Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

R25 mi CBR 250 mi Ninja 250 SL mi

Motovento
    REKLAM ALANI

parası olana yzf r25, mantıklı düşünene ninja250sl
    mete_han ve taglis bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı ardacik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250 cc de herkes alicak japonu cikicak turlara gezilere ortalik rengarenk olucak neguzell ) her motorda kendi degerini bulucak...
    konunun özeti işte budur...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:06 ----------

Alıntı demirkask adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    9 bine 2014 CBR 250R alınır pm ile ulaşın
    KUBA dan sonra senin için limuzin olur...
    ardacik ve taglis bunu beğendiler.

nemesis-83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha BWs 100
    R25 ilk defa böcüğümü ciddi ciddi sattırmayı düşündürdü bana
    mete_han bunu beğendi.

mahyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT 250
    Max ederi 10.000 TL olan motosiklet 13.500TL ye satılacak diye sevinçten havalara uçuyoruz. Ne hale getirdiler bizi.

Büyük motosiklet firmalarının en büyük karlarının küçük hacimli motorlardan elde ettiğini biliyormuydunuz
    mete_han, taglis, zulu ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    Dikkatli bakıyor musunuz?

Motosikleti
    Alıntı mahyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Max ederi 10.000 TL olan motosiklet 13.500TL ye satılacak diye sevinçten havalara uçuyoruz. Ne hale getirdiler bizi.

Büyük motosiklet firmalarının en büyük karlarının küçük hacimli motorlardan elde ettiğini biliyormuydunuz

aslında ona sevinmiyoruz...13500 plaka sigorta vs yine 14500 e gelecek fiyat...

ama ikinci elde 11-12 ye bulunur illaki... 2.el canlanır her türlü işe yarar...piyasa kızışıyor gardaş...bize yarar bu durum...2003-2004-2005 de hayal ederdim bugünleri ben...2005 de cbr 125 eski kasayı görünce ulan biz bunamı layığız diye hep his yapardım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Sabırsız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXr
    Ben. 250Sl lastik değiştirmeyede gerek kalmaz yakıt dersek yine 250sl R25250cc içinde en çok yakan r25 olur diye düşünüyorum
    mete_han bunu beğendi.

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cbr250 azalarak bitsin artık.

r25 içlerinde ss ruhu barındıran tek motor. motoru, motorunun karakteri, güç-tork grafiği tam ss motorlardaki gibi. ama uzun turlamalara gelmez. 250sl'nin motoru ise bunun tam tersi. daha köşesiz bir tork-güç grafiği var, uzun turlamalara gelir, kopmalara, çılgınlıklara pek açık değil.

kağıda bakarak bunları söyleyebilirim. kullanınca neler değişir bilemem.
    mete_han, Maslak ve kuroscu bunu beğendiler.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında ona sevinmiyoruz...13500 plaka sigorta vs yine 14500 e gelecek fiyat...

ama ikinci elde 11-12 ye bulunur illaki... 2.el canlanır her türlü işe yarar...piyasa kızışıyor gardaş...bize yarar bu durum...2003-2004-2005 de hayal ederdim bugünleri ben...2005 de cbr 125 eski kasayı görünce ulan biz bunamı layığız diye hep his yapardım...
    2 elde fiyatı düşesiye kadar aradan baya bi zaman geçer

Sıfırdan farksız
    Emsalsiz
    Sıfırdan daha temiz
    En dolusu
    Full+full
    Sıfırda plaka ruhsatı 900 tlyi buluyor
    Çinden aldığı 20-25 dolarlık renkli maneti 2 elde 350-400 tlymiş gibi vatandaşın gözüne gözüne sokanlar vs vs
    mete_han bunu beğendi.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    tekrarlayayım mesajı Max ederi 10.000 TL olan motosiklet 13.500TL ye satılacak diye sevinçten havalara uçuyoruz. Ne hale getirdiler bizi.
    mete_han, ajwer06, beko12345 ve 7 diğerleri bunu beğendiler..
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Motosikleti
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 elde fiyatı düşesiye kadar aradan baya bi zaman geçer

Sıfırdan farksız
    Emsalsiz
    Sıfırdan daha temiz
    En dolusu
    Full+full
    Sıfırda plaka ruhsatı 900 tlyi buluyor
    Çinden aldığı 20-25 dolarlık renkli maneti 2 elde 350-400 tlymiş gibi vatandaşın gözüne gözüne sokanlar vs vs
    şimdi hayalleri süsler sonra gözden düşer...bu hayat hep böyledir...her haz dönemseldir...insnalar kendine yeni bir heyecan hep bulmuştur...

Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekrarlayayım mesajı Max ederi 10.000 TL olan motosiklet 13.500TL ye satılacak diye sevinçten havalara uçuyoruz. Ne hale getirdiler bizi.
    yine de pahalı evet...ama psikolojik sınırın altında bence..15 olsaydı plakayla 16 vesaire bu sefer millet derdi ki ulan o diyata şu var bu var...ha yinede ben buna para vermem fazer alırım hemide kralından derler...zevkler heyecanlar farklı...
    scooboy bunu beğendi.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

anılbel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Wolf 125/ VSTAR
    Çok çalarlar bunları hacım ... 13500 un üstüne kasko da koyun siz ...
    zulu ve mete_han bunu beğendiler.

