Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

st 1300 ve fjr1300es

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cbr 1000 rr ve fjr 1300
    herkeze merhaba,

yaklaşık 5 yıldır st 1300 kullanıyorum, hem motorumdan hem de honda nın servis ve yedek parça performansından çok memnunum. ancak, son bir kaç aydır aklım fjr 1300 e gitmeye başladı. tam almaya niyetlenmiştim ki, çevremdekiler, honda nın satış sonrası hizmet ve servis kalitesini yamaha da bulamayacağımı ve çok pişman olacağımı söylemeye başladılar.

özellikle yamaha kullanıcılarına sormak istiyorum ;

- servisinizden memnunmusunuz, istanbuldaki en iyi yamaha servisi hangisi
    - yedek parça ihtiyaçlarınız hızla karşılanabiliyormu
    - forumda fjr 1300 sahipleri varsa , bu motorla ilgili düşüncelerini de duymak isterim.

şimdiden teşekkürler

mi
    st1300
    cbr 1000 rr

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KutlayGül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp xl 650, CBF 1000 ABS
    mi 1954,

fjr 1300 değilde ybr 150 olarak sorsaydınız burası dolar, taşardı. Türkiye'de fjr görmek pek kısmet olmadı ama burada (almanya'da) çok tutuluyor. haftasonları ikişer üçerli gruplar halinde fjr sürücüleri görüyorum. eminim çok güzel motosiklettir. umarım istediğiniz yanıtı bulursunuz. iyi günler.

CHaTaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson electra glide ultra classic
    Honda dan bu kadar memnunsan bence CTX 1300 bakmalısın. Sonuçta hondanın servis ağı ve yedek parça stoğu Türkiye de başka hiçbir markada yok. Yamaha nın köklü bir yetkili bayii ile geçen bir sohbetimde yamahanın motorsiklet getirmekte olsun parça getirmekte olsun sıkıntılı olduğunu. alınan siparişleri karşılamadığı ve distribütöründen hiç memnun olmadığını söylemişti. Bu sohbetim 1,5 yıl önceydi şimdi durumda bir değişiklik var mı bilemiyorum.

Pekbipicadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600 Hornet ( Geçmiş : Piaggio X9 250 ,)
    Bende biraz yaşlandıktan sonra bunu istiyorum Kawasaki 1400 GTR, sende beğenirsin belki

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Üzerine biraz daha ekleyip ybr alın.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Tek kriterin ve derdin servis ise Honda devam ama ruhun bedenin elin fjr istiyorsa ozaman ota cope servise degil isteklerinin arzularinin pesinden gideceksin... bugun Alfa Romeo alanlar, Lancia ya binenler, Saab a gonul verenler, servis olsaydi kriterleri renaulta binerlerdi...
    mustbe bunu beğendi.

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    Ben servis yedek parça düşünmeden 93 zzr aldım.1 yaz öncede 90 fj1200 almıştım.
    Kriterim hızlı rahat güzel bişeydi,bunu aldım cebime uygun

Artçılı sürüş,görüntü,hız,fren kriterlerimi karşılayan 2 model en en çok istediğim fazer 1000 ve fjr 1300.sizdede kriter bunlarsa düşünmeyin alın.dünya büyük bi şehir.en zor parçayı bile nette bulup 2 haftada alırsınızki genel bakım parçaları olan filtreler balatalar hatta daha fazlasını ben 90 model fj1200 üm için bulabiliyordum tr de.

Fjr nin yurtdışı forumlardan testlerden yola çıkarak st1300 den daha iyi bir motor olduğunu düşünüyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)