Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Sevdiklerimizi 600cc den Kurtarmak

Motovento
    REKLAM ALANI
    Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600cc ile başlamak sıkıntı değil.Mesele o motorun nasıl bir tarza sahip olduğu.700 800 cc olup 50bg motorlu makinalarda var ve başlanabilir.Bana göre altın kural başlangıç motoru 200 kiloyu aşmamalı,ayaklar yere tamamen değebilmeli ve en önemlisi motorun fren karakteristiği iyi öğrenilmeli bunların dışında gerisi güvenli ve dikkatli kullanıldığı sürece kolaylıkla aşılır.
    hocam 600f deli gibi gidiyor 0 tecrübe ile ne fren yapa bilir ne düzgün sürüle bilir zaten ne desekte biliyoruz bunlar tehlikeli elbet bir gün kaza yapıcaz ama kazayı kırıkla atlatmak var ölümle kaybetmekte var ki ben 2.seçenekten korkuyorum bir sürü abim,kardeşim yerine koyduğum insanlar var buda onlardan biri yani bize özeniyor motosiklet istiyor biliyorum ama 600f olmaz ama kendisi bilir ben sadece vaz geçirmek istedim annesi babası bir şey demiyorken bana laf düşmez ben sadece arkadaşlık görevimi yapmak istedim elimden geleni yaptımda kendi motorumun anahtarını verdim al istediğin kadar dursun bununla az çok bir şey öğren sanada 250cc alalım diye istemedi yapıcak bir şey yok hafta sonuna kadar bulduklarını/bulduklarımızı tek tek gezip beğendiğimizi alıcaz ona ama ben bu süre içinde 250cc ye ikna etmek istiyorum.
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TimFx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja300SE ABS
    Alsın bir Ninja 300 yeter ona. Zati Görünüşü ve kalıbı depo hariç ZX 636'nın aynısı. Ama her halukarda bir eğitim kurumunda eğitim almalıki altındaki aleti ciddiye alsın.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Altin kural motorunu hengamenin kalabaligin icinde tutmamaktir, nerede kalabalik yogun orada kaza riski ve tehlike yonetimi riske girer o yuzden dusuk cc lerde kisa surede tecrubelenip dusuk beygir yuksek torklu motorlara gecilmesi uygun olur. Trafikten mumkun mertebe onde olmak herzaman avantajdir, motor hizli ve kivrak bir tasittir, trafik ile degil bir tik onunde seyahat riskleri herzaman azaltir..

Motosikleti
    2014 Fazer8
    şimdi anlaştık arkadaşımla yarın gidip bakıcaz bir tane 600f bu baktığımız 2. motor olacak buda olmadı fuardan alıcak motor
    250cc

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı Schizophren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://liveleak.com adresine girip arama kısmına motorcycle accident graphic yazıp videoları izlesin. ama midesi kaldırmayan bakmasın çok kanlı.. bu arada acilen dizlik almam lazım bunları izledikten sonra anladım
    Motoru satar 4 tekere dönersem sorumlusu bu arkadaştır...
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    http://liveleak.com adresine girip arama kısmına motorcycle accident graphic yazıp videoları izlesin. ama midesi kaldırmayan bakmasın çok kanlı.. bu arada acilen dizlik almam lazım bunları izledikten sonra anladım
    4. den sonra izleyeedim.
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

Motosikleti
    2014 Fazer8
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru satar 4 tekere dönersem sorumlusu bu arkadaştır...
    boş ver hocam tek teker yap iyice gazı kökle kendine gelirsin denendi onaylandı

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    hocam bu nedir yav.. Çok şükür maddi hasarı bile olmayan bi yan yatmadan başka kazam olmadı yıllardır ama izleyince çok acayip oldum motorumdan korktum bian.. :/ Allah korusun hepimizin tekeri düz bassın..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Motosikleti
    Artık Yok...
    ağırlık bir faktördür ama kilolu adam ağırlığı abzörve edebilir.. burda esas unsur altındaki tork ve güç dür..

benim bir arkadaşım yıllar önce yzf600r namı değer thundercat almışdı.. yıl 2001 falandı.. ilk motoruydu.. o kadar yapma etme dedik dinlemedi aldı.. konvoy gezisinde arkadakilere hava atıyım diye gazı hafifden bir yüklenmesi ile motorun kıçını atması ve altında motoru tutamayıp zaptedemeyip bahçeye uçması ve neticesinde 1 kırık kol bir kırık kaburga zedelenmiş ezilmiş bacak ile olayı ucuz atlatması neticesinde motoru hemen satılığa çıkarttısattı.

uzun yıllar motor şeytan işi binilmez v.b dedi.. 2007 de zor zar ikna ettik yeniden bu sefer bizi dinledi piaggio aldı x7 onla başladı.. şu anda beverly sport tourng 350 liği var ve çok memnun..

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)