Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Altın elbiseli adam hakkında..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    [QUOTE=Tİme_shİft42;3535380]
    Alıntı burakofly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konu yine saçma yerlere saptı aea severek izliyoruz ama youtube ls2 inceleme yazın sırf ls2 satan yerde çekildiği için çöp kaskı övüp duruyor.. bunuda görmezden gelmeyin.. benim söylmeye çalıştığım binse bir mondial sürse mesela sonra dese ki bu motoru almayın şu kötü bu kötü rezalet millet belki almaz da bizde kurtuluruz

10000 tl para değildir diyen arkadaş!!!

türkiyedeki tüm satılık motor fiyatlarını topla sonra sayısına böl böylece tr motorların ortalama fiyatını çıkarmış olursun..

sen ben ayda 10000 tl kazanıyor olabiliriz ama bu ülkedeki insanların %60 ı açlık sınırında yaşıyor!

bu ülkede motor sürücülerinin bir çoğu ucuz ulaşım olduğu için motor kullanıyor..

sen kalkıpta 10000 tl para mı diyemezsin..

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zamanında sizde ucuza ekipman alacam diye bir sürü konu açmıştınız ls2 yide beyenmiştiniz şimdi ne oldu

http://www.motosiklet.net/forum/moto...t-eldiven.html

http://www.motosiklet.net/forum/moto...n-eldiven.html

http://www.motosiklet.net/forum/moto...nan-varmi.html

http://www.motosiklet.net/forum/moto...llananlar.html
    tamam da ls2 kaskı almadım araştırmalarım sonucu gördüm dandik olduğunu
    Benelli MC Türkiye FACEBOOK GRUBU

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı Murat.K. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    söyleyemezsin!!!

gayet rahat söylerim arkadaş!
    şu kadar kişi açlık sınırında yaşıyor.... yahu arkadaş benim hiç mi kötü günüm olmadı? hiç bir krizde işimi kaybedip açıkta kalmadım mı? kaldım... kötü günümde oldu! o zaman da aynı şeyi söyledim bugünde aynı şeyi söylüyorum. 10bin lira büyük bir para değil. bugün 10bin lira bu 60% nin hiç bir derdine deva olmaz. iki dakikalık iştir o paranın harcanması. illa gidip istinye parkta alış verişte 2 dakikada harcanır demiyorum o paraya dikkat et. kime verirsem vereyim 2 dakika cebinde durur. sonra uçar gider...

türkiyenin 60% si açlık sınırında yaşıyor ama hepsinin cebinde iphone 5 / 6 var o nasıl olacak? 2500 liralık telefon taşıyan adam asgari ücretten şikayet ediyor. dalga mı geçiyorsun derler adama. herkesin cebinde iphone android vs sonra açız.....

LS2 incelemesine gelince... adama gel reklam yüzü ol demişler adam gitmiş. AEA olarak mı yayınlamış? HAYIR! MOTOSİKLETİM.COM.TR

hadi çamur at izi kalsın oynayalım.

şu eleştirdiğiniz adamın yaptığı işin 10da1ini yapın, biz sizi kalkıp alkışlayalım... elinizi taşın altına koyun desek kılınız kıpırdamaz. daha geçenlerde adamlar video yayınladı çalışma arkadaşı arıyoruz diye. sizlerde başvursanıza "bu işi sizden daha iyi biliyoruz" VEYA "daha yaratıcı fikirlerimiz var" diyerek

''türkiyenin 60% si açlık sınırında yaşıyor ama hepsinin cebinde iphone 5 / 6 var o nasıl olacak? 2500 liralık telefon taşıyan adam asgari ücretten şikayet ediyor. dalga mı geçiyorsun derler adama. herkesin cebinde iphone android vs sonra açız.....''

Bu cümlenize katılıyorum.Bende yazdım R25 ile ilgili fuarda ekmek kuyruğu gibi R25 kuyruğu olacak diye!Sözüm forumdan dışarı sokakta ropörtaj yapsan millet para yok diye ağlıyor.
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

Motosikleti
    Alıntı Freye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi niyetli açılmış bir konu gibi duruyor ama mondial alacak adamın parası mondiale yeter kendi daha fazla kasamaz
    çoğunluk böyle yani kendi yolunu kendi isteğiyle çizmiş olur buda bizim derdimiz değil o motoru alacak adam bunları zaten biliyor.

Bu arada ekibin bir mondiali vardı 1.000 km'de her tarafı dağılmaya başlamış arka teker yamuk duruyor daha adam ne desin

mondilalle ikinci el ybr arasında büyük farklar yok hatta aynı paralara honca cb ace var
    Fatihunak bunu beğendi.

zealous - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc750X
    bende AEA yı çok beğenerek izleyen birisiyim.
    -her videosunu izledim ama her dediğinede balıklama atlamıyorum.
    mesela orta siklet enduro karşılaşmasında yanlış hatırlamıyorsam kawa alayını tokatladı nc700x sonuncu oldu ama nc700x ekonomisiyle kendini bana çekiyor.
    -eskisi gibi motor firmalarına istediği gibi giydirmiyor.
    -eskiden motorları kullanıcılardan alıp test ederdi şimdi direk lansmanlara gidiyor buda motorun eksi yönlerini görüp eskisi gibi vurmamasına sebeb oluyor.
    -tabi yaptığı iş paraya dayanıyor adam koca stüdyo kurdu. emperyalist sisteme boyun eğmek zorunda kalıyor.
    - bknz: barkının ls2 kask incelemeside var açın izleyin bayağı övmüştü.

yinede AEA her videosunu izler millete tavsiye ederim severek izliyorum
    Capitao_3 bunu beğendi.

xaselcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı burakofly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Altın elbiseli adamı tanımayan yoktur. bende 4 yıldır videolarını sitesini vs takip ediyorum hatta telefonumda uygulaması bile var. fakat merak ettiğim çok önemli bir konu var.

tamam altın elbiseli adam çok komik, herkesin anlayabileceği dilde anlatıyor, akıcı konuşuyor falan...

fakat bu arkadaş örnek olarak arai'den para alıyor mu veya arai distribütörü ile bir anlaşması varmı?

veya türkiyeye gelen büyük motosiklet markaları ile anlaşması mı var? aralarındaki alışveriş nedir?

bu kişi eğitmenmidir? ileri sürüş eğitimlerini nerede almıştır?

en çok merak ettiğim konuda şu hep iyi motosikletleri inceliyor. megelliden başka kötü bir motosiklet incelediğini görmedim. madem bu kadar bilgili bencw iyi motorları boşuna inceliyor.

iyi motor iyi zaten pohpohlamaya gerek yok..

ucuz olan hatta çin malı olan motorları inceleyip bak bu ucuz bir motor ama ben inceledim iyi çıktı. şu güzel bu güzel demesi gerekli.. yoksa banada sınıfının en iyisi honda'yı yamaha'yı ver incelerim altın albiseli adam olamama gerek yok..

gidip 1000 lik honda alacak bir adam zaten motor konusunda uzmanlaşmıştır altın elbiseli adamın tavsiyesine ihtiyacı yok.

ama cebinde 3000 tl parası olan kafası allak bullak olan adamın onun tavsiyesine ihtiyacı olabilir..
    Hocam bence fazla izleyememişsiniz AEA yı eğitmen değilim diyor CSS eğitimi almış ve yılbaşı programında Mondialı incelediler bi bak istersen.Motosikletin arka tekeri eğik çıktı.Bence ucuz motosikleti incelemesinin pek anlamı yok.
    apisto bunu beğendi.

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    Barkın Bey, nam-ı diğer AEA, daha önce çinli testi yaparken arka fren sisteminin kopup düştüğünü bir kaç kere anlatmış bu yüzden NESİNİ TEST EDEYİM ARKADAŞ diye defalarca bizlere ( bana değil gıyabında tanırım zaten) internet aracılığı ile söylemiştir. Yolda giderken altındaki motosiklet iki parçaya ayrılıyorsa motosikletin testi nasıl yapsın AEA. Tr'deki sistemi, o aletlerin nasıl ve ne şekillerde, hangi fiyatlara bu ülkeye geldiğini defalarca anlattı.
    Ha istersen Çinli motorlar hakkında (Barkın'ın) AEA'nın 1. yıl canlı yayın videolarını izlemenizi tavsiye ederim, bölümler içinde dağınık olarak anlatıyor..

ha dersen testini hiç mi yapmadı? YAPTI..
    işte bağlantısı: https://www.youtube.com/watch?v=D-pA3AKtoSI burada 1 saat 40.dklarda bulabilirsin.
    ellaksakir bunu beğendi.

Motosikleti
    söyleyemezsin!!!

gayet rahat söylerim arkadaş!
    şu kadar kişi açlık sınırında yaşıyor.... yahu arkadaş benim hiç mi kötü günüm olmadı? hiç bir krizde işimi kaybedip açıkta kalmadım mı? kaldım... kötü günümde oldu! o zaman da aynı şeyi söyledim bugünde aynı şeyi söylüyorum. 10bin lira büyük bir para değil. bugün 10bin lira bu 60% nin hiç bir derdine deva olmaz. iki dakikalık iştir o paranın harcanması. illa gidip istinye parkta alış verişte 2 dakikada harcanır demiyorum o paraya dikkat et. kime verirsem vereyim 2 dakika cebinde durur. sonra uçar gider...

türkiyenin 60% si açlık sınırında yaşıyor ama hepsinin cebinde iphone 5 / 6 var o nasıl olacak? 2500 liralık telefon taşıyan adam asgari ücretten şikayet ediyor. dalga mı geçiyorsun derler adama. herkesin cebinde iphone android vs sonra açız.....

LS2 incelemesine gelince... adama gel reklam yüzü ol demişler adam gitmiş. AEA olarak mı yayınlamış? HAYIR! MOTOSİKLETİM.COM.TR

hadi çamur at izi kalsın oynayalım.

şu eleştirdiğiniz adamın yaptığı işin 10da1ini yapın, biz sizi kalkıp alkışlayalım... elinizi taşın altına koyun desek kılınız kıpırdamaz. daha geçenlerde adamlar video yayınladı çalışma arkadaşı arıyoruz diye. sizlerde başvursanıza "bu işi sizden daha iyi biliyoruz" VEYA "daha yaratıcı fikirlerimiz var" diyerek
    10000 tl kazanma konusunda hiçbir dediğine katılmıyorum aea konusunda ise zaten başarılı onda bir sıkıntı yok ama yukarıya bakarsan sadece ben değilim rahatsız olan..

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:52 ----------

Alıntı sdirer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barkın Bey, nam-ı diğer AEA, daha önce çinli testi yaparken arka fren sisteminin kopup düştüğünü bir kaç kere anlatmış bu yüzden NESİNİ TEST EDEYİM ARKADAŞ diye defalarca bizlere ( bana değil gıyabında tanırım zaten) internet aracılığı ile söylemiştir. Yolda giderken altındaki motosiklet iki parçaya ayrılıyorsa motosikletin testi nasıl yapsın AEA. Tr'deki sistemi, o aletlerin nasıl ve ne şekillerde, hangi fiyatlara bu ülkeye geldiğini defalarca anlattı.
    Ha istersen Çinli motorlar hakkında (Barkın'ın) AEA'nın 1. yıl canlı yayın videolarını izlemenizi tavsiye ederim, bölümler içinde dağınık olarak anlatıyor..

ha dersen testini hiç mi yapmadı? YAPTI..
    işte bağlantısı: https://www.youtube.com/watch?v=D-pA3AKtoSI burada 1 saat 40.dklarda bulabilirsin.
    eyvallah şimdi izleyeceğim.. anlatmak istediklerimden biride bu bunu inceliyorsun ama inceleme diye yayınlamıyorsun neden?

çinli motor getirenler mahkemeye verir.. eee megelli neden vermedi o zman?

CHaTaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson electra glide ultra classic
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    usta daha önceki altınlı gecelerden birinde bi tane kendi aldıkları mobilet tarzı bi motosikletle ilgili detayları paylaştılar, bi nevi inceleme gibi, daha 200 km de devir saati düştü dedi, manifolt yamuldu dedi, farı düşmüş vesaire, o yüzden onu incelese ne olur incelemese ne olur.
    zaten yayında kendisi de dedi, şimdi biz inceleriz canavar gibi gider daha yeni olduğu için sonra 2000 km sonra motor dökülür gelir bize söversiniz diye çin malı motor incelemesi yapmıyoruz demişti.
    arai ile ilgili ise şunu biliyorum, motogp de yarışan adamların %90 ı bu marka kaskı kullanıyor,
    geçen hafta istanbulda yapılan Rahmi Barutçu nun verdiği moto-kurye eğitiminde de arai kasklardan bahsedildi, şu an dünyada en güvenli kaskın arai rx-7 gp olduğunu söyledi. kask firmaları genellikle kaskın dış kabuğunu oluştururken xxs ile m bedene kadar bir kalıp, L den xxL e kadar bir kalıp kullanıyormuş, fakat arai de hemen hemen her beden için farklı bir kalıp kullanıldığını söyledi.
    bu arada iyi motorcularun çoğu arai diyorsa hepsi de para alıyor olamaz dimi?
    Arkadaşlar gözünüzü seviyim bilmeden kulaktan dolma bilgilerle burda sallamayın . Önünüze ne yemek konsa onu mu yiyceksiniz. Kim uydurmuş Motogp nin %90 Arai kullanıyor diye. Biri sallıyo reklam olsun diye herkes inanıyo. Biraz araştırın biraz bakın ne kadar doğruluk payı var. Eğer birşeyi iyi bilmiyorsanız buraya biliyorum deyipte yanlış bilgi yazmayın. Ve bu işi yeni öğrenenlere zincirleme yanış bilgilerle büyümesinler.Birileri bir şey söylüyor Bir kişi bile inceleme zahmetine katlanmayıp onu devam etiriyo ondn asonra herkes bu yanlışlarla motorcu oluyor

Bakın size bazı Motogp pilotlarının kask markaları. Bakın bakalım Sizce % olarak arai 90 mı yoksa % 20 bile değilmi.
    Hektor Barbera --- Airoh
    Daniel Petrucci--- AGV
    Alvaro Bautista -- Svorpion
    Dani pedrosa --- Arai
    Marco melandri --- Nolan
    Cal crutchlow --- Arai
    Bradly smith --- Shoei
    Alain expergaro -- AGV
    Valentino rossi -- AGV
    Nicky hayden --- Arai
    Marc Marquez ---- SHOEİ
    Loris baz --- Shark
    Jorge Lorenzo ---- HJC
    Eugene Laverty --- SHOEİ
    Pol espergaro --- AGV
    Danilo Petruci --- HJC
    Karel Abraham --- Arai
    Alex expergaro --- Shark
    Jack Miller --- Scorpion
    Scot redding ---- Shark
    Capitao_3 ve dyavol-77 bunu beğendiler.
    BETTER SWEAT THAN BLEED ( KAN AKMASINDANSA TER AKMASI ÇOK DAHA İYİDİR)
    BİLMEDİĞİNİ BİLMEMEK EN İYİSİDİR: BİLMEYİP DE BİLDİĞİNİ SANMAK TEHLİKELİ BİR HASTALIKTIR.

Motosikleti
    Alıntı zealous adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende AEA yı çok beğenerek izleyen birisiyim.
    -her videosunu izledim ama her dediğinede balıklama atlamıyorum.
    mesela orta siklet enduro karşılaşmasında yanlış hatırlamıyorsam kawa alayını tokatladı nc700x sonuncu oldu ama nc700x ekonomisiyle kendini bana çekiyor.
    -eskisi gibi motor firmalarına istediği gibi giydirmiyor.
    -eskiden motorları kullanıcılardan alıp test ederdi şimdi direk lansmanlara gidiyor buda motorun eksi yönlerini görüp eskisi gibi vurmamasına sebeb oluyor.
    -tabi yaptığı iş paraya dayanıyor adam koca stüdyo kurdu. emperyalist sisteme boyun eğmek zorunda kalıyor.
    - bknz: barkının ls2 kask incelemeside var açın izleyin bayağı övmüştü.

yinede AEA her videosunu izler millete tavsiye ederim severek izliyorum
    kardeşim tam olarak seninle aynı fikirdeyim sabahtan beri anlatmaya çalıştığım şey buydu

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    kim ne derse desin barkın türkiyede motosiklet kullanıcılarını 4-5 senede yukarı seviyelere çıkardı. bilmeyen bir sürü insanı motosiklet konusunda bilinçlendirdi, bir araya getirdi. eğitim alın dedi, kask takın dedi, yerinde sürat yapın dedi. kötü birşey söylemedi

ls2 övmüş, çinli motorları test etmiyormuş vs bunun gibi detaylara takılmayıp resme biraz uzaktan bakmaya çalışın. o ekipte video çekip bize yayınlamak için insanlar bir sürü zahmete giriyor
    Sam@, sdirer ve braveguy bunu beğendiler.

Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kim ne derse desin barkın türkiyede motosiklet kullanıcılarını 4-5 senede yukarı seviyelere çıkardı. bilmeyen bir sürü insanı motosiklet konusunda bilinçlendirdi, bir araya getirdi. eğitim alın dedi, kask takın dedi, yerinde sürat yapın dedi. kötü birşey söylemedi

ls2 övmüş, çinli motorları test etmiyormuş vs bunun gibi detaylara takılmayıp resme biraz uzaktan bakmaya çalışın. o ekipte video çekip bize yayınlamak için insanlar bir sürü zahmete giriyor
    kesinlikle katılıyorum. Motosikletten korkarken buna binilmez vs derken hatta 23 yıl elimi bile sürmemişken Barkın beyi keşfetmemle son 6 aydır görüşüm değişti ve en kısa zamanda ehliyet ve eğitimleri alarak başlamayı düşünüyorum. Böyle adamlar kolay çıkmıyor elimizdekini de kaybetmeyelim sonra yabancı videoları izleyip forumda çevirecek birisi varmı diye çok bekleriz.

metinkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    Beğenip izlemek nasıl doğal ise kötü yönleri eleştirmek de son derece doğaldır. Evet ülkemizde motorsiklet programı yapan tv kanalı veya şahıs yok. Bu eksikliği doldurduğu için tebrik etmek gerekir. Çoğu incelemeyi ben de izledim. Katıldığım, katılmadığım yönleri mutlaka var. Bu işi sürdürmek için günümüz ülke şartlarında firmalar ile iyi geçinmek zorunda olduğunu da kabul etmek gerekir. Bu durumda bazı marka ve modeller için objektif davranamayacağı da kaçınılmaz bir gerçektir.
    Benim tek eleştirim sokak ağzı ile konuşması. Bu kimilerinin hoşuna gidebilir, ancak bu peşinde özentiyi de getirmektedir. Gerek tv ve gerekse de diğer yayın kanallarında (internet) toplumun karşısına geçenlerin bu duruma dikkat etmeleri gerektiğini düşünüyorum. Ona bakarak veya örnek alarak bir çok motorcu genç aynı jargondan konuşmaya başlıyor, aynı hareketleri yapmaya çalışıyor, özeniyor, motorsiklet ile hız ve tek teker yapmaya kalkıyor. Bu örnekler çoğaltılabilir.
    Motorsiklet konusunda ülkemizde tek otorite bence Rahmi Barutçu'dur. Kendisi her konuda tüm motorsikletçilere örnek olacak bir kişi. Keşke ona danışarak program yapmaya başlasa.

Alıntı CHaTaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar gözünüzü seviyim bilmeden kulaktan dolma bilgilerle burda sallamayın . Önünüze ne yemek konsa onu mu yiyceksiniz. Kim uydurmuş Motogp nin %90 Arai kullanıyor diye. Biri sallıyo reklam olsun diye herkes inanıyo. Biraz araştırın biraz bakın ne kadar doğruluk payı var. Eğer birşeyi iyi bilmiyorsanız buraya biliyorum deyipte yanlış bilgi yazmayın. Ve bu işi yeni öğrenenlere zincirleme yanış bilgilerle büyümesinler.Birileri bir şey söylüyor Bir kişi bile inceleme zahmetine katlanmayıp onu devam etiriyo ondn asonra herkes bu yanlışlarla motorcu oluyor

Bakın size bazı Motogp pilotlarının kask markaları. Bakın bakalım Sizce % olarak arai 90 mı yoksa % 20 bile değilmi.
    Hektor Barbera --- Airoh
    Daniel Petrucci--- AGV
    Dani pedrosa --- Arai
    Marco melandri --- Nolan
    Cal crutchlow --- Arai
    Bradly smith --- Shoei
    Alain expergaro -- AGV
    Valentino rossi -- AGV
    Nicky hayden --- Arai
    Marc Marquez ---- SHOEİ
    Loris baz --- Shark
    Jorge Lorenzo ---- HJC
    Eugene Laverty --- SHOEİ
    Pol espergaro --- AGV
    Danilo Petruci --- HJC
    Karel Abraham --- Arai
    Alex expergaro --- Shark
    Jack Miller --- Scorpion
    Scot redding ---- Shark
    Kendi kullanacağımız kask markalarına karar verirken yarışçıların kullandıkları kask markalarını da bilgi olarak kullanmak istediğimiz zaman bir kaç hususu göz önüne almakta fayda var. O noktaları eklemek isterim ki insanlar 400 TL'ye satılan Arioh veya HJC kaskı MotoGP yarışçısı kafasına takıyor zannetmesin.

