Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Altın elbiseli adam hakkında..

Motovento
    REKLAM ALANI
    xaselcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değil.
    Motogp web sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Barkın ve Arai konusuna bir açıklık getireyim.
    Arai Barkın'a sponsor olsun ya da olmasın ona kask sorduğunuzda vereceği cevap Arai olacaktır.
    Barkın ile bu işlere başlamadan çok öncesinden tanışırız.
    Her platformda savunduğu bir kask markasıdır.
    Yani para alıyorda ondan övüyor varsayımı yanlış.
    Herkesin inandığı güvendiği markalar vardır gayet normal.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    hadi birbirlerimizin motorlarına çamur atalım :D

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı burakofly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Altın elbiseli adamı tanımayan yoktur. bende 4 yıldır videolarını sitesini vs takip ediyorum hatta telefonumda uygulaması bile var. fakat merak ettiğim çok önemli bir konu var.

tamam altın elbiseli adam çok komik, herkesin anlayabileceği dilde anlatıyor, akıcı konuşuyor falan...

fakat bu arkadaş örnek olarak arai'den para alıyor mu veya arai distribütörü ile bir anlaşması varmı?

veya türkiyeye gelen büyük motosiklet markaları ile anlaşması mı var? aralarındaki alışveriş nedir?

bu kişi eğitmenmidir? ileri sürüş eğitimlerini nerede almıştır?

en çok merak ettiğim konuda şu hep iyi motosikletleri inceliyor. megelliden başka kötü bir motosiklet incelediğini görmedim. madem bu kadar bilgili bencw iyi motorları boşuna inceliyor.

iyi motor iyi zaten pohpohlamaya gerek yok..

ucuz olan hatta çin malı olan motorları inceleyip bak bu ucuz bir motor ama ben inceledim iyi çıktı. şu güzel bu güzel demesi gerekli.. yoksa banada sınıfının en iyisi honda'yı yamaha'yı ver incelerim altın albiseli adam olamama gerek yok..

gidip 1000 lik honda alacak bir adam zaten motor konusunda uzmanlaşmıştır altın elbiseli adamın tavsiyesine ihtiyacı yok.

ama cebinde 3000 tl parası olan kafası allak bullak olan adamın onun tavsiyesine ihtiyacı olabilir..
    bu soruların hepsine cevap verdi programlarında bence eksik takip etmişsin
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

manners - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hey Allahim. ucuz motoru inceleyip sana diyecekki " enayilik yapip bu motoru alma" sende altindaki motor sanki Y2K imis gibi atarlanip "lan bu adam birseyden anlamiyor" diyeceksin.
    egitmenlik konusuna gelince, bu adam ben egitmenip diyip, insanlardan vergisiz kazanc elde ediyorsa (ki oyle birsey duymadim) ihbar et.

bizim once sunu ogrenmemiz gerekiyor, bu her konuda gecerli. samimi degiliz. herkezin butcesi herseye yetecek diye bir kaide yok. herkez gidip goldwing alacak parayada sahip degil. butcenin el verdigince alip surdugun motorun, iyi olmadigini yada kalite olarak ne seviyede oldugunu bilmiyorsun, yada inkar ediyorsun.(bu soyledigim sana degil, genel)

altindaki megelliyi ducati ile kiyaslayan insanlar var. ee bindigi motordan bu derece bi haber olan adama ne deyecek AEA? alma bunu yazik olur derse tasa tutacaksin. o yuzden en dogrusunu yapiyor. AEA iyi motor incelerken sana amerikayi yeniden kesfetmiyor, (kendine gore) motordan anlayan birisi olarak yorumunu yapiyor.

hep soyluyorum, biz kafamizi onumuze egip yaptigimiz yada sahip oldugumuz seyleri objektif olarak ele alip " bu iyi degil, yada bunun daha iyisini yapabilirim" demeden hic birseyi gelistiremeyiz.
    adam almis mondial motoru (yine genel konusuyorum sozum meclisten disari) hayatinda triumph surmemis ama motora cok guzel mok atabiliyor. sorun orda.

Motor_Derili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nmax 155 / Fazer8 / NC750X2018
    Barkin AEA markali motorsiklet, kiyafet vs cikarsin patlar gider. Ben seviyorum

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    şu an konunun hepsini okudum herkes LS2 reklamına takılmış ta reklamda zaten bu bir tanıtımdır diyor ve ürünü hiç övmüyor ayrıca LS2 yi telaffuz ederken kasıtlı olarak ELLE SİKİ diyor dikkat edin üstü kapalı olarak programlarında defalarca LS 2 yi yerden yere vurdu

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    aea nın anahtarlıkları patladı. herkeste var. ceket yapıyolar şimdi o da patlicak.
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

CHaTaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson electra glide ultra classic
    Alıntı A.Volkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakın size bazı Motogp pilotlarının kask markaları. Bakın bakalım Sizce % olarak arai 90 mı yoksa % 20 bile değilmi.
    Hektor Barbera --- Airoh
    Daniel Petrucci--- AGV
    Alvaro Bautista -- Svorpion
    Dani pedrosa --- Arai
    Marco melandri --- Nolan
    Cal crutchlow --- Arai
    Bradly smith --- Shoei
    Alain expergaro -- AGV
    Valentino rossi -- AGV
    Nicky hayden --- Arai
    Marc Marquez ---- SHOEİ
    Loris baz --- Shark
    Jorge Lorenzo ---- HJC
    Eugene Laverty --- SHOEİ
    Pol espergaro --- AGV
    Danilo Petruci --- HJC
    Karel Abraham --- Arai
    Alex expergaro --- Shark
    Jack Miller --- Scorpion
    Scot redding ---- Shark

Çok güzel bilgi güncel mi?
    Bu bilgiler son motogp sezonunda kullanılan sürücü ve kask markalarıdır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:56 ----------

COQ ...Bu bilgiler güncel değil demişsin. Lütfen bana şu güncellerini sen bir yazsana son yapılan sezondan daha güncel ne olabilirki. Değil diye yazdınız iki dakikada.
    BETTER SWEAT THAN BLEED ( KAN AKMASINDANSA TER AKMASI ÇOK DAHA İYİDİR)
    BİLMEDİĞİNİ BİLMEMEK EN İYİSİDİR: BİLMEYİP DE BİLDİĞİNİ SANMAK TEHLİKELİ BİR HASTALIKTIR.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı CHaTaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    COQ ...Bu bilgiler güncel değil demişsin. Lütfen bana şu güncellerini sen bir yazsana son yapılan sezondan daha güncel ne olabilirki. Değil diye yazdınız iki dakikada.
    www.motogp.com
    Ben bu sitenin yalancısıyım.

CHaTaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson electra glide ultra classic
    Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    www.motogp.com
    Ben bu sitenin yalancısıyım.
    valla bende bu bilgileri o siteden aldığıma göre bu site ya bana ya sana yalan söylüyor . Birde motogp nin sayfası deyip geçmeyin net sayfa verirseniz sevinirim. birde üşenmedim bütün pilotları tek tek araştırdım hangi kaskı kullandıklarını. Ben çok öyle işkembeden yazmam bilmediğim bir konuyu. Gereğinden fazla araştırırım

Bakın burda sürücülerin omuzlarında yada göğüslerinde kullandığı kaskların armaları vardır. Hani ben sallıyorum ya motogp bilmem ya. sizde bir bakıni.

http://www.motogp.com/en/riders/MotoGP

dental_land - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    Çok bilgili çok tecrübeli bir apaçi

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Bakin elimde ne var
    Taklitleri çıkmaya başladıysa demekki adam doğru yolda

2011 vs 2014 Honda CBR 250R Karşılaştırması #sahbaztv @sahbaztv: http://youtu.be/YjZu8YOE254

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Bahsettiğiniz motorlar zaten allaha emanet motorlar incelencek tarafı yok. Ama az da olsa taraf olayı var şimdi mondial in dandik motorunu incelese dicek bu beş para etmez almayın ee bizlerde idol belledik reis i bu işe mondial ne diyeck Şimdi iyi markalar peşinde Reklamını yapması için.
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    .

iyi niyetinden şüphe duymadığım...güvendiğim ama suya sabuna dokunmayı pek sevmeyen...biraz tembel bir moto yorumcu...

nasıl TV de futbol yorumcuları var suya sabuna dokunmadan memleket futbolunu kurtarıyor...bende kendisine bu tanımlamayı layık gördüm...

Moto Yorumcu

teknik imkanlar verildiğinde güzel stüdyolarda biraz da seyirci eşliğinde TOP GEAR formatında harika işler çıkarabilir...adam sempatik...

kendisiyle ilginç bir anım var...bir gün fuarda Yamaha standındayız YBR125 yeni kasa gelmiş hangi yıl geldi tam hatırlayamadım..(2010 olabilir)ben çileden çıktım tabi..dellendim adeta..yeni kasa ybryi tekmeledim...bildiğin tekmeyi koydum...biz bunamı layığız gibilerinden...tekmeliyorum ki yere düşsün motor diye...standlarda bazen böyle agresif tavırlar içinde oluyorum...tamam yaptığım hiç hoş birşey değil ama...neyse yanımda birde baktım Barkın...bana öyle bir bakışı vardı ki hiç unutmam...bu manyaklarla aynı yolları nasıl paylaşıyoruz bakışı...

.
    Capitao_3 bunu beğendi.

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .

iyi niyetinden şüphe duymadığım...güvendiğim ama suya sabuna dokunmayı pek sevmeyen...biraz tembel bir moto yorumcu...

nasıl TV de futbol yorumcuları var suya sabuna dokunmadan memleket futbolunu kurtarıyor...bende kendisine bu tanımlamayı layık gördüm...

Moto Yorumcu

teknik imkanlar verildiğinde güzel stüdyolarda biraz da seyirci eşliğinde TOP GEAR formatında harika işler çıkarabilir...adam sempatik...

https://www.youtube.com/watch?v=eOv0JCoat0I

kendisiyle ilginç bir anım var...bir gün fuarda Yamaha standındayız YBR125 yeni kasa gelmiş hangi yıl geldi tam hatırlayamadım..(2010 olabilir)ben çileden çıktım tabi..dellendim adeta..yeni kasa ybryi tekmeledim...bildiğin tekmeyi koydum...biz bunamı layığız gibilerinden...tekmeliyorum ki yere düşsün motor diye...standlarda bazen böyle agresif tavırlar içinde oluyorum...tamam yaptığım hiç hoş birşey değil ama...neyse yanımda birde baktım Barkın...bana öyle bir bakışı vardı ki hiç unutmam...bu manyaklarla aynı yolları nasıl paylaşıyoruz bakışı...

.
    İnşallah olur valla
    mete_han bunu beğendi.
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

Motosikleti
    Alıntı burakofly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Altın elbiseli adamı tanımayan yoktur. bende 4 yıldır videolarını sitesini vs takip ediyorum hatta telefonumda uygulaması bile var. fakat merak ettiğim çok önemli bir konu var.

tamam altın elbiseli adam çok komik, herkesin anlayabileceği dilde anlatıyor, akıcı konuşuyor falan...

fakat bu arkadaş örnek olarak arai'den para alıyor mu veya arai distribütörü ile bir anlaşması varmı?

veya türkiyeye gelen büyük motosiklet markaları ile anlaşması mı var? aralarındaki alışveriş nedir?

bu kişi eğitmenmidir? ileri sürüş eğitimlerini nerede almıştır?

en çok merak ettiğim konuda şu hep iyi motosikletleri inceliyor. megelliden başka kötü bir motosiklet incelediğini görmedim. madem bu kadar bilgili bencw iyi motorları boşuna inceliyor.

iyi motor iyi zaten pohpohlamaya gerek yok..

ucuz olan hatta çin malı olan motorları inceleyip bak bu ucuz bir motor ama ben inceledim iyi çıktı. şu güzel bu güzel demesi gerekli.. yoksa banada sınıfının en iyisi honda'yı yamaha'yı ver incelerim altın albiseli adam olamama gerek yok..

gidip 1000 lik honda alacak bir adam zaten motor konusunda uzmanlaşmıştır altın elbiseli adamın tavsiyesine ihtiyacı yok.

ama cebinde 3000 tl parası olan kafası allak bullak olan adamın onun tavsiyesine ihtiyacı olabilir..
    konuyu açan kardeşime de ayrıca helal olsun diyorum...güce tapmayan..sadece önüne koyulanı yemeyen...sürüden ayrılmış sorgulayan bir zihniyet de olduğu ve cesurca başlığı açtığı için...
    Capitao_3 bunu beğendi.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    çin malı motorlar ile alakalı ilk ağızdan dinleyebilirsin.

[video=youtube_share;g7jSU__MHVs]http://youtu.be/g7jSU__MHVs?t=16m55s[/video]

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barkın Bayoğlu ilizyon yapmıyor ki elinden kurtulmaya ihtiyacınız mı var

kendi uslubuyla motosiklet tanıtmaya çalışıyor..bende onun uslubunu muhabbetini gülümseyerek izliyorum bazen

güzel bir işim var,tatil günlerimde de bol bol geziyorum motosiklet tanıtımıyla harcayamam kusura bakma kimseyi kurtarma gibi bir derdim yok :D
    Hadi canım gerçekten mi? Üzüldük şimdi.

Neyse latife yapmıştık zaten çok biliyorum o bir şey bilmiyor tavırları genelde bu Tür mesajlar ile son bulur.

Şu anda Türkiye de bu işi bu adamdan daha iyi yapan var mı? Yok ?

Tek mi? Tek

Ağzı olan Konuşuyor mu? Örnekler ile sabit....

Senin yerine birileri vakit harcıyor. Ben daha iyisini biliyorum tribide bir yere kadar. Kalk bir şey üret dendiğinde bu işim var vaktim yok muhabbeti daha çok ben o kadar beceremem standart ukala Eleştirisi veririm demek gibi bir şey

Amannnn bana ne yahu. Her ukalaya ben mi adap öğreteceğim. O iş ebeveynlerinin görevi idi onlarda geç kalmışlar.

konuyu açan kardeşime de ayrıca helal olsun diyorum...güce tapmayan..sadece önüne koyulanı yemeyen...sürüden ayrılmış sorgulayan bir zihniyet de olduğu ve cesurca başlığı açtığı için...

Bildiğin fukara Edebiyatı oldu bu

Motosikleti
    işte böyle yüceltiyorsunuz..sırtınızda taşıyorsunuz ondan sonra minik krallar padişahlar yaratıyorsunuz...Barkına kötü diyen olmadı..camiada kıymeti bilinmesi gereken iki tekerci bir dost..nedne şimdi biz onlar beriki öteki oldu anlamadım...kendisininde eleştiriye açık olduğunu düşünüyorum...adam samimi...ama yeterli değil...ben daha teknik bilgi istiyorum...yoksa biz ikimiz kendi ortamımızda bu diyalogları yaparız bu tesbitleri yaparız...

tembel dedik diye ağzıma .ıçmayın yani...yani ölümüne sevgi ölümüne nefret kin olmasın...tutarlı bir sempati duyuyorum...

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    işte böyle yüceltiyorsunuz..sırtınızda taşıyorsunuz ondan sonra minik krallar padişahlar yaratıyorsunuz...Barkına kötü diyen olmadı..camiada kıymeti bilinmesi gereken iki tekerci bir dost..nedne şimdi biz onlar beriki öteki oldu anlamadım...kendisininde eleştiriye açık olduğunu düşünüyorum...adam samimi...ama yeterli değil...ben daha teknik bilgi istiyorum...yoksa biz ikimiz kendi ortamımızda bu diyalogları yaparız bu tesbitleri yaparız...

tembel dedik diye ağzıma .ıçmayın yani...yani ölümüne sevgi ölümüne nefret kin olmasın...tutarlı bir sempati duyuyorum...

Eleştirmek Apayrı bir şey burada bazı adamların yaptığı başka. Barkına sorsanız onun en sevdiği adamlar onu eleştirenler. Açıklamasınıda yaptı ve doğru idi. Benim kızdığım bu işi ondan daha iyi bildiğini iddia edip poposunu kaldırmayan oturduğu yerde vik vik ukalalık yapanlar.

Barkın Bayoğlu babamın oğlu değil ki Ölümüne seveyim. Ama ekibinin basit bir motor çekimi için bile saatlerce nasıl uğraştığını didindiğini gördükten sonra bu ben daha iyi biliyorum onlar bir halt bilmiyor diyen tipler sinirime dokunuyor.

250sl çekiminde 2 gün totoları dondu adamların. O kumandalı helikopteri rüzgârlı havada düşürmeden yakalamaya çalışırken birinin parmağı kopuyordu. 2nci gün motorun üstünden iphone6 uçtu...

250sl çekimi için Kawasaki mi motor verdi? Hadi motorumu Çek mi dedi? Şans eseri tanışmış idik biz verdik motoru. Depoyu Full verdik adamlar depo Full geri getirdiler. Temiz verdik yıkayıp getirdiler hemde yıkamacıda değil bizzat oturup temizlediler. O 15 dakikalık video kaç saatte çekiliyor kaç saatte montajlanıyor kimsenin haberi yok. Sanıyor ki 15 dakikada çekilip bitiyor...

Ben daha iyi biliyorum diyen adama da madem biliyorsun koy ortaya bir şey diyince bit yavrusu ( halk Arasında diğer adı ile yavşak) ağzı ile gevşek gevşek cevap yazıyor adam

O motoru niye çekmiyor bunu niye yayınlamıyor diyenlerde bir zahmet motorlarını götürüp versinler. O zaman o videolar çekilir. Markalar lansman dışında test motoru vermiyor AEA ekibine
    FztUygar, apisto, SametSenel ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)