Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cbf 150,ybr125 zorunlu trafik sigortası

Motovento
    REKLAM ALANI
    okan kömür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda grom
    motor almaya karar verdim 3000 tl bütcem var korumalarım hazır.tek sorun motorlara karar verememem.kaliteli mmotosiklet almak istediğim için honda cbf150 veya ybr125 te karar kıldım.bu iki motorun trafik sigortaları ne kadardır?kullanan arkadaslar cevaplarsa çok memnun olurum.şimdiden teşekkürler.ya da cbr125 eski kasa ama tipi güzel durmadığından kararsızım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Şehiriçinden çıkmam sık sık şehiriçinde gezerim derseniz ybr 125 . Yok hem şehiriçi hemde hafif uzun yolda giderken rahat edeyim derseniz O zaman cbf 150 . Artı Cbf 150 düşük cc'li motorların mercedesi gibidir . Tıpkı 250 cc'de en rahat motor olan inazuma gibi .
    ogzcngdk bunu beğendi.

manofsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Geçen hafta ilk defa kendi adıma kayıtlı araç aldım,yaş 23. Aydın'da yaşıyorum.sigorta fiyat olarak en düşüğü 270'ti 5 taksit yaptırdım

okan kömür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda grom
    bu arada soylemeyi unuttum istanbulda yasıyorum 18 yasındayım fakat daha ucuz olcağını düşündüğüm için babamın üstüne yaptırmayı düşünüyorum.

zozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MoNDiaL 150 Zc& ybr125
    yas 31 ybr125 kullanıcısıyım 2013 155 tl ye yaptırmıstım 2014 kasım ayında 74 tl ye yaptırdım BURSA

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Şu an güncel cbf 150 ve ybr 125 ESD sigorta ücretleri ne kadar beyler?

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı okan kömür adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada soylemeyi unuttum istanbulda yasıyorum 18 yasındayım fakat daha ucuz olcağını düşündüğüm için babamın üstüne yaptırmayı düşünüyorum.
    motoru babanın üzerine alması doğru karar, sigorta fiyatı o zaman oldukça düşecektir. babanın sigortacısı varsa ona gidin, her şirket farklı fiyat verir sigortacı en uygun fiyat veren şirketi bulacaktır. 200-300 lira veya üzerine hazırlıklı olmalısın

motosiklet konusuna gelecek olursak ybr 125 kullanmamış olsamda ezio41'e katılıyorum, cbf 150 oldukça rahat bir motor, ancak yakıt+ güç olarak biraz daha düşük sanıyorum. ben olsam cbf 150 alırdım.
    Ezio41 bunu beğendi.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster

motosiklet konusuna gelecek olursak ybr 125 kullanmamış olsamda ezio41'e katılıyorum, cbf 150 oldukça rahat bir motor, ancak yakıt+ güç olarak biraz daha düşük sanıyorum. ben olsam cbf 150 alırdım.
    Şu an 250 cc'ye binmeme rağmen , cbf'in rahatlığını arıyorum hala . Param fazla olsa 2. motor olarak kenara alırdım bir tane şehir içinde kullanmak için . Ama konforu dışında başka bir şeyini aramıyorum cbf'in . Cbf'te ne denge var , ne güç var , ne de fren var .
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Güncel sigorta fiyatları şu an cbf 150 için nedir ?
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı A.Volkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güncel sigorta fiyatları şu an cbf 150 için nedir ?
    Motora özel güncel fiyat diye bişey yok.

Senin yaşın,
    Senin ikamet ettiğin şehir,
    Motorun yılı marka modeli
    Senin kaza geçmişin
    Senin araç kullanma süren,
    gibi etmenlerle günlük olarak değişen bişey.
    Aynı anda A firması 300 tl derken. Başka bir firma sana 800 tl fiyat çıkartır. Araştıracaksın. Bütün sigortacıları gezeceksin.
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motora özel güncel fiyat diye bişey yok.

Senin yaşın,
    Senin ikamet ettiğin şehir,
    Motorun yılı marka modeli
    Senin kaza geçmişin
    Senin araç kullanma süren,
    gibi etmenlerle günlük olarak değişen bişey.
    Aynı anda A firması 300 tl derken. Başka bir firma sana 800 tl fiyat çıkartır. Araştıracaksın. Bütün sigortacıları gezeceksin.
    Hocam sağolun dediklerinizi kısmen biliyorumda şimdi cbf alayım diyorum bir tane ,sigorta şirketleri bunu kurye motoru falan mı görüyorlar ? Bu motorun mimlenmiş olma gibi bir durumu var mı sizce ?

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Altın elbiseli adamın bir bölümünde bu konu geçmişti. Barkının bir akradaşının pizzacı dükkanı var. Motorlar şirket adına kayıtlı olduğu için çok yüksek sigorta çıkmıştı. Tıpkı Symbol taksi var. symbol özel kullanım için olan var. Taksiye 5000 bin tl gibi sigorta geçirirken halka ya bu symbol çok kaza yapıyor taksiciler yüzünden normal halka da 5000 bin geçirelim demiyorlar. o yüzden o konuda fazla takma.

Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Altın elbiseli adamın bir bölümünde bu konu geçmişti. Barkının bir akradaşının pizzacı dükkanı var. Motorlar şirket adına kayıtlı olduğu için çok yüksek sigorta çıkmıştı. Tıpkı Symbol taksi var. symbol özel kullanım için olan var. Taksiye 5000 bin tl gibi sigorta geçirirken halka ya bu symbol çok kaza yapıyor taksiciler yüzünden normal halka da 5000 bin geçirelim demiyorlar. o yüzden o konuda fazla takma.
    Aynen çok mantıklı doğru söylüyorsun kardeşim.Biraz fazla takıntılıyım galiba

Motosikleti
    honda cbf 150
    konuyu guncelleyelım sıgortalar ne alemde acaba ? CBF150 alıyorum 2 gun sonra yas 20 istanbuldan 1 senelik b ıkı haftalık a2 var motor 2015 model kazam yok .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)