Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

2013 Kawasaki 250R VS 2013 Honda 250 CBR ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    O hyosung özelliklerinde bi sıkıntı var yeni çıkacak olan tek silindir hyo nun özellikleri olmasın o?

Bu arada 2015 modeli 11500 lira almak varken eskiye bu para verilir mi demişsiniz ama ou geçiniz neden çünkü sizde boy var o 11500 lük makine size olmaz bende aynı problemi yaşıyorum şuan içimden bi ses bedava olm bu kawa alsana diyor sonra beynimle düşünüp aynaya bakınca içime motor kaçmış gibi duracağından vazgeçiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı furkan_salih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    r25 daha piyasada yok sanırım yazın cıkıcak ve yaza kadar bekleyebilecegimi sanmıyorum.Bu hafta motorsiklet durumunu cozmek istiyorum.600 cc 3-4 motor gezmektense.150 cc 250 cc motorsiklet gruplarına ozenmemek elde degil.
    R25 yazın mı çıkacak mart gibi bayilere gelecek diye biliyorum.
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

xaselcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı A.Volkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R25 yazın mı çıkacak mart gibi bayilere gelecek diye biliyorum.
    Bende şubat mart gibi çıkacak diye biliyorum Altın Elbiseli Adamda inceleyecek bence beklemeye değer.

dekmanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ZZR250 honda CBF 500 yamaha YBR 125
    Fiyat ve teknik ozellik olarak hic bakmadım.

İlk 250 cc lere bakarken aklimdaki motorları kıyasladım.
    Kawasaki Ninja250R >> ---2 silindir-33 motor guc-22 tork-177 hız

Honda CBR250>>> ---1 silindir-26.4 motor guc-23.8 tork-170 hız

SUZİKİ GW250 INAZUMA>> TL---2 silindir-24 motor guc-22 tork-160 hız

HYOSUNG GT250R>>---2 silindir---20.92 motor guc-21.04 tork-140 hız
    KAWASAKİ zzr250 2 silindir 36 bg. 188 hiz

benim emektarida ejledim listeye
    hocam hyosung 160 i biraz geciyor bakimli ise bizimki 2008 di

ARKADASA TAVSİYEM YENİ Tek silindirli ninja 250 sl alsin hizlanmasi iyi on filanda kaldirabilir kolaylikla seri

2 gun one euro 2.63 ten 2015 model kawasakiler 11.572 geliyordu bugun 2.68 olmus ve 11792 nerden baksan 1 gunde 200 tl oynamıs.euro nun 2.9 ları gordugude oluyor yani pismanlıgım artiyor fakat cüsse büyük işte :(

Kawasaki 2013 model 12.000 tl verip elimde kalacagını dusundugum icin sevdigim makinadan vazgecicek gibiyim onun yerine epey piyasası olan honda CBR 250 2013 MODEL 10.500 civari almayı dusunuyorum.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    2 gun one euro 2.63 ten 2015 model kawasakiler 11.572 geliyordu bugun 2.68 olmus ve 11792 nerden baksan 1 gunde 200 tl oynamıs.euro nun 2.9 ları gordugude oluyor yani pismanlıgım artiyor fakat cüsse büyük işte :(

Kawasaki 2013 model 12.000 tl verip elimde kalacagını dusundugum icin sevdigim makinadan vazgecicek gibiyim onun yerine epey piyasası olan honda CBR 250 2013 MODEL 10.500 civari almayı dusunuyorum.

Kardeş bak hesabını yap ben şöyle düşünüyorum.

CBR 250sl farkı ne? Farkı fiyatı cbr fahiş coştu artık eskisi gibi istediği zaman zam yapamayacak yani o cbr alayım ikinci elini daha pahalı satarım düşüncesi bitti, bi yanda en yüksek hızı 200' e merdiven dayayan r25 çift silindir yamaha canavarı (pist hızı: https://www.youtube.com/watch?v=X2UCaemlGno ) diğer yanda tek silindir fıtı fıtı egzos sesi çıkaran sadece kaslı görüntüsü olan cbr 250 sen olsan hangisini alırsın ve bu motorların arasında sadece 1000-1500 lira fiyat farkı bekleniyor!

Öte yandan eski kasa ninjalar çok yakında cbr250 RR muamelesi görecek kanaatindeyim çünkü öyle bi güç 250 cc vergisinden muaf şekilde ve kawasaki adı altında zor bulunur.

