Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

efsane adam

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar sinema ile aranız nasıl bilmiyorum ama vizyona giren süper bir film var hayallerinin peşinden koşan ,kendisinin ilkel yöntemlerle hazırladıgı 1920 model indian motorla dünya karada hız rekorunu defalarca kıran ve 1967 yılından günümüze kadar 1000 cc altı motorla kendine ait dünya hız rekoru geçilememiş olan Burt Munro adında yaşlı bir adamın gerçek hayat öyküsüdür. tüm motor sevdalıları ne duruyorsunuz .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serkankiyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6
    Ole....
    Bende iyi bir sinema filmi çıksında izleyelim diyordum....
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar.Bilmiyorsan sus, adam sansınlar..

İzleyen arkadaşlar, yorumlarınızı paylaşın, meraklandırın bizleri..

CBR1100XX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1100xx
    film tek kelimeyle mükemmel!hayatımda ilk kez i film izlerken gözlerim doldu!izlemiyenler yanlış anlamasın aşk meşk yok filmde ama motor aşkı son dorukta!eee bize de lazım olan o diğlmi zaten?herkeze şiddetle tavsiye ediyorum!
    Bir gün herkes racing'ci olacak!!!

Aşk meşk yoksa bize uymaz! Şaka bir yana, eğer öyleyse gitmak lazım filme. Hem belki sevgülüm de benim motosiklete olan aşkıma daha bir anlayışlı bakar izledikten sonra. Yoksa kıskançlık rüzgarları esmeye başlayacak gibi duruyor son zamanlarda..

arkadaslar yanınızda bırde motor sevdalılarına delı gozuyle bakan bırınıde goturun . race sevdalısı ben soluk soluga ızledım fılmı . bızım ıhtıyar motorunun pıstonunu kendı yapıyor ıkı chevy bır ford pıstonunu erıtıp bunları kendı yaptıgı kalıpa dokuyor al sana motor pıstonu . sonra bunları hız tanrısına adıyor . super bır fılm . fılmde ask yok dıyenler . aşkın kralı var .

CBR1100XX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1100xx
    aşkın kralı derken akla hangi sahne gelsin peki?
    Bir gün herkes racing'ci olacak!!!

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.motosiklet.net/forum/show...efsane+adam%22

burdan devam edelim...

»»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan kilitlenmiştir.»»»»»»
    Forum katilimcilari yeni bir konu basligi acmadan önce o konunun forumda mevcut olup olmadigini kontrol etmeliler. Bunun icin forumun arama özelligi kullanilabilir. Ayni isimli veya ayni tartismalari iceren konular acilamaz. Forum sayfalarında arama yapmak için tıklayın...
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: BBRR **************
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

motorunu okadar cok sevıyor ve onun en son nekadar hız yapacagını merak edıyorkı . bunun ıcın bacagının bırını eksoz da cızbız yapmayı goze alabılıyor . yapıyorda . onu uyarmaya calısanlara ne dıyor bılıyormusun . bosver nasılsa bacagımdan ıkı tane var . al sana aşk

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler