Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Pazar günü İstanbul sakat arkadaşlar, çıkacaklar dikkat!

Motovento
    REKLAM ALANI
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hava 18-19 derece yağmur hava karardıktan sonra ama, kuru hava ve yaklaşık 20 dereceye aldanıp çıkacaklar süpriz yaşayabilirler.

hava fırtınalı rüzgar 56km/saat. dikkat edin, hatta çıkmayın. rüzgar 25-30 km den sonra keyif huzur bırakmıyor zaten, 56 çok tehlikeli, ölümlü kazalar olmasın. temde kamyonların otobüslerin altına savurur

kurye arkadaşlarınızı ve özellikle köprü geçecekleri uyarın. Sirkeci harem feribotu ve vaupurlar da iptal olabilir.

motorda tecrubesi 1000-2000 km olan arkdaşlarda hiç çıkarmasın, özellikle dikkat etsin
    Sj's, slayer, berkcigdem ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hele ki o yagmurun ustune o hortumsal ruzgara karsi "pufur pufur"den donenlere selam olsun simdiden
    GP500-1st bunu beğendi.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    çok öenmli konuya değinmişsiniz.. bu gece 45 km rüzgara maruz kaldık. hızımız 3 şeritli yollarda 60km/s te kadar düştü.. kesinlikle keyif amak için çıkmayın
    GP500-1st bunu beğendi.

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Valla bu sabah Avcılar'da bir ara havalanıyordum Motor bir anda uzay gemisi oldu. Yerlerde çiğ yağmış gibiydi. Asfalt jilet olmuş. Hey aslanım be! Hafif bir yusuf yusuf sesi duydum geriden Bir kaç gün binmemek lazım. Akşam metrobüsle dönülecek
    GP500-1st bunu beğendi.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

ümitersoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6
    Aynen bende düz yolda 60_70 giderken ruzgar yandan bir vurdu bianda. Bildiğin viraj doner gibi ruzgara dogru sarktim. Yan yan itekliyor cok sakat. Motor 170kg. Canakkale.
    GP500-1st bunu beğendi.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    şuanda istanbulda rüzgar 35/km acayip bir fırtına var. sancaktepedeyim, kapı önünde pazar var. adamların çadırları uçuyor. millet tezgahı topladı gitti.
    aman diyim çıkmayın dışarı

tuzsuzdeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Aslında bilakis,
    Böyle durumlara karşı tecrübe kazanmak için bunu bir çalışma fırsatı olarak da kullanabilirsiniz.
    Ben yarın bir Şile yapacağım mesela

Yarın öbürgün bir seyahat esnasında plansız ve hazrılıksız yakalanmaktansa,
    Önceden haberinizin olduğu, ekipman ve kafa olarak hazırlıklı olduğunuz şartlarda bunu tecrübe etmek, ileride hayatınızı da kurtarabilir.

Gereksiz riskler almamak koşulu ile.
    Dünyaya şahit olmanın yolu, maceranın kendisinden başka bir şey değildir. Çünkü dünyadaki en büyük mutluluk, bu dünyanın şahidi olmaktır.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Hiç çıkmayın arkadaşlar sabah işe giderken koca arabayı bile sallıyordu boşverin tecrübe'yi filan oturun yerinizde
    GP500-1st bunu beğendi.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    pazar günü uludağa gidecektim 120km/s rğüzgar gösteriyor istanbul ne durumdadır kimbilir

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    Eskihisar topçular gidiş dönüş bilet aldım yarın nasıl döneceğim onu düşünüyorum. (otomobil)umarım seferler iptal olmaz.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    dün gecede zaman zaman güzeldi o rüzgar eve 3 gibi falan girdim ve bazı yerlerde motoru sağlam oynattı yerinden tecrubenız yok ise çıkmayın hatta zorunda değilseniz yine çıkmayın gerek yok. özellikle Boğaziçi köprüsünü geçicekler köprüye girmeden önce sağdaki ve soldaki bayraklara iyi bakın rüzgarın yönüne göre metrobuslerın falan yanına saklanabilirsiniz. FSM daha az rüzgar alıyor fakat 56 km rüzgarda ne kadar değişiklik olur bilemem. Birde FSM de kamyonlar olduğu için asfaltta hep bir ezilme var yol sizi aşağı alıyor çoğunlukla.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    iki saattir İstanbul da feribot seferleri yapılmıyor..

yarım saat kadar önce belediye otobüsünü siper ederek 1. köprüden geçebildim

direk rüzgar alsam şeritler arası dans ettirirdi baya esiyor

hafif sukuturlar ile geçmenizi tavsiye etmem en azından artçı alın arkanıza ağırlık artsın,gerçi köprüde hiç motor görmedim..

akşamda dönüp dönmemek de kararsızım, haberlerde köprüden denize uçan motor görürseniz o benimdir :D

asıl fırtına ise yarın geliyormuş..
    GP500-1st bunu beğendi.

burak5353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    falcon deserd 277
    böyle söylendikce insanın dahada cıkası geliyor

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı burak5353 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    böyle söylendikce insanın dahada cıkası geliyor
    karşıya geçmem gerekiyor bugun akşam saatlerinde. motordan vazgeçtim arabayla geçicem.gecede işim biticek ve gece dahada artıcakmış rüzgar. napalım trafik olursa çekicez :(

ozgranl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf SB250
    Alıntı yeknet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eskihisar topçular gidiş dönüş bilet aldım yarın nasıl döneceğim onu düşünüyorum. (otomobil)umarım seferler iptal olmaz.
    Topçular "şuan" sefer yapmıyor. Kara yolu dönüş sağladı arkadaşım..

Yarına ne olur bilinmez ama eğer sefer iptali olursa paranız karta geri iade yapılır..
    XV

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    motorları güzel park edin mümkünse yan ayakta tutun ve diğer tarafı artçı peginden duvara dayayın..

bıranda varsa ya iyice sarın yada sökün,yelken etkisiyle motoru devirir çok yaşanmışdır..
    GP500-1st bunu beğendi.

Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karşıya geçmem gerekiyor bugun akşam saatlerinde. motordan vazgeçtim arabayla geçicem.gecede işim biticek ve gece dahada artıcakmış rüzgar. napalım trafik olursa çekicez :(
    isabetli karar, maceraya gerek yok olay mala gelmesi degil, cana gelecek bişeyin telafisi olmayabilir

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Ben çok karşılaştığım için sıkıntı olacağını sanmıyorum. Zaten sabah saatlerinde İstanbul dışına çıkacağım için sıkıntı yok
    diğer şehirler normal

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Bile bile zorunda olduğum için kandıra-istanbul yolu yaptım şile üzerinden.. Kandıra-Şile arası tamam da şile-istanbul aşırı zorladı.. Hayatımda bir daha yapacağımı sanmıyorum..
    GP500-1st bunu beğendi.

Alıntı redlion999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bile bile zorunda olduğum için kandıra-istanbul yolu yaptım şile üzerinden.. Kandıra-Şile arası tamam da şile-istanbul aşırı zorladı.. Hayatımda bir daha yapacağımı sanmıyorum..
    tecrube icin meraktan şile yoluna cikacam diyen tuzsuzdeli nickli arkadasa bunu soylemeye calistik ama

alinan risk gereksiz yuksek ve suruste dusmemek icin kontra vermekten surerken virajla, ruzgarla ugrasirken ayni anda allahim diye bildigin tum dualari okumak hic eglenceli degil.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)