Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CBR 600F-KAWASAKİ NİNJA 300 ŞİLE YOLU

Motovento
    REKLAM ALANI
    dogus58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    Merhaba arkadaşlar ! Haftasonu arkadaşımla yaptığım şile gezisinden küçük bir videoyu size sunuyorum. Şile yolunun güzel virajlarını ve yollarını bilen bilir iyi seyirler

tubejh, Murat.K. ve APALA bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    güzel video olmuş. şile yollarını bilirim özellikle ömerliyi geçince, yeni yapılan asfaltta harika bir yol tutuşu var. 10 yıldır tadilattaydı gerçe hala tadilatta olan yerleri var ama, kamyonlara rağmen köprünün asfaltı kadar güzel yapılmış yollar

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel video olmuş. şile yollarını bilirim özellikle ömerliyi geçince, yeni yapılan asfaltta harika bir yol tutuşu var. 10 yıldır tadilattaydı gerçe hala tadilatta olan yerleri var ama, kamyonlara rağmen köprünün asfaltı kadar güzel yapılmış yollar
    Teşekkürler

güzel gezi olmuş kamera modeli nedir

açık olmak gerekirse ne cbr 600 lü arkadaşı tebrik ederim. sizden daha dikkatli, daha sakin gaz tepkileri açıyor,araçların önüne geçmeye çalışmıyor,hhayatta kalmak istiyor :D
    yanakadam bunu beğendi.

Güzel olmuş rabbim kaza bela vermesin hocam

APALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARMadillo
    Alıntı sezerh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    açık olmak gerekirse ne cbr 600 lü arkadaşı tebrik ederim. sizden daha dikkatli, daha sakin gaz tepkileri açıyor,araçların önüne geçmeye çalışmıyor,hhayatta kalmak istiyor :D
    Bu kanıya, dk 4.17 deki korna vesile oldu sanırım
    Benim de dikkatimi çekti. Arkadaş gereksiz risk hiç almadı.
    Ninjalı arkadaşı pek göremediğim için yorum yapmıyorum ama eminim ki oda bu arkadaş gibi kullanıyor

Güzel video
    Birde şeyi sorayım, kamera nedir? Rüzgar sesini çok almış gibime geldi.
    Güvenebileceğimiz tek gözler, kendi gözlerimizdir.

Schizophren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X max 250
    ninjayı bilmiyorum ama cbr kullanan arkadaş vites küçüktürken ara gaz vermiyo gibime geldi yeni mi satın aldı?

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    donerken rampalar ve duzlukler oldugundandan 40 beygir 110 beygire ayak uydurmakta zorlaniyor gibi gorunuyor

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    Alıntı sezerh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBR 600 kullanan benim motorları değiştik dönerken teşekkürler tebrik için :D

Alıntı Maslak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel olmuş rabbim kaza bela vermesin hocam
    Teşekkürler

Alıntı APALA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kanıya, dk 4.17 deki korna vesile oldu sanırım
    Benim de dikkatimi çekti. Arkadaş gereksiz risk hiç almadı.
    Ninjalı arkadaşı pek göremediğim için yorum yapmıyorum ama eminim ki oda bu arkadaş gibi kullanıyor

Güzel video
    Birde şeyi sorayım, kamera nedir? Rüzgar sesini çok almış gibime geldi.
    Gopro white 3

Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    donerken rampalar ve duzlukler oldugundandan 40 beygir 110 beygire ayak uydurmakta zorlaniyor gibi gorunuyor
    Yani haliyle

Alıntı Schizophren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ninjayı bilmiyorum ama cbr kullanan arkadaş vites küçüktürken ara gaz vermiyo gibime geldi yeni mi satın aldı?
    Motorları değiştirdik dönerken tam alışamadım motora

Alıntı skolyusk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel gezi olmuş kamera modeli nedir
    Gopro white 3

Şu Ninja 300'e hastayım ya. Şile yoluda çok güzeldir. Ketifli bir gezi olmuş, belli

ozgranl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf SB250
    Şile Yolu iyidir,hoştur,gazlaması boldur ama tehlikelidir.

Işık Üniversitesinde okuduğum için yolda başımıza gelebilecek olayları neredeyse hatim ettim. Yolu bilmeyen insanlar yolun cazibesine aldanıp sürekli gazlama eğiliminde olduğu için sonuçları çok ağır olabiliyor. O yollarda bir çok öğrenci arkadaşımızı kaybettik,bir çok motosiklet kazası haberi aldık siz siz olun yine de yolun cazibesine kapılmayın..

