Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ybr yi satıp hyosung almak

Motovento
    REKLAM ALANI

Selamın aleyküm beyler 2014ün haziranında aldığım 0 ybr mi 2-3 ay içinde satıp 2012 hyosung gt 250 almayı düşünüyorum 250 cc ye geçiş zamanımın geldiğini hissediyorum ama hyosungda pek güvenmediğim bir motor kararsızım 8-9 milyar bütçem var

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mtgemlik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar-Rks 150s- Tvs apache rtr 200
    Aslında bütçeyi biraz daha zorlayıp kawasaki ninja 250sl modelini alabilirsin.

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    neyine güvenmiyorsun hyosungun?

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Hyosung'un güvenmeyecek bir şeyi yok ama ola ki bir yedek parçaya ihtiyacın olduğunda hyo,cbr, ninja fiyatlar artık ybr gibi olmayacak buna da hazırlıklı ol

RapForLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSF 600 Bandit
    Kalbinden geçen ne ise bütçenden 2 bin tl bir köşeye ayırarak onu al arkadaşım. Yani 7bin TL ye kadar bakman , geri kalan 2 bin tl ile korumalarını alıp, motorunun bakımlarını yaptırman daha mantıklı. Çünkü 2.el araç alıyorsun illa ki masraf yapacaksın.

Hyosung konusunda; Kendisiyle bir çocuk gibi ilgileniyorum, bakımlarını periyodik olarak kaliteli ürünlerle kendim yapıyorum, Üstüne toz konsa dahi siliyorum, 25.800 KM'deyim şuana kadar Allaha şükür 1 liralık arıza masrafı çıkarmadı.

DipNot: 2008 ve öncesi Gt250r alınırken , gerçekten hyosungdan anlayan birini götürün.Geçen orjinal 7000km de bir gt250r ilanı gördüm elciklerine kadar değiştirilmişti.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)