E-TEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke200
    Konuyla alakası yok ama benimde sitemim inazuma250 ye, on Numara motor yapmışsın gören 600 luk zannediyor 2 silindirli deli gibi devir çeviriyor sanki zzr1100 çift egzoz var süper ses konfor var ama eee gitmiyor.
    scooboy ve mete_han bunu beğendiler.

orcunberkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

250lik ss

uzun zamandır beklediğim hondanın çöküşü :D haydin millet hondanın cenaze namazına :D acaba hala cbr250 nin fiyatını 15.000 a çekiceklermi :D ve yamaha kawasaki bu fiyatları sunarken honda alan çıkarmı :D
    mete_han bunu beğendi.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gule gule hondaaa gule gule, gule gule sanaaa gule gule.

Cibir diye motor mu olur yaw.

Motosikleti
    mondial mg125, mondial 150 mc
    ovvv capon kardaşlar birbirleriylen kavgaya tutuşmuşlar sonunda hondanın işi kemal sunalın olayına benzemiş varmı gönüllü olan deyince kawasaki yamaha geri çekilmiş hondada çaktırmadan yapıştırdığı fiyatlarla kabak gibi meydanda kalmış ama fiyatlar ba göre hala pahalı en azından kawasaki çok iyi bir iş çıkartmış sıfır ve 2.elde piyasası çok güzel olucak gibi geliyor yamaha fiyatı yükseltmesse kawasakide 1 tl bile fiyatı oynatamaz biraz fiyatı yükselttiği an milletin gözü r25 e kayar. hatta kawasaki kampanya yapıp fiyatı düşürtmeli bence.
    orcunberkk ve mete_han bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Cbr 250 R
    Honda fiyatından dolayı soğuttu.125ile250 CC kalıpları neredeyse aynı.
    Kawasaki 250 SL uygun fiyatta ve AEA'ın videosunu izleyerekte güven verdiriyor.
    Yamaha r25 görünüşü ve teknik özellikleriyle bir mükemmellik yaratmış.
    Kawasaki Z 250 SL ise çok hoş.Naked sevmeyen bir insanım ama çok beğendim.
    Allah nasip ederse Yamaha r25 istiyorum ama maddi durumlar yüzünden sanırım kawasaki Z 250 SL almayı planlamaktayım ve almaya meyilliyim.Aynı zaman da honda cbr 250 r almaktansa ktm rc 200 , bajaj pulsar 200 racing , yamaha r25 , hero 250 racing , kawasaki sl 250 , kawasaki Z 250 sl gibi birçok marka birçok model piyasaya çıktığı için Cbr'dan önce bu marka modeller tercih edilir kanaatindeyim.Tüm bu saydığım motorlarda en son alacağım Honda cbr 250 r'dır.Tabi tercih meselesi zevk keyif meselesi bir başkası benim görüşüme katılmıyor olabilir saygı duyarım cbr'yi aşağılamak gibi de olmasın fiyat yüksekliği ve tam bir SS olmaması almamam için gerekli bir nedendir.
    Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim , keyifli forumlar.
    mete_han bunu beğendi.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Cbr 125r kullanıyorum, 250r da sürdüm. Aylardır hondaya söve söve bitiremedik ben honda kalitesini bilen biri olarak asla cbr 250r ı düşünmedim fiyatı yarı yarıya olsa belki..

Ninja 250 sl, insanlara öneriyorum rengi kalitesi vs tartışılmaz belki ben daha kısa yada zayıf olsam düşünmeden alırdım. İstanbulda servisi düşünmek biraz daha kolay sorunlu olsada fiyatı rengi gidişi ile bence sınıfında üst sıralarda.

R25 anlatmaya gerek yok, en az 15 e çıkar diyenlerdendim yamahaya enazından fiyatta hayran kaldım fuarda ve test videolarında detaylı göreceğiz ama o kadar para verip vitees göstergesi koymayan markalara gıcık oldugumdan sadece buradan bile nasıl bir farkı var motorun anlıyabılıyoruz.

Birde bajaj 200 ss var, kime söylesem bilmem ki dedikleri. Nedense görünüşü ile acayip çekiyor beni ama fiyatı 200 ns den çok çok daha fazla oldugundan bi soğuk bakıyorum. Fuarda detaylı goreceğiz.

Çolugumu cocugumu satar r25 alırım ben bu yaz sanırım
    mete_han bunu beğendi.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Fuarda firmalar nakit mi çalışıyor?Yoksa kredi kartıylada motor satılıyor mu?
    mete_han bunu beğendi.
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    CBR125 ile CBR 250'nin kalıpları aynı da sen onları bir de SL250'nin kalıbıyla karşılaştır bakalım ne diyeceksin ?
    mete_han bunu beğendi.

Aga bunu tartışmaya gerek yok farkındalık , kalite , güç ve yakışıklı bir makine isteyen R25 alacak sürüden ayrılma kafasından olan CBR alacak R25 byük ccli makinelerden bile yakışıklı olmuş hocam ya çok fena begendim.. Z 250 sl , pulsar gibi diyenler var ben görmedim makineyi, belki aynı tarz oldugunu düşünerek demiş olabilirler. Neyse tartışmasız kavgasız R25
    mete_han bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)