Not:Video çok güzel olmuş. Siz Saylan Pastanesine doğru ilerlerken "girme yahu oraya" az ötede Bilir var dedim içimden. Bu arada bir daha ki gelişinizde Kurtiş Usta'dan dondurma yemenizi tavsiye ederim. Kendisi efsanedir
    XV

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ninja IRC mi

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Daha en başta 45. saniyede pastaneye doğru yürürken yaşlı amca ve teyzenin arasına bodoslama dalınmış gibi olmuş…

Önlü arkalı ilerlediği bariz belli olan çift senden önce kavşağa giriyor. Dolayısıyla geçiş üstünlüğü onlarda.

Hadi, acelen var diyelim, aradaki boşluğu da gözüne kestirdin; geçişlerini bozmayacak şekilde aradan hızlıca kendini atarcasına da sekip geçmiyorsun.

Kelimenin tam anlamıyla bodoslama ilerliyorsun.

Yaşlı amca herhangi bir sebepten dolayı duraksasa, o hızla çarpmıştın!

Full korumalı sana bir şey olmazdı da, zaten bir elinde bastonla zar zor yürüyen ve hafifçe iteklesen düşecek yaşlı amca için aynı şeyi söylemek pek mümkün değil gibi…

Hadi onu kıl payı sıyırdın. Yaşlı teyze ne olacak? Onu hiç dikkate almamışsın!

Yaşlı teyze yoluna giren robocopa çarpmamak için aniden frenlere asılıp sağdaki boşluğa kırıyor!

Bedenini neredeyse sürüklercesine de olsa kendince hızını almış, yürüyüşüne devam ederken aniden fren yapmak zorunda kalmanın yaşlı teyzenin amortisörlerine ne kadar çok yük bindireceğini düşünmek lazım.

Yukarıdaki yürüyüşünün doğru olduğunu hala düşünüyorsan, bir de şöyle sorayım:

Aynı yürüyüşü 2.10’luk iki basketbol oyuncusunun arasından yapabilir miydin?

Basketçilerin ten rengini seçmekte özgürsün

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    Alıntı ozgranl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şile Yolu iyidir,hoştur,gazlaması boldur ama tehlikelidir.

Işık Üniversitesinde okuduğum için yolda başımıza gelebilecek olayları neredeyse hatim ettim. Yolu bilmeyen insanlar yolun cazibesine aldanıp sürekli gazlama eğiliminde olduğu için sonuçları çok ağır olabiliyor. O yollarda bir çok öğrenci arkadaşımızı kaybettik,bir çok motosiklet kazası haberi aldık siz siz olun yine de yolun cazibesine kapılmayın..

Not:Video çok güzel olmuş. Siz Saylan Pastanesine doğru ilerlerken "girme yahu oraya" az ötede Bilir var dedim içimden. Bu arada bir daha ki gelişinizde Kurtiş Usta'dan dondurma yemenizi tavsiye ederim. Kendisi efsanedir
    Önerileriniz için teşekkür ederim

Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ninja IRC mi
    Michelin pilot street

Alıntı GezeGeze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha en başta 45. saniyede pastaneye doğru yürürken yaşlı amca ve teyzenin arasına bodoslama dalınmış gibi olmuş…

Önlü arkalı ilerlediği bariz belli olan çift senden önce kavşağa giriyor. Dolayısıyla geçiş üstünlüğü onlarda.

Hadi, acelen var diyelim, aradaki boşluğu da gözüne kestirdin; geçişlerini bozmayacak şekilde aradan hızlıca kendini atarcasına da sekip geçmiyorsun.

Kelimenin tam anlamıyla bodoslama ilerliyorsun.

Yaşlı amca herhangi bir sebepten dolayı duraksasa, o hızla çarpmıştın!

Full korumalı sana bir şey olmazdı da, zaten bir elinde bastonla zar zor yürüyen ve hafifçe iteklesen düşecek yaşlı amca için aynı şeyi söylemek pek mümkün değil gibi…

Hadi onu kıl payı sıyırdın. Yaşlı teyze ne olacak? Onu hiç dikkate almamışsın!

Yaşlı teyze yoluna giren robocopa çarpmamak için aniden frenlere asılıp sağdaki boşluğa kırıyor!

Bedenini neredeyse sürüklercesine de olsa kendince hızını almış, yürüyüşüne devam ederken aniden fren yapmak zorunda kalmanın yaşlı teyzenin amortisörlerine ne kadar çok yük bindireceğini düşünmek lazım.

Yukarıdaki yürüyüşünün doğru olduğunu hala düşünüyorsan, bir de şöyle sorayım:

Aynı yürüyüşü 2.10’luk iki basketbol oyuncusunun arasından yapabilir miydin?

Basketçilerin ten rengini seçmekte özgürsün
    Haklısınız en kısa zamanda güvenli yürüyüş teknikleri alacağım
    GezeGeze bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)