Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Egzoz ve modifiye konusunda çok büyük yardıma ihtiyacım varr

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    yaşlarımız nerdeyse aynı benden 1 yaş küçüksün bir aynalarını tak arkanı görmeni sağlar yüksek süratte giderken arkaya bakmak için kafanı çevirdiğinde önünde biri ani fren yaparsa patlama arkasına 2 sanırım kask filan takmıyorsun bence tak yüzünü gözünü ve canını seviyorsan

senin motorundan küçük 125 cc motorumla şehir içindesaat sabah 6 da kaza yaptım ve yüz üstü sürüklendim kaskım olmasaydı burnum yüzüm ne halde olurdu bilmiyorum egsozt şuan bir kenera at zaten pekte tatlı bir ses alamazsın orjinal egsozu her zaman iyidir ehliyetsiz pek gezme şehir içinde sağolsun bizim insanımız motorları sevmiyor en ufak kazada ttüm suç senin olur hele birde ölümlü kazaya karışırsan sıkıntı çekersin

son sözüm kendi güvenliğin ve çevrendekilerin güvenliği için aynanı kaskını koruma kıyafetlerini tak ve dikkkatli sür ehliyetini alana kadar pek dolaşma derim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial Z One 150
    Alıntı erensipahi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım hiç oynama bence bendede cr1 var modifiye yapasımda var ama ne bileyim orjinal hali daha iyi şimdi ön taraf yere yaklaştırılır falan seçenek çok ama bu sefer freni yere sürter ön çamurluk her hafta kırılır motor virajlarda savurur sakın amörtisörleri elleme bence egzoz istiyorsan piyasada bi ton egzoz var ama aşırı ses yapar hepsi ve yasaktır çivi ile orjinal egzozun ucuna 4 tane delik açtır kendine gelir şu aynalarınıda en kısa sürede takmanı isterim bu forumda pek hoş karşılanmazsın yoksa
    Aynalarım çok kötü gözüküyor diye söktüm ama nasıl desem yaşadığım şehirde arkamdan gelen olmuyor pek yani trafiğimiz az. Tabikide güzel bir ayna takımı bulursam takacağım, birde şu çivi işinden ayrıntılı bahseder misiniz

Ozanonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok fazla bir şey yapma orjinalliği fazla bozulmasın hem satarkende rahat elinden çıkarırsın. İllede yapıcam diyorsan egzoz değiştirebilirsin ama o 100 150 tl'lik egzoz alma git orjinal tiger filan al. Egzoza sakın delik açma hafiften yellenme sesi geliyor gibi oluyor ve zamanla egzoz çürümeye başlıyor ayrıca orjinal egzozlar çok pahalı. Bu arada herkes yazmış ama bende söyliyeyim güvenliğini ihmal etme. Tekerin düz bassın.
    RipperJack bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial Z One 150
    Herkese teşekkür ederim neler yapacağıma karar verdim.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    egzoz konusuna değineyim tek silindirden güzel bir ses elde etmek zor 4 silindirin sesini kesinlikle bekleme

bu da tvs apache sesi
    https://www.youtube.com/watch?v=OSGnD-wdhtI

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    neler yapacan merak ettim

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler