım oh süper yes

selamlar başlığı hortlatacağım ama, 8077 var bende. son 1 haftadır anahtarı cok zor çalışıyor. kilidi açabilmek için baya bir zorlamam gerekiyor. anahtar deliğine wd40 sıkmak çözüm olur mu? bir zararı olur mu?

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı kym adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar başlığı hortlatacağım ama, 8077 var bende. son 1 haftadır anahtarı cok zor çalışıyor. kilidi açabilmek için baya bir zorlamam gerekiyor. anahtar deliğine wd40 sıkmak çözüm olur mu? bir zararı olur mu?
    Ben ara sıra paslanmasın diye anahtar deliğine wd40 sıkıyorum, sorun yaşamadım henüz.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kym adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha kalıcı bir şey olarak silikon spreyleri vardır. İyisi uzun süre yağlamaya devam eder ve toz toplamaz. WD40 illa ki toz topluyor.

sutlusoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha kalıcı bir şey olarak silikon spreyleri vardır. İyisi uzun süre yağlamaya devam eder ve toz toplamaz. WD40 illa ki toz topluyor.
    Evet toz topluyor ama pil değiştirdiğinde yada 4 5 ayda bir pil kısmına kadar cıkartıp temizlersen hiç sıkıntı yaşamazsın.
    Bende de sıkışma oldu wd40 baya çözdü işimi.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Kurşun kalemin içerisindeki grafii ezip toz haline getirdikten sonra biraz anahtarınıza sürer, biraz da deliğin içine dökerseniz sorununuz büyük ihtimalle çözülecektir ve hiç toz toplama yapmayacaktır.
    espresso, M.balibey ve sutlusoda bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)