Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motosiklet Takasindaki Anlasilamaz Zihniyet

Motovento
    REKLAM ALANI
    aadrenalin16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 cbr 600 rr
    evet güzel bir konu.
    bende sunu anlamıyorum ; 2007 2008 600 rr lara bakıyorum fıyatları 22 23 bin tl,2011 2012lere 30 bin tl ıstıyorlar.o halde 2013 2014 yenı kasa ve son teknoljı harıkası vede kocası az olmuş kasalar 32 34 iken nedir bu saçmalık?bence 2007 model bır rr olsun, r6 olsun ederı en baba 18 19 bin tl olmalı..pıyasa bu olmalı yazık, yaz geliyor para bırıktırmeye çalışan kardeşlerım yıne hayal kırıklığına ugrayacaklar.
    Fatihunak bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha yenı 2014 duke 200 ü satılığa koydum. altınada yazdım duke 390 ile takas olur diye. neyse en azından bana vespa falan ile teklif ettiler benim asıl uyuz olduğum ise telefonda bir satıcı ile görüştüm 390 ile takas yaparız dedi tamam olur dedim. fiyatı konuşmaya başladık ben motoruma 12.000 istiyorum üzerindeki 1500 tl lik ekstralar dahil. 390 da 17.500 tl ilanı var. neyse konustuk pazarlıklar sonucu en son şu rakamlarda anlaştık benım motoru 12 ye sayıyor kendı motorunu 17.000 e bıraktı anlaştık dedim ben gelicem hem sen benım motora bakarsın hem ben senın motora eğer içimize sinerse alırım servise sokarım bir sorun yoksa yarın yaparız satışları diye konuştuk. gittik dükkana merhaba merhaba dedim motora bir bakabılırmıyım neyse baktım falan gayet guzel duruyor bir sorunu yok. tamam yarın servıse goturelım ordanda notere gideriz. adamın verdıgı cevaba bakarmısınız ben senın motoru 9 a sayarım :D dedım bız senınle konusmadık mı evet konustuk 12 demedın mı yok demedım öle bakarız dedım dıye bır cevap duyunca bende şalter attı tabi. motorda bır sorun mu gördunde 9 a dustun dedım yok motorun tertemiz vs . en son dedım 12 verıyorsan ver vermıyorsan bende senın motora 14 verıyorum dedım. tabıkıde anlasamadık. senden satıcı matıcı bı pok olmaz dedım cıktım ) terbıyesız herıf benım vaktımı ne çalıyorsun. birde orda gelmıs benı ıkna etmeye calısıyor. cidden bazen böyle insanlara ağır küfür edesim geliyor.
    oofff okurken ben delirdim aga sakin kalmışsın yine sen
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Arabamı satıyordum fiyatını makul tuttum. 35 Yazdığım arabaya 30 teklif ediyorlar. Sinirlendim 38.5 yazdım 36.750 ye verdim
    mehmetenis bunu beğendi.

koraycbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr
    Hep Amerikanin Oyunlari bunlar

İlanim 15400 adam Cbr 250 üzerine 1000 TL teklif etti müthiş hayaller var

ne var yani adam 600f in ustunr 6 istediyse normal degilmi

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    az önce malüm sitede geçen muhabbeti paylaşacağım
    piyasa değeri 160 dolardan başlayan eldivenimi 150 lriaya ihtiyacı olana vereceğim. (siteden alcak varsa fiyatı kırarım maksat işime yaramıyor yarayana gitsin)
    adam gelmiş 100 lira olur mu diyor dalga geçer gibi. hiç kullanmamışım tertemiz. e ikinci el ama diyo. zaten bu yüzden fiyatı fazla fazla kestim dedim. saygısızlığınızdan dolayı artık 200 oldu dedim.
    sen hiç mal satmadn mı cart curt etmeye başladı. dedim alcaksan 250 :D terbiyesize bak ya ulan ihtiyacı olana gitsin diyoz. nekrofili midir nedir. öldürdükçe öldürüyor. babamın oğlu musun lan.
    burdan değildir umarım o arkadaş. billur geçer gibi fiyat verdiğini herkes öğrensin.
    oluroyle bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler