Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Kapalı Kaskı yazın nasıl kullanıyorsunuz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Cuhara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence balaklavadan da iki tane almak lazim. Malum bir yere giderken terliyorsun, sonra donuste ayni balaklavayi takmak sikinti oluyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bu havada motorla ne terlemesiya.en.sicak.aehirlerden birindeyim birde yazinda hic sikinti yok

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı logan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunlar hep böyle eğitim lobisinin işleri )) Ben anlayamıyorum madem eğitim bu kadar hayati bir hayır isleyin eğitim videolarini free paylasin arkadaş. Tamam bazı şeyler birebir öğretilir falan filan. Lakin madem bu kadar önemli koyun kardeşim egitimlerin videolarini bizler de nasiplenelim
    aynen abi ya madem öyle bi eğitimi 600 lira yapma da r1200gs i olmayan arkadaşımız da alabilsin
    tinerci bunu beğendi.
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Alıntı logan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunlar hep böyle eğitim lobisinin işleri )) Ben anlayamıyorum madem eğitim bu kadar hayati bir hayır isleyin eğitim videolarini free paylasin arkadaş. Tamam bazı şeyler birebir öğretilir falan filan. Lakin madem bu kadar önemli koyun kardeşim egitimlerin videolarini bizler de nasiplenelim
    Sürüş yapılmayan eğitim etkinliklerinin hemen hemen hepsi ücretsiz oluyor. Ücretli olanları da ya bir hayır kurumuna bağış veya katılımcıya verilecek bir kitabın fiyatı kadar oluyor. Bulunduğunuz şehirde ART, GiS veya OMM'nin bir ücretsiz teorik eğitimi kesinlikle olacaktır. Bunlardan birine katılabilirsiniz.

Evden çıkmadan ücretsiz teorik eğitim almak isteyenler için ise Caner Atagün online bir hizmet sunuyor. Görüntülü olarak İnternet üzerinden yapılan etkileşimli bir sunum etkinliği.

Bana sorarsanız, teorik eğitimin faydası var olsa da eğitimlerin sürüşü esas değiştiren kısmı, esas beceri sağlayan kısmı veya daha düz ifadesiyle para eden kısmı ise para ödediğimiz kısımları -yani motor üzerinde uygulayarak öğrendiğimiz yerler-.

logan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir altinelbiseliden bile nice şeyler öğrendik pc başında. Ki kendisi eğitmen değil.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)