Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

ABUS Disk Kilidi Kullanan Var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Alıntı french press adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    15 saniye sonra, hareket devam ettiğinde alarm çalmaya devam ediyor değil mi?
    Hiç o kadar çalmasına müsaade etmedim , ama bu akşam senin için deneyip yazarım cevabı.
    french press bunu beğendi.
    Kelimelerini yükselt sesini değil, yağmurdur çiçekleri büyüten gök gürültüsü değil.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MSX 125 - MT 07 ABS
    Alıntı Eagle7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç o kadar çalmasına müsaade etmedim , ama bu akşam senin için deneyip yazarım cevabı.
    Harika, çok memnun olurum. Msx varken, hiç hırsız korkum yoktu. Motoru değiştirdim. Nedense bir korku aldı beni. Bu kilitten almayı düşünüyorum. Çok teşekkür ederim. Beklemedeyim.

Motosikleti
    Triumph Tiger 800 XRX - 2015
    Bende Abus'un hem Granit Extreme zinciri hem de alarmlı disk kilidi var. Disk kilidinde kilit kısmının kalınlığına önem verin. 5 ve 10 mm olmak üzere iki farklı şekilde üretiyorlar. 10 mm olanlar daha dayanıklı.Zaten Abus alacağınız zaman ürünün üzerinde güvenlik seviyesi yazar. Buna bakarak aradaki küçük farkı ödemeniz çok daha sağlam olacaktır. Keza ben Almanya'dan alırken aynı modelin iki farklı kalınlıktaki ürünü arasında 5€ fark vardı. Burada da olsun 40-50 tl. motorunuz eminim daha değerlidir

Motosikleti
    Tracer700
    Selam arkadaslar Abus Granit Detecto X-plus 8008 kullanan arkadaslar varsa yorumlarini almak isterim tskler..

Alıntı Danmark16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaslar Abus Granit Detecto X-plus 8008 kullanan arkadaslar varsa yorumlarini almak isterim tskler..
    Merhaba,

Abus 8008 modeli yeni sanırım. Bu model hakkında bilgisi olan var mı?

Ayrıca Abus GRANIT Detecto X Plus 8077 modeli alarmlı. Bu model'de alarmı istersek çıkartabiliyor muyuz?

Teşekkürler

Motosikleti
    MSX 125 - MT 07 ABS
    Alıntı onoank adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Abus 8008 modeli yeni sanırım. Bu model hakkında bilgisi olan var mı?

Ayrıca Abus GRANIT Detecto X Plus 8077 modeli alarmlı. Bu model'de alarmı istersek çıkartabiliyor muyuz?

Teşekkürler
    8008 modeli daha güncel bi model. Güvenlik seviyesi 19. Kullanıcıları üzerinde led uyarı ışığının olmayışından bahsetmişler. Kilit 16mm çapında. 8077 modelinden az daha kalın (13 mm).

demirkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM JOYMAX 250i
    Merhaba
    ABUS 7000 RS1 disk kilidini kullaniyorum. 100 dB uyarici sesi var. Pili uzun sure gidiyor. Simdiye kadar bir sikinti yasamadim.insallah yasamamda.
    Bu arada motorsiklet 250 sym joymax...

Motosikleti
    MSX 125 - MT 07 ABS
    Pazartesi Amazon'dan 8077 modelini sipariş verdim. 5 günde teslim ettiler. Bugün teslim aldım. İleri geri hareket eden siyah parçanın en arka iki tarafında ve yayın üzerinde vazelin kıvamında, hafif katı şekilde yağ şeklinde bişey var. Sizlerin de dikkatini çekti mi? Hareket eden parçanın yağlanması amacıyla olduğunu düşündüm ama bilemedim açıkçası. Var mı bilgisi olan?

interstate60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    IRON883
    ABUS 7000 RS1 için sensör alarmı var mı? en ufak şeyde ötüyor, üstüne kedi zıplasa bütün bina ayağa kalkıyor artık motoru sokağa bırakmak zorunda kalıcam.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Amazondan nasıl siparis verdiniz, Türkiye'yeshipping yok diye biliyorum.

Yeni motoruma detecto 8077 aldım, ağırlığı 1 kg, kilidi görünce fiyatını neden hak ettiğini anlıyorsunuz. Alarma hassas,en ufak harekette çalmaya başlıyor ve ses ciddi anlamda yüksek.

Alınabilecek en iyi disk kilidi. Tabsiye ederim. 470 tl ye Motardinn'den aldım,yurt dışı site. Tavsiye ederim.

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yeni motoruma detecto 8077 aldım, ağırlığı 1 kg, kilidi görünce fiyatını neden hak ettiğini anlıyorsunuz. Alarma hassas,en ufak harekette çalmaya başlıyor ve ses ciddi anlamda yüksek.

Alınabilecek en iyi disk kilidi. Tabsiye ederim. 470 tl ye Motardinn'den aldım,yurt dışı site. Tavsiye ederim.
    Amazon Almanya sitesi Türkiye'ye satış yapıyor abi. Hatta satıcı Amazon'un kendisi olduğunda gümrük vergisi de ekleniyor. Kapıda ekstra hiçbir ücret ödenmiyor. 40€ üzerine de kargo bedava diye hatırlıyorum.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Vay süper. Bilmiyordum. Eyw Bulut,göz atayım amazona neler var.

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vay süper. Bilmiyordum. Eyw Bulut,göz atayım amazona neler var.
    Önemli değil abi Çift silindir kanalında görmüştüm ben de ilk olarak. Kask aldı sanırım kendisi oradan. Bütün süreci ayrıntılı anlatmıştı. Oradan da bilgi alabilirsin.
    Salurbey bunu beğendi.

Motosikleti
    MSX 125 - MT 07 ABS

Amazon.de'den 95 euro'ya aldım. Bazı ürünlerde uluslararası gönderim yok. Ama bazı ürünlerde var. Amazon.com bile Türkiye'ye ürün gönderiyor.
    Salurbey bunu beğendi.

Motosikleti
    gv 250
    Ramazan indirimi sırasında amazondan 425 tl'ye almıştım bu kilidi. Muazzam memnunum. Şimdi de granite extreme plus ultra mega (en pahalı olan) zincir kilidi aldım 859 Tl'ye. Biraz reklam gibi olacak ama yurt içindeki fiyatla arasındaki fark muazzam.

Arkadaşlar yaklaşık 3 ay önce Amazon'dan ABUS Detecto 7000 RS alarımlı disk kilidi aldım hiçbir darbe vs görmedi bugün baktım alarm çalışmıyor bilgisi olan varsa sevinirim garanti için yurt dışınamı yollamam gerekiyor ?

Motosikleti
    MSX 125 - MT 07 ABS
    Alıntı huseyin. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yaklaşık 3 ay önce Amazon'dan ABUS Detecto 7000 RS alarımlı disk kilidi aldım hiçbir darbe vs görmedi bugün baktım alarm çalışmıyor bilgisi olan varsa sevinirim garanti için yurt dışınamı yollamam gerekiyor ?
    Pilini değiştirip denediniz mi?
    “Falsehood flies, and truth comes limping after it" J.S.
    "A lie can travel half way around the world while the truth is putting on its shoes" M.T.

Alıntı french press adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pilini değiştirip denediniz mi?
    Pilini nasıl değiştirecez ? Kolay mı o kadar? Birde 3 ayda bitmesi normal mi ?

interstate60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    IRON883
    pil 3 ayda bitiyor. alarmi aktif ederken turuncu isik yanarsa pil azalmis kirmizi yanarsa bitmek uzere demek. 2 adet aaa pil lazim. degistirekte cok kolay, sensor topunun oldugu yerde ok isaretli bi yer var oraya anahtarin ucunu sokup cikartabilirsin.

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı uguruyaniker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Malum hırsızlıklar iyice arttı. Önlem olarak Abus Motosiklet Disk Kilit - 8077 Granit Detecto X-Plus (http://www.motosikletaksesuarlari.co...PLUS_2448.html) alayim diyorum. Kaliteli ve guvenli bir urune benziyor. Siz ne dersiniz?
    Hem Zincirini , Hem disk kilidini kullanıyorum. Defalarca zorlandı. Üzerinde sadece çizikler var. Parasını sonuna kadar hak eden bir marka. Hatta bir keresinde kansızın biri zinciri kesemeyince gurur yapmmış motora tekme atmış. Motor zincirde diğer tarafa yatık duruyordu. Ayak izi vardı deponun yan tarafında.
    pea bunu beğendi.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)