Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2005 Model CBF 250 19027KM - 3500TL ALINIR MI?

Motovento
    REKLAM ALANI
    hayko5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Twin Café racer
    Arkadaşar bugün İskenderun'da dumlupınar mahallesinde bir motosiklet satıcısının yanına gittik arkadaşım ikinci el motosiklet alacaktı. Neyse etrafa bakındım ilgimi çeken motosiklet yoktu sonra gözüme kırmızı bir CBF çarptı kontağı çevirdim km'ye baktım 19027 yazıyordu bu km doğru mu dedim evet dedi doğru inanamadım kaç model dedim 2005 dedi motosiklette temizdi zaten makine kısmına falan baktım sıkıntı yok çalıştırdım tek seferde çalıştı marş butonuna dokunur dokunmaz, lastikler yeni muayenesi yeni yapılmış. Benim motosikletin üstüne 500 istiyor adam pazarlık yapmadım yarın gelecem motoru alıp servise gösterecem al götür sıkıntı yok dedi adam motosiklete güveniyor temiz diyor ama fiyat bana düşük geldi km ise inanılacak gibi değil benim motosiklet 2012 model olmasına rağmen ve üniversitedeyken yatıyordu kullanan olmadı ona rağmen 14bin küsür şuan bu motor nasıl olurda 19027 km yapar sadece 10 yılda. Motosiklet aşağıda fotoğraflarda gördüğünüz gibi temiz sadece sol kapakta ufak bir çatlak sağ kuyruk kısmında ufaktan bir sallantı aşırı değil ve kuyruk kısmında klipsle tutturmuşlar oda sorun teşkil etmez onun dışında yatma olmadığı belli gidon topuzları manetler depo vs çiziksiz ama motosiklet Adana plaka "01 AZF 35" Adana pek güvenilir gelmiyor bana acaga borcu vs. var mı motosiklet temiz mi takasa girmeli miyim şüpheliyim sizce alınır mı Arkadaşlar ve motosikletin emniyet tarafından trafikten vs. temiz olup olmadığını veya çalıntı olmadığını nasıl anlarız acaba. Babam şasesi falan farklıdır bulaşma dedi ama gerçekten temizse kaçırmakta istemiyorum ne yapmalıyım.

http://i.imgur.com/f4cea9R.jpg

http://i.imgur.com/hGopjJX.jpg

http://i.imgur.com/5yCDL8H.jpg

http://i.imgur.com/wyZtuky.jpg

Adam al motoru götür istediğin yere göster dedi.

Arkadaşlar uzun oldu biraz ama lütfen bu gece bana yardımcı olur musunuz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    bana motor bloğu boyalı gibi geldi de..
    zaten km oynanmış belli hocam bence bulaşma üzülürsün..
    senin motoru kaça sayıyor da üstüne 500 istiyor onu da bi yazsaydın

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Egm'den sorguladım sizin için plakayı;

Plaka No 01AZF35
    Marka HONDA
    Model Yılı 2005
    Ruhsat Tarihi 03/12/2014
    Tescil BirimiADANA
    Cinsi İki Tekerli
    Renk 1 KIRMIZI
    Renk 2
    Çalıntı mı? HAYIR
    Hak Mahrumiyeti YOK

Hasar geçmisi sorgulama için;Plakayı yazın, TURKCELL, AVEA, VODAFONE 5664'e gönderin.

Bu hususta da sıkıntı çıkmazsa Honda servisine götürün,baktırın. Fiyat makul gözüküyor.

Kilometre konusunda neden bu kadar şüpecisiniz ki? Belki adam zamanında aldı sadece işten eve kullandı sonuçta motorla seyehat edenler genelde motosikleti seven kişilerdir.Ama adam motorcu değilse ne anlar motorla seyehatten.Bence km'ye bu kadar takılmamak gerek.Bu arada bence motoru bir honda servisine götürür için sinmesse bildiğin iyi bir ustaya götür zaten neyi var neyi yok anlar işin ustaları.

Motosikleti
    V-Twin Café racer
    Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Egm'den sorguladım sizin için plakayı;

Plaka No 01AZF35
    Marka HONDA
    Model Yılı 2005
    Ruhsat Tarihi 03/12/2014
    Tescil BirimiADANA
    Cinsi İki Tekerli
    Renk 1 KIRMIZI
    Renk 2
    Çalıntı mı? HAYIR
    Hak Mahrumiyeti YOK

Hasar geçmisi sorgulama için;Plakayı yazın, TURKCELL, AVEA, VODAFONE 5664'e gönderin.

Bu hususta da sıkıntı çıkmazsa Honda servisine götürün,baktırın. Fiyat makul gözüküyor.
    Hocam bana da fiyat çok uygun geliyor, eğer temizse kaçırmak istemiyorum o yüzden de.

