Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yamaha bws 100

Motovento
    REKLAM ALANI

Değerli arkadaşlar aşağıdaki sorunlara yanıt vermenizi rica ederim. Saygılarımla
    yamaha bws 100 uzun yolda kullanılır mı?
    2 zamanlı oluşu uzun süreli kullanımda hararet, şişme gibi sorunlar çıkarır mı?
    2 zamanlı oluşu ne gibi dezavantajlar yaratır?
    bu 2 zamanlı motorlar da bildiğimiz kurşunsuz benzin mi kullanır?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Blacat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    o makinadan abimde var...
    1. Makina köpek gibi...
    2. 2 zamanlı oluşu sadece ses olarak tatmin etmez arı vızıltısı gibi çünkü
    3. 2. zamanlı oluşu kesinlikle şişirmiyor motoru. (tabi aralıksız ne kadar ve nasıl gideceğine bağlı.)
    4. Makina köpek gibi.
    5. Forumlarda çinli scooterlarla dere tepe deli gibi gezen arkadaşlar var.. onlar bir sorun yaşamıyor sanırım. buna olacağını sanmıyorum.
    6. Adı var... YAMAHA (harbi ii teknik var alette)
    7. 2 zamanlı motorun ben dez avantajını görmedim. Sadece eski teknoloji ve yavaşça kalkacağı söyleniyor.
    8. Makina köpek gibi...
    9. Altındaki motor ile entegre edilmiş acaip bi amortisör sistemi var. Ani gaz verdiğinde motor alt tarafta şekil değiştiriyor resmen.. O sistem olmasa direkt burun diker diyorlar..
    10. Kurşunsuz benzin motorun üretimine göre değişir.. ama yeni nesil motorların hemen hemen hepsinde kurşunsuz kullanılıyor..
    11. Tork çok iyi. Max. tork gücüne 3500-4000 gibi az bir devirde çıkıyor.
    12. Son olarak makina köpek gibi. Kendi sınıfının en iyisi denilebilir.

http://www.beldeyama.com.tr/www/urun...k_id=9&u_id=30

incele derim..
    eğer scooter ve marka alacaksan tavsiye ederim..
    [SIZE="2"][B][I][FONT="Verdana"][LEFT]MEEEEAAAAAAAUV
    [/LEFT][/FONT][/I][/B][/SIZE]

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan taşınmıştır.»»»»»»
    Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yanlış bölüme açılan başliklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi sorumlunun yetkisindedir.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: BBRR **************
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

kivanctf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Honda Silverwing 600 ABS
    yamaha bende de var 2000 den beri kullanıyorum 45000 de manyak motor . Su anda babama verdim 2004 de suzuki alınca kendıme o yamahaya biniyor. Su ana kadar sadece bujisi degisti. piyasadaki en kıral 250 cc lik dahilindeki race haric diğer tarzdaki motorları getir 100 m de hepsini tokatlar. inanılmaz seri ama cok benzin yakıyor. bi depo benzinle 20 ytl en fazla 150 - 200 km yol yaparsın . Uzun yol ıcınde gider. Heryere gider. Sisme yapmaz kesinlikle. Ama arada dinlendireceksin. Yamaha diyorum baska bisi demiyorum . Tek handikapı ufak lastikleri . Scoter ları bu yuzden guvenli bulmuyorum . Eski bir kullanıcısı olarak belirtirim ... Benzin icinde super kullanıyorduk birde yag yeri ayrı motor yagda yakıyor. belli bir benzin alısında yag da doldurman gerekiyor ....
    Kıvanç Tüfekçioğlu - İzmir Dikili

serkankiyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6
    Ben iki zamanlılara süper benzinin daha sağlıklı olduğunu biliyorum..
    [FONT="Georgia"][FONT="Verdana"][B][COLOR="Blue"][SIZE="2"]Biliyorsan konuş,ibret alsınlar.Bilmiyorsan sus, adam sansınlar..[FONT="Georgia"][/FONT][/SIZE][/COLOR][/B][/FONT][/FONT]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler