Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Başlangıç Motoru Seçimi (Dikkat 600cc İçerir) - Video

Motovento
    REKLAM ALANI
    berkekolik1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley
    Evet arkadaşlar şaka yollu 600cc ye de değindik videomuzda, gerçekten aşırı şekilde başlangıç motoru soruluyor biraz soruları azaltmak yerine araştırma yapsak daha bilgili olacağımıza eminim ben. Biraz daha aydınlatıcı olmak için bu videoyu hazırladım.

Videoda işlenenler:
    Neden 600cc ve üzeri ile başlanmaz.
    Acemi ile artçı
    Eğitimin önemi
    Panik freni örneği
    Tavsiye düşük cc motorlar
    Ve tabi ki Ekipman Önemi

Lütfen Bir sonraki videomuzun ne ile ilgili olmasını istiyorsanız belirtiniz

Teşekkürler
    Schizophren, ecearas, YouSuffer ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba,

Ellerinize sağlık

hava filtresi,yakıt filtresi ve yag filtresi temizliği ve bakımı hakkında olabilir
    berkekolik1 bunu beğendi.

Motosikleti
    Harley
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Ellerinize sağlık

hava filtresi,yakıt filtresi ve yag filtresi temizliği ve bakımı hakkında olabilir
    Aslında hocam şuan aklıma geldi kask seçimi ve önemi hakkında hazırlayabilirim, mesela açık kask veya nazi kaskı neden olmamalı gibi..

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı berkekolik1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında hocam şuan aklıma geldi kask seçimi ve önemi hakkında hazırlayabilirim, mesela açık kask veya nazi kaskı neden olmamalı gibi..
    motosiklet hakkında yapılacak hiçbir video faydasız değildir, yapın hocam
    yanakadam ve berkekolik1 bunu beğendiler.

ahmetkorkmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom
    Merhaba,

Ellerinize sağlık

Hocam benim bildiğim filtre temizliği olmuyor, yani kirlenmişse veya değişim vaktiyse atıp yenisi takılır diye biliyorum.
    İki şey sonsuzdur insanoğlunun aptallığı ve evren. Albert EINSTEIN

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı ahmetkorkmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam benim bildiğim filtre temizliği olmuyor, yani kirlenmişse veya değişim vaktiyse atıp yenisi takılır diye biliyorum.
    hava ve yakıt filtresini benim cubun kullanma klavuzuna göre C olarak gösterilmiş bazı km bakımlarında , temizliği yapılıyor.
    Kadim odur ki evvelini bilir kimse olmaya

ahmetkorkmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom
    hava ve yakıt filtresini benim cubun kullanma klavuzuna göre C olarak gösterilmiş bazı km bakımlarında , temizliği yapılıyor.
    Benim kitapçık da filtre temizliği yazıyor, ama servis hiç temizlikle uğraşmadı direkt yenisini taktı.
    İki şey sonsuzdur insanoğlunun aptallığı ve evren. Albert EINSTEIN

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı ahmetkorkmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim kitapçık da filtre temizliği yazıyor, ama servis hiç temizlikle uğraşmadı direkt yenisini taktı.
    parasını da almışlardır tabii..
    Kadim odur ki evvelini bilir kimse olmaya

Hocam olmamış video, beğenmedim. Başlangıç için 600 ya da 1000cc saçma olur.
    Daha güzel örnekleri var mesela:
    MTT Y2K
    Hayabusa'nın videosunu koymuyorum zaten isteyen gitsin alsın, her yerde var...

Bunlarla çok güzel başlarsınız arkadaşlar, 1000cc neymiş, en az helikopter motoru olmalı ki sizi fezaya uçursun, lütfen
    Dip not: Kask da ağırlık yapıyor başınızda söyleyeyim, onu dirseğinize falan takın, olmaz gerçi ama hani oluurda düşerseniz dirseğiniz uf olmasın sonra tamam mı

Motosikleti
    Harley
    Alıntı FztUygar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam olmamış video, beğenmedim. Başlangıç için 600 ya da 1000cc saçma olur.
    Daha güzel örnekleri var mesela:
    MTT Y2K http://youtu.be/-pVUPtR-hvg?t=58s
    Hayabusa'nın videosunu koymuyorum zaten isteyen gitsin alsın, her yerde var...

Bunlarla çok güzel başlarsınız arkadaşlar, 1000cc neymiş, en az helikopter motoru olmalı ki sizi fezaya uçursun, lütfen
    Dip not: Kask da ağırlık yapıyor başınızda söyleyeyim, onu dirseğinize falan takın, olmaz gerçi ama hani oluurda düşerseniz dirseğiniz uf olmasın sonra tamam mı
    Hocam turbolu hayabusa önerebilirim direk marka model isterlerse veya Zx10R Barkın abinin dediği gibi A moduna alınca yukarıdaki ile aranda hiç bir engel kalmıyor Kaskın da ağır olduğunu hepimiz biliyoruz kolda da çok karizma duruyor yalnızz, almak lazım ondan kol için

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Baştan sona izledim videonuzu elinize sağlık . Özelikle o ybr ve cbf 125'in virajlı videoları çok iyidi .

ByMusto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    videoların cok iyi abi teker videosunu ve bunu izledim duyarlılığın çok hoşuma gitti sonuna kadar destekliyorum gelen yorumları bize yolla hallederiz biz

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    eline sağlık çok güzel birşeye değinmişsin umarım anlamışılır ve faydalı olur. fakat videoda bazı virajlara yanlış girişleri net bir biçimde anlaşılıyor. ilk 2 kişilik videodakiler için söyledim.

Motosikleti
    Harley
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baştan sona izledim videonuzu elinize sağlık . Özelikle o ybr ve cbf 125'in virajlı videoları çok iyidi .
    Teşekkür ederim beğenmenize gerçekten sevindim

Alıntı ByMusto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    videoların cok iyi abi teker videosunu ve bunu izledim duyarlılığın çok hoşuma gitti sonuna kadar destekliyorum gelen yorumları bize yolla hallederiz biz
    Bugün yeni video hazırlayacağım kasklarla ilgili, yetişirse bugün paylaşırım yetişmezse yarın kesin yayında

Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eline sağlık çok güzel birşeye değinmişsin umarım anlamışılır ve faydalı olur. fakat videoda bazı virajlara yanlış girişleri net bir biçimde anlaşılıyor. ilk 2 kişilik videodakiler için söyledim.
    Bazı noktalar gözümden kaçabiliyor fakat mümkün olduğu kadar örnek olmaya aday videoları düzenliyorum Dikkatiniz için teşekkür ederim

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba,

Viraja nasıl girilir konulu videoda olur

Motosikleti
    Harley
    Kask hakkında videomuz çekildi, hazırlandı yüklenme aşamasında Buraya gene konu açacağım yeni arkadaşlarımızın bilinçlenmesi adına

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)