Abi, önce şu bilgiye ulaşmak lazım: Bu yarışçı kaskçıdan para alarak mı bu kaskı takıyor, yoksa kendisi para ödeyerek mi? Mesela tüm motosiklet yarışçıları içinde kaskını kendi parasıyla almış olan -sponsorluk anlaşması olmayan- yarışçılar hangi kaskları tercih ediyor? Bu bilgiye ulaşılması pek kolay değil.

İkinci önemli husus da yarışçısının kafasındaki kask ile benim mağazaya gittiğimde alacağım kask aynı mı? Ben incelediğimde bu iddiaya sahip olan markalardan ikisini bulabildim: Shoei ve Arai.

Marc Marquez Shoei'nin X-Spirit II modelini kullanıyor. bkz: http://www.shoei-europe.com/uk/company/racing
    Dani Pedrosa Arai'nin RX-7 GP modelini kullanıyor. http://www.araihelmet-europe.com/sit...ogp-and-moto3/

Diğer markaları da araştırdım ama bilgiye ulaşamadım. AGV Rossi'nin, Shark Scot Redding'in, HJC Lorenzo'nun yarışırken kafasına taktığı kaskı mağazada satıyorsa sorun yok.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Hektor Barbera --- Airoh
    Daniel Petrucci--- AGV
    Dani pedrosa --- Arai
    Marco melandri --- Nolan
    Cal crutchlow --- Arai
    Bradly smith --- Shoei
    Alain expergaro -- AGV
    Valentino rossi -- AGV
    Nicky hayden --- Arai
    Marc Marquez ---- SHOEİ
    Loris baz --- Shark
    Jorge Lorenzo ---- HJC
    Eugene Laverty --- SHOEİ
    Pol espergaro --- AGV
    Danilo Petruci --- HJC
    Karel Abraham --- Arai
    Alex expergaro --- Shark
    Jack Miller --- Scorpion
    Scot redding ---- Shark

Çok güzel bilgi güncel mi?
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı zealous adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orta siklet enduro karşılaşmasında yanlış hatırlamıyorsam kawa alayını tokatladı nc700x sonuncu oldu ama nc700x ekonomisiyle kendini bana çekiyor.

Barkın Bayoğlu hobi olarak motosiklet kullananlardan,
    yani caddelerde bir iki saat gazlayıp tekeri yerden almak,virajları pistde imiş gibi yatarak dönmek,
    onun için motosiklet kullanmak bunlardan ibaret..

oysa bahsettiğiniz incelemedeki motorların kullanıcılarının çok daha farklı tercihleri vardır..
    rüzgar ve sele konforu bu tercihler arasında birinci sırada gelir..

Altın kaplamalı adam 30 dakikadan fazla motor üstünde kalmadığı için bunları bilemez ki incelerken farkına varsın
    yasdal ve dyavol-77 bunu beğendiler.

Altın Elbiseli Adam'ı LS2'yi övdü diye eleştirirken biraz izlediğimiz şeyin, bize verilen verinin, söylenenin, yazılanın ne olduğunu ayırt edebilmek gerekir. İzlediğiniz şeyin bir reklam mı, bir inceleme mi olduğunu; edilen bir cümlenin bir olgu mu, yorum mu, görüş mü, veri mi olduğunu ayırt edebilmek lazım. Size söylenen şeylerin, gazetede yazanın, haber diye izlediğiniz şeyin aslını astarını birazcık sorgulayabiliyor olmak, kendi süzgecine tabi tutabiliyor olmak lazım. Adamdan tarafsız reklam beklemek abes.

