Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Yeni Kullanıcı !!

Motovento
    REKLAM ALANI
    ecearas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu yazılanları okumadan yorum yapılması hoşuma gitmiyor. Önce neyden bahsettiğimi görürseniz daha iyi anlaşılır sanırım

Tavsiyeler için teşekkür ederim. Çoğuna zaten bakıp kenarda linklerini tutuyorum.

Ayrıca lütfen şunu yazmaktan vazgeçin 600 cc lik motor istediğimi söylemedim. Sadece 600 cc kullanmıycak sonuçta dendi bende neden olmasın dedim. İlerisi için bir söylemdi. Kullanmıyor olsam da gerekli araştırmayı yapmadan bir makineyi ne almaya ne de kontrol etmeye girişmem . Araba sevmeme sebeplerimden biri de budur. İçin de olduğun bir şeyi kontrol etmek yeterince zor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:38 ----------

Kadına yakıştığı için bir motoru tavsiye ediyorsun. Teşekkür ederim yine de...
    Ben motorlarda cinsiyet ayrımı olduğunu düşünmüyordum en azından yakıştırma konusun da. Çok mühim değil keşke 2. sayfayı okumaya devam etseydiniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı CHaTaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle bir konuyu erkek açsaydı elli tane abuk sabuk mesaj gelirdi. Meğer bu sitede ne kadar çok ince ruhlu yardımsever arkadaş varmışta ben görememişim bugüne kadar.
    Aynen abi bende bekliyordum yok o kadar konu var araştır et biraz koy ybr al tarzı şeyleri ama profil fotoğrafının etkileri diyelim

sezer0696 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache rtr 150
    dengede durmayı biliyosan herşey kolaydır denge biraz zorlar 150 cc altında bi motorla başlarsan daha iyi olur hem ogrenmen acısından hemde senin icin herşeyin yerini iyi bilmen iyi kullanman lazım neyin nerde ne zaman kullanıcagını iyi bilmen lazım bunu eger tabi hiç bilmiyosan sorarlar kursta ogretirler ayrı bi egitim veriyolar onun icin hatta kursların kuralı var hiç dengede durmayı bılmeyene yani hiç motor surmeyi bilmeyene egitim vermiyolar kursa almıyolar ayrı bi egitim gorup oyle kayıt olabiliyolar benmde sıkıntılarım var ehliyettende 3. yazılı sınava girişim olcak inşallah geçerim. hangi motor aklına yatıyosa onu al ogrenirsin merak etme bende yeniyim hiç bilmiyodum motor surmesini hiç sürmedim hayattımda daha 1 2 aylık surucuyum oda aralıklı suruyom yavaş bi şekilde ilk motorum tvs apache ilk surdugum motorda tabi alıştım sayılır insan isteyince ogreniyo ögrenirkende zevk alıyo biraz heycan verici guzel geçiyo tavsiye ederim motor kullanmanı hem senin gibi böyle güzeş bi kıza motor cok yakışır diye dusunuyorum saclarında cok guzelmiş bu arada icimden kurban olurum ben senin oo guzel saclarının tek bi teline diyesim geldi

serkanksk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    c800 intruder-honda nc750x
    Merhabalar.Büyük cc motorların kontrolü zordur.Gaz açmak ve fren kontrolü açısından baya birikim gerektirir.Denge olayı vs cc kuvvetli motorun ağırlığı da yüksek olucaktır.Dururhalde ağırlığı kontrol etmek bence zorlaşıcaktır.Demem o ki düşük bir motor ile olayı pekiştirmek ve sonra gönlünden geçene binmek hayırlısı olucaktır..
    Ölmek için değil ölene kadar Sür..

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler