Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

R25 mi CBR 250 mi Ninja 250 SL mi

Motovento
    REKLAM ALANI
    abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    sonunda cıbırın depo kapağı elde kaldı sanırım :D piyanocu çok can yakacak.
    mete_han ve manofsteel bunu beğendiler.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Cevabı belli olan bir soru olmuş tabiki cbf 150
    mete_han ve Ali Özgün bunu beğendiler.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Acaba r25 yakıt durumu ne olacak beyler?Gerçi çift silindir ama sizce tahmini 100 km de ne yakar?
    mete_han bunu beğendi.
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    r25...fakat 2.parti 14500 , 3.parti 15500 diye gider haberiniz olsun...

not: bizim millet gene honda alır ayrı konu
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    Ducati streetfighter 848
    Alıntı hocaseko adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yok hocam o kadar da geri değilizdir artık
    mete_han bunu beğendi.

AreSMorriS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 1000RR
    Tartışmasız R25
    mete_han bunu beğendi.

Bircok acimasiz yorum yapilmis gibi sanki.soyle diyeyim mesela piyasada 250lik ss kayniyordu da gidip iclerinden hondayi aldik.honda pahali o fiyati haketmez diyenler var ve evet haklilar keske daha ucuza alsaydik dimi.bu arada ben motorumu 10 bin liraya aldim 8k kilometre olmamisti.niye gidip 12-13 lira para veriyorsunuz ikinci ele?bu da bir yanlis degilmi.yamaha kawasaki cok guzel motorlar yaptilar ikisi de birbirinden guzel fiyatlari negene 13 bin e noldu simdi hani fiyatlar dusecekti musteri kazanacakti.marka fanatikligini birakalim cebimize bakalim gunlerdir hondacilar soyle hondacilar boyle noluyor dusmanmiyiz biz ya.kendi icimizde birlesemiyoruz ki adamlardan merhamet bekliyoruz.honda o paralari haketmiyor dogru da bunlar ediyor mu?
    mete_han ve mk10 bunu beğendiler.

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı hocaseko adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Senin teori tutmaz. MT-07 17.900'den girdi Türkiye'ye. Şu anda 19.250 TL. Aradaki fark 1.350 TL

R250'e bir yılda ancak 1.000 TL zam gelir diye düşünüyorum.

---

Bu arada Kawasaki ilk kez sınıfının en uygun fiyatlı motosikletini sürüyor piyasaya. R25 veya başka nedenlerden dolayı olur da satamazsa, bu sefer "ucuz getirince de satılmadı, bak ne oldu şimdi?" diye fıkrasına gülünmeyen adam olabilir

---

CBR250'yi 9.300 TL'ye almıştım. 10.000 sınırını aştıktan sonra sildim zaten ben o motosikleti.
    Sj's bunu beğendi.
    Yeni değil bu yalnızlık . . .

zulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250
    Fiyatı beklediğimden düşük geldi , Alacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun tabi bulabilirlerse mt07 ye benzeyecek gibi gidişat , 1 sene sonra sahibindende R25 ilanı kaynar , mt07 de olduğu gibi alıp üstüne biraz daha koyup ilan açarlar..
    Yalnız diğer 250 liklere nazaran bu alet benzini biraz içer , kimse işin bu kısmını düşünmüyor , 14000 rpm var sonuçta... düşük devirlerde de kuvvet biraz güçsüz olabilir.. Ama güzel alet , aşikar belli , bide lastiklerden ters köşe yapmayaydı iyidi...
    Bekleyenlere tekrardan hayırlı olsun derim...
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Ömer bey benzin olayını sorduk ama kimse oralı olmadı!Sadece siz yazdınız sanırım
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    GT 250 NAKED
    bence çok ta tartışılacak bişey yok. tek silindir bana yeter ve 13.500 bütçemi aşar diyorsan kawa, 13.500 tl çıkabiliyorsan yamaha. cbr nin fiyatı da 11.800 seviyelerine gelirse, o zaman kawa mı honda mı diye tartışılır.
    mete_han bunu beğendi.

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    100 km de yarım litre benzini çok önemsemeyin bence. genelde bu tarz motosiklete keyif için biniliyor. yaşamsal ihtiyaç olsa kimse racing almaz diye düşünüyorum. neticede bu hacimde bu motorun yakacağı yakıt bellidir. çok fazla oynamaz. 100 km de yarım litre yani 2 tl oynasa 10.000 km de 200 tl fark olur. zaten 250 cc motoru 10.000 km den fazla kullanan kişi nadirdir. 10.000 km boyunca keyif veren bir motor için 200 tl fazla verilir.
    FztUygar, Maslak, mete_han ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı copycat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100 km de yarım litre benzini çok önemsemeyin bence. genelde bu tarz motosiklete keyif için biniliyor. yaşamsal ihtiyaç olsa kimse racing almaz diye düşünüyorum. neticede bu hacimde bu motorun yakacağı yakıt bellidir. çok fazla oynamaz. 100 km de yarım litre yani 2 tl oynasa 10.000 km de 200 tl fark olur. zaten 250 cc motoru 10.000 km den fazla kullanan kişi nadirdir. 10.000 km boyunca keyif veren bir motor için 200 tl fazla verilir.
    Reis sağol güzel açıklamışsın.Aslında ben inazuma ile ilgili ağırlık sıkıntısından dolayı yaşanan yakıt durumunun gerçi bu racing ama bunda da olup olmayacağını merak ettim.
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    36 BG motor. O gücü sürekli olarak kullanmaya kalkarsanız (sürekli her viteste maksimum güç devrine çıkarak sürerseniz) tabi ki yakacaktır. Ama normal sürüşte diğer 250'likler kadar yakar. 3. viteste 50 ile gitmek varken motor devir çeviriyor diye 1. vieste 50 km ile giderseniz yakar yani...
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    36 BG motor. O gücü sürekli olarak kullanmaya kalkarsanız (sürekli her viteste maksimum güç devrine çıkarak sürerseniz) tabi ki yakacaktır. Ama normal sürüşte diğer 250'likler kadar yakar. 3. viteste 50 ile gitmek varken motor devir çeviriyor diye 1. vieste 50 km ile giderseniz yakar yani...

Sağol serkan abi !
    mete_han bunu beğendi.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    4 litre yakar bu alet bişey değil
    mete_han bunu beğendi.

normal seyirde en az 1 litre dip gaz da en az 2-2,5 lt oynar. Çift silindir ninja250r son gaz nasıl içiyorsa bu daha fazla içer. .Eskiden hep konu başlıkları şöyle olurdu tek silindir cbr250r mı yoksa çift silindir kawasaki ninja 250r mi dye. Artık bu soruların yerini tek silindir kawasaki ninja250sl mi yoksa çift silindir yamaha yzf r25 alacağına benziyor.
    mete_han bunu beğendi.

007semihbond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Honda fiyatı geri çekmediği sürece kimse hondayı tercih etmeyecektir bence sonuç: yamaha alanın lastikte değişeceği hesaba katılırsa 13500 pahalı gelen dunloplu ninjayı alacaktır.. 13500 ü ve + masrafları göze alanlar hondayı seçmek gibi bir saçmalığa kalkışmazlar diye düşünüyorum yamaha bu fiyatla hondayı siler atar piyasadan :D bence kesinlikle yamaha...
    mete_han bunu beğendi.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Şimdi bu r25 herkese motorunu sattırıp bekletiyor hani motorunuzdan memnundunuz n oldu
    mete_han bunu beğendi.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence yine hep kağıt üzerinde kalıyor konuştuklarımız. Honda'nın ben fiyat çekeceğini sanmıyorum. Sınıfında rakipleri var artık evet, ama bunca CBR bir gecede toz olacak değil . Hep şunu unutuyoruz, motosiklet camiasının sayısı az çok belli, birbirini etkileyen çarklar gibi.Öyle bir konuşuyoruz ki sanki piyasada hiç çin malı,hint malı kalmayacak.Ama R25 alımında lastik maliyetini düşünüp, Ninja20SL'e yönelmek de çok yanlış olur bence. Birisi çevirdiği devir ve çift silindirin avantajıyla göze batarken, diğeri Barkın'ın söylediğine göre düşük devirlerde bir aç köpek , sanırım bu arazi makinasındaki motor bloğunun kullanılmasıdan kaynaklanıyor. Top speed mi arıyoruz, geniş devir aralığı mı, supersport'a giriş yapacak bir makine mi kişinin kendisi karar vermeli. Alacak olan arkadaşlara da şimdiden hayırlı olsun diyelim.
    mete_han bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)