Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

99 yzf-r6 dijital km saati bulma ihtimali varmidir!?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ümitersoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6
    Arkadaşlar sahibindende bir motorla ilgileniyorumda 99 model 2007 çıkışlı mavi r6 ıstanbul. 11000 tl fiyatı var. Yanliz motorun kucuk bir dijital km saati var o çalışmıyormus.sizce bu parcanin bulunabilme olasılıgi nedir ve nekadara bulunur? Goremedim hicbiyerde. Bu konuyu yzf r6 kullanicilarinada yazdim ama kimse cvp yazmadi. Bilen duyan? Mumkunse ilanada bakip yorum yapabilecek varsa cok memnun olurum

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:26 ----------

İlan no 197577285

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    yurt dısı sıtelerıne bakın ebayda pek cok parca bulabılırsınız malum eskı model oldugu için belkı baska 2, el parca satan yerlerdede olabılır..
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...93432223/detay bu sizin iinizi görür sanırım orjınalı cunku

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    http://www.ebay.com/itm/GAUGES-METER...bd5b4c&vxp=mtr

160 dolar civarı. %20 de gümrük ödersiniz. mis gibi. (abd den geleceği için MİL birimi ile çalışacak, eğer mil ya da km bilgisi gösterge değil ecu dan geliyorsa direk km ile çalışır. kawasaki de basit bir ayar ile mil ya da km ayarı var ancak kendi yamaha'mda daha öyle bir ayara denk gelmedim.)

Motosikleti
    R6
    Arkadaslar cok teşekkürler linkler icn. Bunun 500 tl olduğunu ogrenmis oldum. Peki motosiklet icn genel yorum yapabilecek varmi?

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arka diskin 38 binde bitmesi mümkün mü? Pek sanmıyorum. Veya gerçekten bittiği için mi değişti bunlar soru işaretleri bende

Motosikleti
    R6
    38000 de olmasının tek inandırıcılgi 2007 trafik çıkışlı olması. Yoksa 99 model motorun o kmde olmasi imkansiz evet.benm motoru vericem ustunede nekadar nakit vermek uygun olur onu tespit etmeeye calisiyorumda

http://www.ebay.com/sch/i.html?_from...Text=&_sacat=0

Papatya diskler genelde çin malı oluyor ve daha ucuz. Yani önler değişmedi de neden arka ne bileyim garip geldi Motorunuz kaç model?

Bir de çok iyi anlayan bir ustaya göstermeden almayın, apaçilerin baş tercihi motorlardan birisi ve deli gibi devir çeviren bi alet

Ayrıca ön amotrisörler boyalı? Kaza mı oldu da boyandı. Önden kazalı olma ihtimali artıyor bu durumda, ona göre iyice dikkat etmek lazım yürüyen aksam ve şaseye

Ek not: Belki de temizdir motore ben kıllanmanız gerekn yerleri söyledi mkimsenin satışına engel olmayalım. Gidin bakın tabi...
    Hemen hemen aynı bütçelerdeyiz, ben cesaret edemedim r6 ya

Motosikleti
    R6
    Sagol dostum tesekkur ederim öneriler icn. Aynen bütçe dar ve 600cc ye binmek istiyorum cesaretimi toplamam lazm suanki motorumuda korkarak almistm 2006 gt250r Ama iyi çkti.600rr ninja 600 e para yetmiyor. 2000_2001 gsxr yada r6 lara bakıyorum anca iste. İnsanlar bunlarada biniyor nihayetnde birsuru ilan var nebilym. 600 cc ye binmek icn illa 20000 tl gerekli olmamali diye dusunuyorum

Ben de şu aralar fzs 600 ve xt660 arasında kalıyorum ya hayırlısı. Bambaşka motosikletler, çık işin içinden çıkabiliyosan İlla ss istemiyorsanız bandit, fzs600 4 silindir yerine sv650 gibi güzel alternatifler var aslında

Motosikleti
    R6
    Dedign motorlar daha uysal kullanılmış olur aslnda da tarzim degil be dostum. Ss den baska dusunemiyorum. Sadece cbr600f olabilr onlarda 13000 civari binilebilecek olanlar. Senin temiz bulman daha kolay tarzdan dolayı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)