Bir de adamın söylediği onlarca şey sonucunda kendi bilgi dağarcığını oluşturmak, kendi kararlarını vermek yerine adam sanki şeyh olmaya çalışıyormuşçasına bir yaklaşıma girip de sonuçta yalnızca iyi/kötü diye iki kategorili bir sınıflamaya tabi tutmaya çalışmak da faydasız.

Bir haber programını da bir köşe yazarını da bir reklamı da BArkın Bayoğlu'nu da dinle, izle, sorgula, öğren, ne yapacağına kendin karar ver. O adam senden oy istemiş bir siyasiymişçesine veya senden müridi olmanı istemiş bir seyhmişçesine o adam hakkında tek kelimelik bir karar vermeye uğraşmaya gerek yok.
    zealous bunu beğendi.

Motosikleti
    Triumph Street Triple
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yani caddelerde bir iki saat gazlayıp tekeri yerden almak,virajları pistde imiş gibi yatarak dönmek,

oysa bahsettiğiniz incelemedeki motorların kullanıcılarının çok daha farklı tercihleri vardır..

Altın kaplamalı adam 30 dakikadan fazla motor üstünde kalmadığı için bunları bilemez ki incelerken farkına varsın
    sesli güldüm yahu side 24 saatte 1600km yapanlardansınız desenize
    FztUygar bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster

madem bu kadar bilgilisiniz neden sizde video vs çekerek bu bilgisiz yetersiz kardeşlerinizi onun elinden kurtarmıyorsunuz? hem belli ki siz motorun üzerinde o kadar çok vakit geçirmişiniz ki rüzgar sele konforu vs gibi hususlarda bizleri eğitebilecek yol gösterecek kapasitedesiniz.

yazdıklarınızdan anladığımız kadarı ile Barkın Bayoğlunu`da gayet iyi tanıyorsunuz hani derler ya "ciğerini bilirim ben onun" sanırım o derece?

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı architect adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    24 saatte 1600km yapanlardansınız desenize

senin bahsettiğin çok gereksiz bir deneme..

yorulmadan İstanbul dan Antalya ya gitmek yeterli kendi adıma..

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:20 ----------

madem bu kadar bilgilisiniz neden sizde video vs çekerek bu bilgisiz yetersiz kardeşlerinizi onun elinden kurtarmıyorsunuz? hem belli ki siz motorun üzerinde o kadar çok vakit geçirmişiniz ki rüzgar sele konforu vs gibi hususlarda bizleri eğitebilecek yol gösterecek kapasitedesiniz.

yazdıklarınızdan anladığımız kadarı ile Barkın Bayoğlunu`da gayet iyi tanıyorsunuz hani derler ya "ciğerini bilirim ben onun" sanırım o derece?

Barkın Bayoğlu ilizyon yapmıyor ki elinden kurtulmaya ihtiyacınız mı var

kendi uslubuyla motosiklet tanıtmaya çalışıyor..bende onun uslubunu muhabbetini gülümseyerek izliyorum bazen

güzel bir işim var,tatil günlerimde de bol bol geziyorum motosiklet tanıtımıyla harcayamam kusura bakma kimseyi kurtarma gibi bir derdim yok :D

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı A.Volkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hektor Barbera --- Airoh
    Daniel Petrucci--- AGV
    Dani pedrosa --- Arai
    Marco melandri --- Nolan
    Cal crutchlow --- Arai
    Bradly smith --- Shoei
    Alain expergaro -- AGV
    Valentino rossi -- AGV
    Nicky hayden --- Arai
    Marc Marquez ---- SHOEİ
    Loris baz --- Shark
    Jorge Lorenzo ---- HJC
    Eugene Laverty --- SHOEİ
    Pol espergaro --- AGV
    Danilo Petruci --- HJC
    Karel Abraham --- Arai
    Alex expergaro --- Shark
    Jack Miller --- Scorpion
    Scot redding ---- Shark

Çok güzel bilgi güncel mi?
    Değil.
    Motogp web sitesinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Barkın ve Arai konusuna bir açıklık getireyim.
    Arai Barkın'a sponsor olsun ya da olmasın ona kask sorduğunuzda vereceği cevap Arai olacaktır.
    Barkın ile bu işlere başlamadan çok öncesinden tanışırız.
    Her platformda savunduğu bir kask markasıdır.
    Yani para alıyorda ondan övüyor varsayımı yanlış.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)