Muayene kaydı bulunamadı diyor ayrıca motor 2005 model 2003 sonrası diyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:56 ----------

Alıntı ELque adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kilometre konusunda neden bu kadar şüpecisiniz ki? Belki adam zamanında aldı sadece işten eve kullandı sonuçta motorla seyehat edenler genelde motosikleti seven kişilerdir.Ama adam motorcu değilse ne anlar motorla seyehatten.Bence km'ye bu kadar takılmamak gerek.Bu arada bence motoru bir honda servisine götürür için sinmesse bildiğin iyi bir ustaya götür zaten neyi var neyi yok anlar işin ustaları.
    Tanıdık bir ustaya danıştım temiz duruyor dedi fotoğraflarda. Servise götür dosyası vardır bir baksınlar dedi yarın sabahtan adamın yanına gidecem.

hep aklımda bu soru 3-4 bin liraya 2. el cbf150'mi yoksa cbf250'mi almak daha iyi olur?

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    3500 bulmuşsun daha ne istiyorsun ki ,motosikletin sıkıntısı yoksa km orjinal olsa ne olur olmasa ne olur

Motosikleti
    V-Twin Café racer
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3500 bulmuşsun daha ne istiyorsun ki ,motosikletin sıkıntısı yoksa km orjinal olsa ne olur olmasa ne olur
    çalıntı mıdır nedir diye işkilleniyorum

islambey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMOTO 250NK
    Daha öncede az kmde cbf 250 ler gördüm ama gerçekten yaşına rağmen çok temizdiler.Garaj motoru oldukları belli idi ve genelde ya ilk sahipleri veya ikinci sahipleri oluyordu.Ama bu resimdeki motora baktığımda km yle oynandığı çok belli resimlerden dahi insanın içine sinmiyor.Birde bence Adanaya güvenmemekten ziyade sana o motoru satmaya çalışan bayiye güvenme,Allah hakında hayırlı olanı versin selametle

ugurbahceli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj pulsar 200 ns
    Alıntı ELque adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hep aklımda bu soru 3-4 bin liraya 2. el cbf150'mi yoksa cbf250'mi almak daha iyi olur?
    aynı soru benimde bir süredir kafamda halen bir cevap bulamadım cbf 250 nin yakıtı biraz fazla olur gibi birde parçası pahalı diyorlar ama bunların dışında hiç bir fikrim yok öte yandan temiz az km li cbf 150 de iyi olur ama bilemiyorum kararsız kaldım

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    cbf 150 ile 250 arasında 100 cc olarak algılamayın kullananlar açıklasın bisikletten 600lüğe geçiş
    babaçi bunu beğendi.

ugurbahceli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj pulsar 200 ns
    o kadar fark ediyor yani

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Sorgulamada çalıntı değil bilgisi var.

Tek yapacağınız işinin ehli bir ustaya göstermek bence.

Hayırlısı olsun

ulassal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence motor temiz gorunmuyor. km side dusurulmus buyuk ihtimal. zaten honda servisine ekspertize gotururseniz herseyini soylerler sanirim

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Motosiklette hasar kaydı sorgulamanın bir faydası yok. Bu sınıftaki motorlara kimse kasko yaptırmıyor ve kazaların da çoğu kendi kendine düşerek oluyor. Bu motor on sefer virajda yatmış dahi olsa orada kazasız çıkar.

Motosikleti
    mondial mct 250 2006 mondial mc honda 125 titan
    kardeşim motoru iyi bir ustaya götür ben olsam öyle yaparım sonra başın ağrımasın gerçi motor baya uygun fiyat bu fiyata cbf 250 bulmak çok zor ama sen yine dikkatli ol resimlerde yeni boyanmış hissi veriyor yinede sen bilirsin.

RapForLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSF 600 Bandit
    Bir ara bende bu motordan almayı düşünmüştüm. Motor aksamı gayet temiz görünüyor. Üzerindeki tozlardan bir süre yatmış sanırım ama sıkıntı değil. Görselde de masrafı yok gibi görünüyor. Çok iyi anlayan bir ustaya baktırın sıkıntı yok ise güzel bir bakım yaptırıp binersiniz Hayırlı olması dileğiyle.

metinkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    Ruhsat sahibi kimdir, satışı hemen verilecekmi, muayenesi varmı, bunlar tamamsa, motor da içinize sindiyse alın gitsin. Zaten fiyatı çok uygun bence alınır. Kilometreye kafayı takmayın, motorun genel durumu iyi olsun yeter. cbf 150 yi ybr yi cebinden çıkartır o motor.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    yardımcı olmak için söylüyorum. honda artık alım satımlarda expertise yapmıyor.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    honda nın sonu geliyor gün geçtikçe

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)