Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

R25 hakkındaki bulutları bi dağıtalım -güncel fiyat haberi-

Motovento
    REKLAM ALANI
    atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    2011 ile bugün arasında şişirilen fiyatın insanlar olduğunu sanıyorsanız, işin aslını bilmiyorsunuz
    4 sene önce dolar kaç paraydı ? şimdi kaç para ?
    bunuda mı biz şişirdik ? yada 2011 de asgari ücret kaç paraydı şimdi kaç para ?
    ben söyleyim.
    2011 de asgari ücret 690 TL
    2011 de dolar 1 TL 45 Krş.

bugün dolar 2 TL 45 Krş
    bugün asgari ücret 980 TL olmuştur.

eğer sorun aramaksa dert,
    bunu merkez bankası ve türkiye ekonomi birliğine bildirmek gerekiyor.
    apisto bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Bu rantçı Türk insanından harbi gına geldi.Gerçi biz kendimize kızmalıyız en çok.Bi Allah'ın kulu protesto edip almıyorum demiyoki...Hal böyleyken dırdır yapmaktan başka bişey yapmadığımız ortada.Tamam vergidir kıldır tüydür var ama bunları kullanıp üstüne daha bir sürü zırvalar ekleyip bu işten kâr+kâr+kârdan kâr yapan firmalar var.En üzüldüğüm şey ise buna inanan okumuş,kültürlü insanlar var.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sezerh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yamaha 13.500 dediginde bitanesin yamaha, yamaha bir numara. Yamaha 15 dediginde ee kaka. Noldu ya hani r25 alinirdi diger 250likler alinmazdi :D
    Her malın bir ederi olduğundan olabilir mi?

Motosikleti
    2014 XTZ660 Tenere
    ilk parti o fiyattan gider. ama ilk partide kaç tane motor gelir bilinmez. olacaksa eğer sonrası için bir fiyat artışı olur.

gibi geliyor.

15 000 e bile alınır abicim bu makine teker parası falan filan hikaye armutun sapı üzümün çekirdeği derken pahalandı makine işte , hem alan alamayan belli olsun hocam , Kızılay dağıtmış gibi olmaz, 15 000 iyidir.. ederi o motorun bana göre
    braveguy bunu beğendi.

Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2011 ile bugün arasında şişirilen fiyatın insanlar olduğunu sanıyorsanız, işin aslını bilmiyorsunuz
    4 sene önce dolar kaç paraydı ? şimdi kaç para ?
    bunuda mı biz şişirdik ? yada 2011 de asgari ücret kaç paraydı şimdi kaç para ?
    ben söyleyim.
    2011 de asgari ücret 690 TL
    2011 de dolar 1 TL 45 Krş.

bugün dolar 2 TL 45 Krş
    bugün asgari ücret 980 TL olmuştur.

eğer sorun aramaksa dert,
    bunu merkez bankası ve türkiye ekonomi birliğine bildirmek gerekiyor.
    CBR250 nin satışına başladığı şabat ayında 1.60 serbestpiyasaymış yaz aylarında ise 1.65-1.70 miş.

euro 2.20 kusurmuş.

euro %22 artmış dolar, dolar % yüzde 37

cbr250 nin fiyatı ne kadar artmış? Yüzde %53

dolara artıından bağımsız %11.5 faiş fiyanlandırılmış 250cc honda(1.500 tl giydirme var)

euroya göre %25 kazıklaşmış

Asgarı maaş yüzde 40 artarken cbr250 yüzde 53 artmış.

ben sendeki mantığı anlamadım?

cbr250 daha zamlansın mı şimdi? R25 e zam iyidir mi yani?
    cbr1907, Bune, Shrieker ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Daha bu hafta lansmana gittik, bayiler de geldi, fiyat 13.500tl olarak aciklandi. Fuardan once satisa baslanacagi soylendi.

Buradaki sonu gelmeyen dedikodulari da bizzat sizin icin sordum, motorlarin hepsi 2015 model dediler.

Bayiler 13.500'den satmak istemiyor ve karaborsa yapiyorsa onu bilemiyorum. Bunun haricinde gercekten almak isteyen bu motoru fuardan once 13.500'e alabilecek, bence...

S.

Alıntı Maslak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    15 000 e bile alınır abicim bu makine teker parası falan filan hikaye armutun sapı üzümün çekirdeği derken pahalandı makine işte , hem alan alamayan belli olsun hocam , Kızılay dağıtmış gibi olmaz, 15 000 iyidir.. ederi o motorun bana göre
    Bide bir motorun çok kişide olmasından gocunan o yuzden az kişide olsun diye Türkiyede ki tekelci piyasayı tüketicilerin yıllardır hak ettiğinin üstü fiyatlara mal sahibi olmasını savunanlar var...

