Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yazlık Balaklava Tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu konuda en güzeli bandana bence.

yazın boynu kapatmaya gerek olmadıgı için bandana hem terlesen bile kolay kuruyor hemde 4-5 tl oldugu içn birkaç tane alıp yedekleyebiliyorsunuz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PLatooN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya T-19 150- CBF 150 - TVS RTR 200 V4
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu da iş görür, daha eski modelini kullanıyorum, gayet güzel.

https://www.decathlon.com.tr/500-mas...klet%20maskesi
    bende bundan kullanıyorum çokda memnunum

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben de fiyat/performans diyerek venom balaklava aldım 26 liraya. %95 pamuk %5 elastan yazıyor. Pamuk sentetik bir ürün olmadığı için daha rahat nefes alır diye düşünerek aldım. Kullanımdan sonra düşüncelerimi aktarırım. Memnun kalmazsam iki katı fiyata satılan motomax'in bambu balaklavasını deneyeceğim.

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben kullanamıyorum bunu kullanınca boğuluyorum gibi oluyor siz nasıl takıyorsunuz

Thesinner83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250-R25
    Yazın özellikle uzun yolda balaklava kullanın arkadaşlar. Ayvalıktan balıkesire dönerken 100-110 hızlarda, emin değilim ama boğazıma eşek arısı ya da ağustos böceği çarptı. O anki acıyı hala hatırlarım.
    gurcanozturk bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    buff bandana yeterli, ben balaklava kullanmıyorum.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı Thesinner83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazın özellikle uzun yolda balaklava kullanın arkadaşlar. Ayvalıktan balıkesire dönerken 100-110 hızlarda, emin değilim ama boğazıma eşek arısı ya da ağustos böceği çarptı. O anki acıyı hala hatırlarım.
    Benim de ayni sekilde ne oldugunu anlamadigim bir bocek carpmisti. Yaz/kis farketmiyor buff ya da balaklava kullaniyorum.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Yaz kış farketmiyor, boynuma buff takıyorum. Kaskı giyerken kulaklar katlanıp rahatsız ettiği için de ikinci bir buff'u bandana gibi ama kulakları kapatacak şekilde kafama takıp kaskı öyle giyiyorum. Hem kafa terleyip kaskın içi kirlenmemiş oluyor hem de kaskı giyip çıkarması kolay oluyor.

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Thesinner83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu yoruma katılıyorum. Buff olmasaydı boynumu birkaç kez arı sokacaktı buff kurtardı. Ayrıca mont açık gezerseniz içeri girip gezinip sokma ihtimali de var Abimin sırtını ısırmıştı.. Ulan sen nasıl girdin oraya dimi

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Remzidemir41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu yoruma katılıyorum. Buff olmasaydı boynumu birkaç kez arı sokacaktı buff kurtardı. Ayrıca mont açık gezerseniz içeri girip gezinip sokma ihtimali de var Abimin sırtını ısırmıştı.. Ulan sen nasıl girdin oraya dimi
    Benim buff içinden arı girip boynumu sokmuştu uzun yolda, hayatımda ilk defa arı soktuğu için alerjim var mı bilemediğimden yolda durdum, bekledim, baktım ölmüyorum devam ettim yola.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Geçen hafta 60 70'le Göztepe tarafında ağaç falan olmayan bir yerde giderken nereden geldiğini anlayamadığım bir arı -normal arı değil, ya bombus ya sarıca, anormal büyük bir cinsti- çarptı göğsüme. Benzinlikte durup su yardımıyla kazıdım cesedinin parçalarını. Boyna çarpsa morartırdı sanırım. Bugün gidip motomax'tan bambu balaklava alayım diyorum yazın kullanmak için. Tavsiye eder misiniz?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)