Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Sırtlık Kullamımı

Motovento
    REKLAM ALANI
    CHaTaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson electra glide ultra classic
    Motor ekipmanlarından hiçbirini birbirinden ayıramazsınız ki. Hepsinin ayrı ayrı önemleri var. Sanırım arkadaş bütün korumaları alacaktır ama burda sadece bu ekipmanları merak ediyordur diye düşünüyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı berkekolik1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    trollemek haddimize mi hocam, estafurllah. Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Bu sefer büyük motosiklete adım atacağım, xmax 250 vardı sattım marttan sonra mt-07 geçiş yapacağım, ekipman tam olsun ki herhangi sorunda motosiklet, şoförsüz kalmasın

Bendeki dizlik bu:

Mafsallı fakat rahat rahatsız oluyorum varlığından..

https://www.motoavm.com/images/Produ...370337433.jpeg
    aynı dizliği kullanıyoruz ve bende bu dizlikten tam tersi olarak çok memnunum. ama emin olun o dizliği çıkartmayın... bu arada sadece diz bölgesini koruyan dizliklerde var ama bu dizlik kadar güvenlikli değil açıkcası sadece diz kapağını koruyor.

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Alıntı berkekolik1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam kevlar pantolon istiyorum fakat dar olanı var mıdır bilmiyorum bol pek sevmiyorum da
    Tech90 Pirate kevlar pantolonumun normal pantolondan hiç bir farkı yok. Bir bakmanızı öneririm.

hellboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    aerodinamik etkisi hakkında bir fikrim yok ama hörgüç yüksek süratli sürüklenmelerde kafanın yukarıda kalmasını sağlayarak kaskın asfaltla temas etmemesini sağlar isterseniz moto gp kazalarına bir bakın ben hörgüçlü model kullanıyorum iki parça tulum ve memnunum

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı hellboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aerodinamik etkisi hakkında bir fikrim yok ama hörgüç yüksek süratli sürüklenmelerde kafanın yukarıda kalmasını sağlayarak kaskın asfaltla temas etmemesini sağlar isterseniz moto gp kazalarına bir bakın ben hörgüçlü model kullanıyorum iki parça tulum ve memnunum
    onu hörgüç değil bellik yapar. belli bi eğriliği vardır. ayrıca boyun korumaları da vardır. motogp biraz farklı bi ortam
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Ben distan giyiyorun belligi (sirtligi) daha iyi oluyor gibi

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Değil mafsallı, Dainese'nin en basit dizliği bile rahatsız edip terletiyor beni.

Forumda abuk subuk on yüz bin korumayı büyük bir zevkle takıp hiç rahatsız olmadığını iddia eden insan sayısı beni hayrete düşürüyor.

Rahatsız etmeden rahat kullanacağım bot bulana kadar canım çıktı. Rahat 30 cift denemişimdir. Dizlik artık kullanmıyorum, pantolonların entegre dizlikleri çok daha az rahatsız ediyor çünkü.

Extra belliktir boyunluktur hiç takacağımı zannetmiyorum. Zaten daha ne takanı gördüm, ne de mağazada satıldığını.

Kızıl pars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisiklet
    Bu dizlikler sürekli bir rahatsızlık hissi veriyor, terletiyor, altaki pantolon kırıştığı için acıtıyor, kaşınıyor vs.
    Eğer dizler bükük oluyor ise (ss veya ona yakın) baldırlar uyuşuyor.
    Sert olduğu için motoru kavramak zorlaşıyor ve motora temas ettiği yerde bir koruma yoksa (tankpad ya da grip gibi) çizme ihtimali yüksek.

Onun yerine motosiklet pantolonu veya tulum bence daha iyi seçenek.
    Hamdım, piştim, hala hamım.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)