Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Fuara Gidenlerden Ricam

Motovento
    REKLAM ALANI
    hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Yakın zamanda bir motosiklet alarak yollara çıkmayı düşünüyorum. Ybr 125 için gereken ikinci el parasına eriştim ama enjeksiyonlu model bu sene gelecekse sıfır alacağım. Fuara gidenlerden rica etsem, ybr 125 için bu sene enjeksiyonlusu gelecek mi öğrenebilirseniz ve teşhir ürününün enjeksiyonlu olup olmadığına bakabilirseniz çok makbule geçer
    Rüzgarın saçlarını yalayıp,saçlarının ahenkle dans etmesi olayına hiç girmiyorum, çünkü kasksız binmiyoruz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mtgemlik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar-Rks 150s- Tvs apache rtr 200
    Fuara gidenler foruma girmeyi unutmuş sanırım. Bende hero sıtandına giden arkadaşlara hunk modeli gelmişmi diye soracaktım.

Fuara gittim ama yamaha standında YBR125 göremedim, yamaha standında çok motor vardı ve insan, YBR'nin olmaması dikkatimi çekti, herhalde gözden kaçırmış olamam.

Berkay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight / 48
    Ben yamaha standına özellikle ybr için gideceğim orada ise ne yapar eder bulurum sorarım. Öğrenebilirsem yazarım buradan. Fakat sıfırı 5.480 diyor forumda yeni açılan bir konuda. Pek ucuz sayılmaz. %10 zam sanırım.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fuarda ybr yok getirmemiş salaklar

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    YBR fiyatı 500TL civarı arttığına göre enjeksiyonlu model bu sene kesin geliyor, aksi halde satışlar bitti Yamaha'nın haberi olsun. İkinci elde karbüratörlü ölür şimdi iki ay daha sabredip sıfır enjeksiyonlu almam mantıklı hale geldi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)