Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

c3 climder interkom kullanan var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

müzik dinlemek istedik ancak ses kesik kesik geliyor.. neden acaba..? yardımcı olabilirmisiniz.?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı tarzey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    müzik dinlemek istedik ancak ses kesik kesik geliyor.. neden acaba..? yardımcı olabilirmisiniz.?
    Çok geç gördüm kusura bakma, bu arada sırada bana da oluyor nedeni iki interkomunda aynı telefona bağlanmak istemesi, 1 telefona ancak 1 interkom bağlanabilir, eğer ses kesik kesik gelmeye başladıysa telefondan bluetooth tanımlamalarını silin sadece kullanmak istediğiniz bluetooth' u tanıtın.

BESTAPO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 Vstrom
    Herkese selamlar. Yeni kullanmaya başladığımız bu cihazda 3. ve 4. cihazları da bağlayıp 2 motor sürücüsü A larda kalsın, B lerde de artçılarımız olsun istiyoruz. Çözemedik. Bilgisi olan var mıdır? B kanalına birisinin atayabildiniz mi?
    Bir de vlog çekerken bu cihazla yaptığımız konuşmaları telefonumuzan kaydediyoruz diye tahmin ediyorum. Fakat onu da başaramadık. Nedir ses kaydı almanın yolu?

Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı BESTAPO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar. Yeni kullanmaya başladığımız bu cihazda 3. ve 4. cihazları da bağlayıp 2 motor sürücüsü A larda kalsın, B lerde de artçılarımız olsun istiyoruz. Çözemedik. Bilgisi olan var mıdır? B kanalına birisinin atayabildiniz mi?
    Bir de vlog çekerken bu cihazla yaptığımız konuşmaları telefonumuzan kaydediyoruz diye tahmin ediyorum. Fakat onu da başaramadık. Nedir ses kaydı almanın yolu?
    Telefonda ses kayıt programını açıp ondan sonra kaskın içinde konuşmayı denediniz mi? Kanal B olayını hiç denemedim o konuda yorum yapamayacağım maalesef.
    BESTAPO bunu beğendi.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı tarzey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dolaştığınız yerde çok fazla wifi noktası veya kablosuz modem var ise, sinyaller karışıyor olabilir.

BESTAPO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 Vstrom
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Telefonda ses kayıt programını açıp ondan sonra kaskın içinde konuşmayı denediniz mi? Kanal B olayını hiç denemedim o konuda yorum yapamayacağım maalesef.
    Ya maalesef her türlü kombinasyonu denedim. Farklı ses kayıt programları yükledim,ama yok. Motorcu muhabbetinin bir videosunda bu interkomlarla iki motorun konuşmalarını kaydetmişler. Kendisine mesaj attık. Bununla ilgili çok soru geliyor,bikaç güne bir video çekeceğim dedi. Kaç hafta oldu,ses yok!

oct - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT09 Tracer
    http://www.ebay.com/itm/111434738552?euid=33b08bc14f674153ab5766ed83ec800d &cp=1
    şu ürünü alırken gümrüğe takılır mıyım arkadaşlar?

yigit35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt25
    Alıntı oct adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.ebay.com/itm/111434738552?euid=33b08bc14f674153ab5766ed83ec800d &cp=1
    Aliexpressten kamera ve interkom almistim paket geldiginde uzerinde hediye diye belirtilmisti gumruge takilmadi benimki. Saticiya mesaj yollayabilirsin uzerine hediye diye belirtsinler.

Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Arkadaşlar bu arada istanbul içinde hergün 2 gazetenin önünden geçiyorum (cumhuriyet ve vatan), ikisinde de her geçişte bağlantı bozuluyor sanırım gazete binalarında sinyal bozucu jammer' lar var onlar interkom sinyalini bozuyor, bilginiz olsun.

oct - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT09 Tracer
    Alıntı oct adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu ürünü aldım arkadaşlar, hatta son iki tanesini ben aldım. İzlenimlerimden şöyle bahsedeyim; öncelikle ben pek memnun kalmadım çünkü hız 50-60 km'den sonra ne müzik sesini doğru dürüst alabiliyorum ne de artçımla doğru dürüst iletişim kurabiliyorum. Hani ürünün fiyatına göre çok ahım şahım bir şey beklemiyordum ama ne bileyim bi 120 km hadi onu geçtim en azından 90-100 km hıza kadar müzik dinleyip konuşma yapabilmeliydim diye düşünüyorum. Acaba montaj da mı bir hata yaptım? Yoksa kasklarımız mı çok eskidi? (Agv K-3 2013 yılında almıştım) (Nolan N63 2012 yılında almıştım)
    Düşüncelerinizi ve görüşlerinizi almak isterim?
    Sür ki yaşadığını hisset!

Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bi kaç saattir bu aletle uğraşıyorum çekim kalitesini test ettim 1km diyordu ben binanın girişine girdiğimde evin içinde olan annemle konuşmam kesildi (3 kat var arada) daha sonra o pencere kenarına yakın bir odaya geldi ben sokağa çıktım aramızdaki bağlantı bu defa geri geldi ama yayın net değildi ne zaman ki pencere kenarına yaklaştı o zaman güzel ses alabildik. Yani kısaca 1km olayı yalan. Açık havada test etmek lazım sanırım.