Bazen daha iyi anlıyorum...

bir kuryenin yanına gidiyorum adam montumun bozulan fermuarıyla bile ilgileniyor, eliyle takıyor, topkase sinin açıp fermuar arıyor,yardım istediğim herşeyi geri çevirmiyor, zamanını aldım kardeşim kusura bakma diyince, estafurullah kardeşim diyor.

Ama 1000 lik 800, 600 lük 4 silindirli motor kullananların bazıları bu 150cc motora binenler kadar adam olamıyor bu ülkede...

bu adamlar Allah korusun hepsi R25 falan alırlar mazallah... sonra R1 le gezerken kime hava atarız Etrafta rengarenk R25 ler dolanır sa motorumuzla kişiliğimizi nasıl yansıtırız
    Artes, TIGERSHARK, kittyhawk ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

Motor_Derili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nmax 155 / Fazer8 / NC750X2018
    Alıntı sanausbe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha bu hafta lansmana gittik, bayiler de geldi, fiyat 13.500tl olarak aciklandi. Fuardan once satisa baslanacagi soylendi.

Buradaki sonu gelmeyen dedikodulari da bizzat sizin icin sordum, motorlarin hepsi 2015 model dediler.

Bayiler 13.500'den satmak istemiyor ve karaborsa yapiyorsa onu bilemiyorum. Bunun haricinde gercekten almak isteyen bu motoru fuardan once 13.500'e alabilecek, bence...

S.
    Bu bayiler lansmanda uyumuslar heralde Ilk parti 2014 diyorlar hala
    M otorcuyum ben, O na yürekten bağlıyım, T ek tekerde şahlanırken, O nun gidişine hastayım, R acing değil belki ama, EN GEÇ AKŞAMA YANINDAYIM

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    süpersport seven biri olsaydım 15 binde bunun tam hakkı der alırdım neden verilmesinki diğerlerinden çok daha ustun onlardan tabikide pahalı olacaktır bu çok normal.

4Vaqrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    Bence 13500 gerçekten iyi fiyattı yani pahali 13500 felan demeyin cbr nin hali ortada gerci bi kawasaki sl gerçeğide var ama. Genede iyiydi fiyati, ha şaşırdım mı şaşırdım beklemiyordum ben bu fiyattan. Alınır mı diye kendime sorsam ya hani ben tipini pek beğenmedim ama begendigim bi motor olsa oturur kendimi kandırmadan düşünürdum eğer biraz motor kullandiysam biliyorsam kendime guveniyorsam birde +2 3 yil binerim diyorsam ben r25 alırdım. Ha yeni motor alıyorum ben bunda öğrenicem hedefim 600 luk 1 sene sonra satarim diyosam ki 1 senede 600 luge geçilmez bencede cogu arkadaş böyle düşünüyor dogruya dogru kawasakiye yönelirdim. Hondadan hic bahsetmiyorum o paraya o motor alinmaz bence. Hala 13500 olucak diyen arkadaşlar var ben sanmiyorum 13500 olacağını şu saatten sonra. Ki arkadaş aramış sormuş. Bayiler karaborsa felan sanmiyorum hepsimi karaborsa yani.. ana siteden fiyat kaldırılmış hem.

Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bide bir motorun çok kişide olmasından gocunan o yuzden az kişide olsun diye Türkiyede ki tekelci piyasayı tüketicilerin yıllardır hak ettiğinin üstü fiyatlara mal sahibi olmasını savunanlar var...

Bazen daha iyi anlıyorum...

bir kuryenin yanına gidiyorum adam montumun bozulan fermuarıyla bile ilgileniyor, eliyle takıyor, topkase sinin açıp fermuar arıyor,yardım istediğim herşeyi geri çevirmiyor, zamanını aldım kardeşim kusura bakma diyince, estafurullah kardeşim diyor.

Ama 1000 lik 800, 600 lük 4 silindirli motor kullananların bazıları bu 150cc motora binenler kadar adam olamıyor bu ülkede...

bu adamlar Allah korusun hepsi R25 falan alırlar mazallah... sonra R1 le gezerken kime hava atarız Etrafta rengarenk R25 ler dolanır sa motorumuzla kişiliğimizi nasıl yansıtırız
    Adamlıkla alakalı değil hocam para ile alakalı parası olanlar adam olamaz mı yani, bu verdiğin kurye örneğindeki yaşadıklarını yapamaz mı sence, tabikide kullandığın motor kişiliğinle alakalıdır. Bazen insan imkanlarını varsa kullanarak iyiye sahip olmalı tek düzelikten kurtulmalı bu nefsin hoşuna giden birsey, bu hayatta hep olacak hocam .. r125 ilk cıktığında cbr ile arasında çok fark vardı bu kalite farkı olsun o kadar adamların arge si cok iyi o paraları istemesi normal bence.. Ağzı olan konuşuyo bu normal parası olanda 3 e 5 e bakmadan alıp biniyo bu kadar basit..Bu arada ben bu motordan almıcam param yok ama sezarın hakkını sezara verecen

overspeed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adamlıkla alakalı değil hocam para ile alakalı parası olanlar adam olamaz mı yani, bu verdiğin kurye örneğindeki yaşadıklarını yapamaz mı sence, tabikide kullandığın motor kişiliğinle alakalıdır. Bazen insan imkanlarını varsa kullanarak iyiye sahip olmalı tek düzelikten kurtulmalı bu nefsin hoşuna giden birsey, bu hayatta hep olacak hocam .. r125 ilk cıktığında cbr ile arasında çok fark vardı bu kalite farkı olsun o kadar adamların arge si cok iyi o paraları istemesi normal bence.. Ağzı olan konuşuyo bu normal parası olanda 3 e 5 e bakmadan alıp biniyo bu kadar basit..Bu arada ben bu motordan almıcam param yok ama sezarın hakkını sezara verecen
    Mesele biraz da fiyat oyunu yapılmasıyla alakalı. Lansman fiyatı diye bişey ortaya atıp o fiyattan nerdeyse hiç motosiklet satılmaması sinir bozucu.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Arkadaşlar az önce son olarak tuna motor ile görüştüm 13500 olanlar 2014 modelmiş ellerine sadece 3 tane geçecekmiş ve onlarda zaten satılmış, kaç adet gelecekti size dedim telefondaki arkadaş 3 dedi bildiğiniz "üç" bu kadarını honda bile yapmamıştı önce lastikler michelin dediler yalan çıktı, sonra fiyat 13500 dediler oda yalan oldu.

Fuara paramı cebime koyup gideceğim baktım R25 kazık 6-7 ay daha idare edip pulsar 400ss alacağım. Tepkimi ancak bu kadar gösterebilirim adım hıdır elimden gelen budur...
    kittyhawk, Deeplord, Salih_T ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    ybr 125-r25
    13500 den fazla olursa gider ninja alirim
    Deeplord bunu beğendi.

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    Hop bunun fiyatı değişirse belki R1'inkide değişir inşallah
    66.000Tl nedir ya 50 bine düşsün en azından
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    inşallah böyle bir hibinyoluk olmaz...olursa Yamaha da gözden düşer..itibar ve prestij kaybı..üç kuruş için değer mi bilemem...standına bile uğramam...
    Bune ve Shrieker bunu beğendiler.

Berkay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight / 48
    Benim anlamadığım bazı arkadaşlar fiyata iyi demiş. Cbr'a göre kıyaslayıp adamlar motoru yapmış bir zahmet diğerlerinden pahalı olsun gibi mi düşünüyorlar? Yani eğer öyleyse cbr zaten fiyatta aşmış kendini. Bence 250'lik motora 13.500 bile çok. Ha motor çok iyidir beğenir parası olan alır eyvallah ama 13.500 bile yüksek.

Gerçi hangi motor ucuz?

Alıntı Freye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hop bunun fiyatı değişirse belki R1'inkide değişir inşallah
    66.000Tl nedir ya 50 bine düşsün en azından
    R25 13.500den 14 küsüre yükseldi ve fiyatı değişti. O zaman r1'in ki de değişsin 50 bine düşsün ben anlamadım mantığı. R25 yükseldi, R1 daha çok yükselmese dahi iyi. :D
    Bune bunu beğendi.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Alsınlar başlarına çalsınlar.

250cc lik motor herkes de olsa ne olur olmasa ne olur? 250cc motor yahu niye rahatsız olalım

Motosiklet dünyası ne kaybeder ne kazanır dersek, ötv nin %08 olduğu bir segmentte insanlar daha kaliteli motorlara sıfır alıp biner(cbf150,ybr mi 2. el 600 lük mü ortası yoktu yıllardır) arkadan 110-120 ile giderken tamponuna 1 metre mesafeden süren senin canınla oynadığını anlayamayacak kadar eğitimsiz ve cahillerin olduğu bi trafikte sana kaçabilecek imkanı veriryor.

cbf150 den sonra kimse fazer almaz, R6 almaz çok acı şeyler yaşandı çünkü ve devam ediyor.

Varsın herkezde kızılay dağıtmış gibi olsun, tüm sıkıntı bu olsun.

25 yaş altı gençliğin yarısı bile, yamuk şaseli,kazalı, ölüm makinası R6 cbr600RR yerine bunu kullanıp pişse, bu motoru sıfır aldım 2-3 yıl binerim dese yeterli

Paramız olsada yeri geldimi eleştirmeyi bilelim. adam o 1000 tl farkın 700 ünü lastiğe 300-400 tl sini eğitime verse mesela? Bu motoru en pahalı kaçtan en çok satarım diyen satıcılar yerine... iyi olmazmı?

Bu motorun asıl hedef kitlesi gençler çünkü. Yüzde 80 böyle
    computeus ve Berkay* bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)