Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Antalya İçi Mağaza

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    r25
    kışlık eldiven alacağım güzel, çeşidi bol olan bir mağaza bilen var mı? mevlanada olanlara baktım kaliteli bir şey bulamadım ya da çok pahalıya az koruması olan eldivenleri satmaya çalıştılar.bu arada eldiven tavsiyelerinizi de bekliyorum max 400 tl olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Dokuyucu.com.tr nin mağazası var antalya merkezde. Çok kaliteli malları var mı bilmem ama çeşit çok.

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dokuyucu.com.tr nin mağazası var antalya merkezde. Çok kaliteli malları var mı bilmem ama çeşit çok.
    Dokuyucu ucuzcudur. Hizmet kaliteside kötü. Tecrübe ettim.
    Ben Honda Ataberk yada Hudson tavsiye ederim

Motosikleti
    r25
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dokuyucu ucuzcudur. Hizmet kaliteside kötü. Tecrübe ettim.
    Ben Honda Ataberk yada Hudson tavsiye ederim

evet dokuyucu öyle sitesinde de kaliteli mal yok zaten.söylediğiniz mağazaların yerleri nerede Antalya'yı pek bilmiyorum

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Honda ataberk çevre yolunda hal kavşağını batıya doğru geçtikten 500 m sonra falan sağda yani yolun kuzeyinde. Ayrıca termessos bulvarında motomax da var.

kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    Kızılarık'ta motorcu mağazaları peş peşe sıralı, git hepsine bak hepsinden fiyat al. Yürüyerek hepsini gezebilirsin. Supermoto'ya sakın uğrama

Alıntı kuzan14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kızılarık'ta motorcu mağazaları peş peşe sıralı, git hepsine bak hepsinden fiyat al. Yürüyerek hepsini gezebilirsin. Supermoto'ya sakın uğrama
    Hocam süpermoto'yu neden tavsiye etmiyorsunuz? Ben geçen eldiven ve mont aldım gayet ilgililerdi. Olumsuz bir durum varsa ona göre gitmem bir daha.

Motosikleti
    Honda CB 125 Ace
    Antalya çevre yolunda bulunan Honda bayii (Ataberk) de Emre var. Gerçek anlamda ciddi indirimlere gidiyor.internette fiyatı 1000tl olan alışverişimde 700 tl verip çıktım gibi örnek verebilirim.Oldukça büyük bir mağaza ve çeşidi bol.tavsiye ederim.
    yararı olur mu bilmem ama daimi müşterinmiş hemşehrin hüseyin tüm ekipmanlarını ve motorunu burdan almış dersen extra yararı dokunabilir denemek gerek

Motosikleti
    CBR 600RR
    Hocam süpermoto'yu neden tavsiye etmiyorsunuz? Ben geçen eldiven ve mont aldım gayet ilgililerdi. Olumsuz bir durum varsa ona göre gitmem bir daha.
    Sony kamera almaya gittim, aparatları 2 güne gelicek ve ondan para kazanmıycam geliş fiyatına vericem dedi. Kamerayı sattı bana arkadaş ve ben 2 hafta bekledim, aparatlar gelmediği gibi beni bekletiyodu sürekli 1 haftaya gelcek falan. Gittim başka yerden aldım ve 1 ay sonra gittiğimde aparatlar yine gelmemişti.

Bir eldiven aldım çok kaliteli dedi diye, pazarlık da yapmadım hiç güvendim arkadaşa. Eldiven 3 gün sonra yırtıldı, geri götürdüm böyle bişey imkansız demeye başladı. Sonra geri gönderdik ve benim hatam olmadığı anlaşıldı ve aynı eldivenden bi tane daha aldım. Sonra yine yırtıldı. Ayakkabı aldım 1 ayda önü açıldı vs vs

Alıntı kuzan14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sony kamera almaya gittim, aparatları 2 güne gelicek ve ondan para kazanmıycam geliş fiyatına vericem dedi. Kamerayı sattı bana arkadaş ve ben 2 hafta bekledim, aparatlar gelmediği gibi beni bekletiyodu sürekli 1 haftaya gelcek falan. Gittim başka yerden aldım ve 1 ay sonra gittiğimde aparatlar yine gelmemişti.

Bir eldiven aldım çok kaliteli dedi diye, pazarlık da yapmadım hiç güvendim arkadaşa. Eldiven 3 gün sonra yırtıldı, geri götürdüm böyle bişey imkansız demeye başladı. Sonra geri gönderdik ve benim hatam olmadığı anlaşıldı ve aynı eldivenden bi tane daha aldım. Sonra yine yırtıldı. Ayakkabı aldım 1 ayda önü açıldı vs vs
    Bende 4riders Azur deri eldiven almaya gittim. Onun bedeni yoktu. Yerine bi eldiven önerdi 70 TL dedi. Ben güvenemedim ama baya övdüler. Sonra eldiven üst koruma yerinden yırtıldı.
    Geri götürdüm adam hiç ikiletmeden aldı yenisini verdi. Yani eldiven konusunda biraz hayal kırıklığı yaşadım ama mağdur olmadım. Demek ki gelecek denen ürünlerden uzak durmak gerek. ☺

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    motovento ve oğuz motor, bunlardan iyisini bulamazsın

Motosikleti
    r25
    Alıntı Stunt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motovento ve oğuz motor, bunlardan iyisini bulamazsın
    oğuz motor u duydum gittim ama bulamadım sanırım yeri değişmiş.motovento yu da antalya da olduğunu bilmiyordum yerlerini tarif eder misiniz*

Motosikleti
    CBR 600RR
    Bende 4riders Azur deri eldiven almaya gittim. Onun bedeni yoktu. Yerine bi eldiven önerdi 70 TL dedi. Ben güvenemedim ama baya övdüler. Sonra eldiven üst koruma yerinden yırtıldı.
    Geri götürdüm adam hiç ikiletmeden aldı yenisini verdi. Yani eldiven konusunda biraz hayal kırıklığı yaşadım ama mağdur olmadım. Demek ki gelecek denen ürünlerden uzak durmak gerek. ☺
    225 tl'lik eldivendi benimkisi, iki kere aynı şeyi yaşayınca mallarına güvenemedim gittim başka yerden başka eldiven aldım, hiç sorun yaşamadım şuana kadar

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    Alıntı EmreKc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oğuz motor u duydum gittim ama bulamadım sanırım yeri değişmiş.motovento yu da antalya da olduğunu bilmiyordum yerlerini tarif eder misiniz*
    motovento zeytin köye giden yolda, yörükoğlu kavşağını geçiyorsun zeytinköye doğru giderken yolun solunda kalıyor termesos bulvarı diye geçiyor oralar, oğuz motor da rauf denktaş caddesinde harley davidson karşısında

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)