Ses kaltesi çok iyi gür ve düzgün geliyor çektiği zaman. Kablolar biraz kalın Nitro aikido kaskım var bi tek ona takabildim ama kulak kısımları iraz bastırıyor kaskta kulaklık çukuru olmadığı için MT revenge kaskımda interkom için kulaklık çukurları var ama arka pedi çıkmadığı için ona takamadım, su geçirmez gibi duruyor dış tarafı kalın bi kauçuk ile kaplı, radyo dinletiyor, telefondaki müziğe bağlanabiliyor o sırada çağrı gelirse doğal olarak müzik kesilip telefon moduna geçiyor. Telefonla birisi aradığında alet iki kere çalıyor sonra çağrıyı otomatik olarak kabul ediyor kapatmak isterseniz üstünde ki telefon tuşuna basıyorsunuz ama çağrıyı karşılama işi yok mecur iki kere çalacak (yada var ben bulamadım kitapçığına baktım orda da otomatik açılır yazıyor. Bu arada en beüendiğim yanlarından biride kaskın yanına yapıştırmıyorsunuz klipsi var onu mandal gibi kaska geçiriyorsunuz o tutuyor aleti.

200 lira civarı para ödedim iki alete kask varken artçıyla konuşmak imkansızdı şimdi o paraya değecek diye umuyorum.
    Merhaba hocam, bende bu cihazı almayı düşünüyorum ve bende de MT REVENGE kask var. Acaba hiçbir türlü montaj mümkün değil mi? Kaskı da yeni aldım ve çok memnunum üstelik.

İkincisi, bu cihaz sudan etkileniyor mu? Yağmurlu havalarda deneme şansınız oldu mu?

Şimdiden yanıtınız için teşekkürler...

tlgknbs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Naked
    Sorunun cevabını x stesindede verdim burayada kopyalıyorum sonradan girenlere faydası olur.

Arkadaşlar herkesin sorduğu soruya cevap vereyim bu tarihten sonra bu ürünü alanlar için faydası olur.

Climder C3 ile SES KAYDI alabilmek için. x'in anlattığı gibi telefon ve intercom u bluetooth da eşleştirin.

Android telefondan Play store girip : Bluetooth voice recorder yazın ilk çıkanı indirin. programı açtığınızda bluetooth klinki tıklı olması gerek.

Linkide burda: https://play.google.com/store/apps/d....voi*****order

Videoda arkadaşımız çok güzel anlatmış bende faydalandım teşekkür ederim, kısa bi düzeltme yapayım : radio geçişi için telefon tuşuna değil A tuşuna 5 saniye basılı tutarsınız. Ve eşleştirme sonrası 1 kere a basın demiş sonrasında 1 kere daha basmanız gerekiyor.

Alıntı değildir : TK

valeros46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar merhaba,

Arada sırada olsa da ürünü 2 yıldır kullanıyorum. Eski telefonlarımla aralıksız saatlerce müzik dinleyebiliyordum. Fakat son dönemlerde iphone 7 ile spotify da müzik açtığımda 2 sn de bir şarkılarda takılma, atlama vs gibi olaylar yaşıyorum. Telefonu intercoma daha yakın bir cebime koyduğumda sorun çözülür gibi olmuştu ama artık hangi cebime koyarsam koyayım bu takılmaların önüne geçemiyorum. Müzik dosyalarının artan kalitelerine bağlı olarak artan boyutları için bu intercom un veri aktarım hızı yetersiz mi kalıyor acaba? Iphone 7 bluetooth 4.3 destekliyor, bu intercom sanırım bluetooth 3.0 destekliyordu. Müzik dinleyemez oldum

aokuyumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF280 mod
    ipone güncellemesi sonrasında mı oldu?

valeros46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı aokuyumcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ipone güncellemesi sonrasında mı oldu?
    Iphone için güncelleme var mıdır bilemiyorum. Ama o dönemle bu dönem arasında bayağı bir bluetooth versiyon çıktı. Bu nedenle bir güncelleme vardır umarım. Siz gördünüz mü hiç acaba?

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    bluetooth versiyonu güncellenirken sanıyorum ki donanım olarak değişiyor.
    bluetooth 4.3 mü 5 mi neyse işte en sonuncusu, iki farklı cihaza falan aynı anda bağlanabiliyor.

Tahminimce; eğer önceden çalıyordu da şimdi çalmaz olduysa, muhtemelen telefonun aldığı güncellemeden dolayı olabilir.
    Farklı bir uygulamada deneyebilir misiniz.
    Eğer başka bir telefonda deneme şansınız olursa öyle deneyiniz. Eğer onda da yapıyorsa korkarım climder'in içi geçmiş.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Bende bu Knmaster intercom var.2 senedir sıfır sıkıntı ile kullanıyorum.Şimdi ise müzik,navigasyon acayip kısık.Telefon görüşmeleri hala çok iyi düzeyde ama.Radyoda aynı şekilde.Bunun sebebi ne olabilir?Sesi sonuna kadar açık bu arada

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bu Knmaster intercom var.2 senedir sıfır sıkıntı ile kullanıyorum.Şimdi ise müzik,navigasyon acayip kısık.Telefon görüşmeleri hala çok iyi düzeyde ama.Radyoda aynı şekilde.Bunun sebebi ne olabilir?Sesi sonuna kadar açık bu arada
    başka telefonla denediniz mi? telefonunuzun ayarlarından olabilir.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başka telefonla denediniz mi? telefonunuzun ayarlarından olabilir.
    Daha şansım olmadı da hocam garip geldi durduk yere

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)