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Marta kadar hatta fuara kadar beklemeni tavsiye ederim =yamaha yzf R25=

Motosikleti
    Honda CBF 150
    250sl in fiyatı ne zamana artar bi bilgisi veya tahmini olan varmı bu arada bende fiyatların oynamasına yakın r25 de gelirse kıyaslayıp alıcam artmassa

Arkadaşlar yorumlar için tesekkur ederim.Dun kawasaki 300 ninja almaya gittim.14 bin tl civarına alıyordum.Fakat pek bir fark goremedım kalıp dısında parca fiyatları ve yeni model r25 ve 500 cc motorlarıda dusununce gereksiz oldugunu dusundum ve son dakıka vazgectım.Honda CBR 250 uygun bir fiyata aldım.Elimde iyi bir butce kalınca 2.500 tl tam takım kıyafetimi aldım ve hala butcem var .250 cbr İle az once yoldan geldim 160 km lik bir surustu.0 depoya 20 tl'lik benzin attım ve bir diş hala durmakta.Ayrıca devamli devirli kullandım.Motorsiklete gelicek olursak 0-100 hızlanması gercekten beni sasırttı.250 cc tek silindir motorsiklete gore harika.135-140'tan sonra titreme cok rahat hissediliyor fakat beni rahatsız etmedi.Hatta hızlı gidiyormus gibi hissiyata kapıldım.Motorsikletin kısa ve kaba gorunumun olmayısının avantajını trafikte akarken cok iyi anladım.Her yere girip cıkıyor mubarek yılan gibi aktı.Gec saate kaldıgım icin gosterge panelinide gormus oldum harika ısıklandırma sistemi mevcut.Tek sorun yasadıgım konu tekerlekler.Tekerlekler fabrika cıkıslı ve epey kayıyor.Gerci ben yagmurda geldim onunda etkisi olur ama bana biraz dandik geldi.Bir cift lastik sart gibi.Süspantiyonlar gayet iyi hele ki 300 ninja ya gore kesinlikle cok iyi.Frenleri 250 cc motorsiklete gore ideal.Top speed gelirsek yagmurluydu hava 150 yukarı basmaya fırsat bulamadım ama tahmini 160 rahat basar 160 tan sonra 175 e kadar gider diye tahmin ediyorum.Ayrıca 197 boy 94 kiloyum motor altımda kucuk kalır sandım ama o kadarda kucuk kalmadı hatta ninja 250 gore daha dolgun duruyor.Suanda garajina koydum ve duruyor makina .Parca bulma ve satis konusundada beni uzmeyecegine eminim.Hayırlısı olsun zaten uzun vadeli dusunmuyorum bir sene sonra butcemi toparlayınca 600 cc makinaya gecicegim.Ama 250cc motorsikletler icinde bence en hesapli ve en ideali bu.Altın elbiseli adamın dedigi gibi asık olunucak bir motor degil ama mantık evliligi yapılacak bir motorsiklet.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Arkadaşlar yorumlar için tesekkur ederim.Dun kawasaki 300 ninja almaya gittim.14 bin tl civarına alıyordum.Fakat pek bir fark goremedım kalıp dısında parca fiyatları ve yeni model r25 ve 500 cc motorlarıda dusununce gereksiz oldugunu dusundum ve son dakıka vazgectım.Honda CBR 250 uygun bir fiyata aldım.Elimde iyi bir butce kalınca 2.500 tl tam takım kıyafetimi aldım ve hala butcem var .250 cbr İle az once yoldan geldim 160 km lik bir surustu.0 depoya 20 tl'lik benzin attım ve bir diş hala durmakta.Ayrıca devamli devirli kullandım.Motorsiklete gelicek olursak 0-100 hızlanması gercekten beni sasırttı.250 cc tek silindir motorsiklete gore harika.135-140'tan sonra titreme cok rahat hissediliyor fakat beni rahatsız etmedi.Hatta hızlı gidiyormus gibi hissiyata kapıldım.Motorsikletin kısa ve kaba gorunumun olmayısının avantajını trafikte akarken cok iyi anladım.Her yere girip cıkıyor mubarek yılan gibi aktı.Gec saate kaldıgım icin gosterge panelinide gormus oldum harika ısıklandırma sistemi mevcut.Tek sorun yasadıgım konu tekerlekler.Tekerlekler fabrika cıkıslı ve epey kayıyor.Gerci ben yagmurda geldim onunda etkisi olur ama bana biraz dandik geldi.Bir cift lastik sart gibi.Süspantiyonlar gayet iyi hele ki 300 ninja ya gore kesinlikle cok iyi.Frenleri 250 cc motorsiklete gore ideal.Top speed gelirsek yagmurluydu hava 150 yukarı basmaya fırsat bulamadım ama tahmini 160 rahat basar 160 tan sonra 175 e kadar gider diye tahmin ediyorum.Ayrıca 197 boy 94 kiloyum motor altımda kucuk kalır sandım ama o kadarda kucuk kalmadı hatta ninja 250 gore daha dolgun duruyor.Suanda garajina koydum ve duruyor makina .Parca bulma ve satis konusundada beni uzmeyecegine eminim.Hayırlısı olsun zaten uzun vadeli dusunmuyorum bir sene sonra butcemi toparlayınca 600 cc makinaya gecicegim.Ama 250cc motorsikletler icinde bence en hesapli ve en ideali bu.Altın elbiseli adamın dedigi gibi asık olunucak bir motor degil ama mantık evliligi yapılacak bir motorsiklet.
    mahsuru yoksa cbr yi kaça aldın km si ve yılı yazarmısın bizim cbr de satılıkta piyasa son durumu nedir yoklayalım
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)