Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

34 TH 4336 - hayati tehlike içerir

Motovento
    REKLAM ALANI
    Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı gökay77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İbrahim Şener sen ne pisikopat bir herif çıktın o nasıl bir yorumdur adam gibi konuşsana biraz dua etde sen benim karşıma çıkıp öle bir hata yapma plakanıda aldım bana denk gelirsen senin hayatını karartırım sana da böle yazmak gerekir sen kendini bir şey sanıyosun heraldde

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:55 ----------

bu ibrahim şener ağır konuşmuş yakalarlarsa fena yaparlar anladın
    sakin ol şampiyon

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tekoklava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200ns
    bu herifin arabasını park halinde gören motorcu arabayı patlatır gibime geliyor
    neyse saydırırdım ama
    cahille bir olmamak lazım

Yanagisawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC gitti Hayabusa Alma Arifesinde
    Arkadaşlar araba sahibine veryansın etmişsiniz eyvallah haksızda sayılmazsınız ama bizim motorcularda az değil,geçen gece benim başıma geldi çevre yolunda arabamla gidiyorum 1 Harley 90 km hızla falan gidiyor arkama geçti sellektör yapıp duruyor sagım solum bomboş istediği yerden gider ama inatla yol istiyor ben hızımı arttırdım 110 km ye geldim yine arkamda yol istiyor,yol verdim geçti önümde bir anda 80 km vs gitmeye firene basmaya başladı inatla gitmiyor bu sefer benim tepem attı ben onu zorlamaya başladım sellektör yaptım inanın düz şeritten başka hiç bir yere çekilmiyor ben sağından yapıştırıp geçtim affalladı arkamdan gaza asıldı!! kısacası ben motor kullandığım halde çileden çıktım motor kullanmayan ne tepkiler verir düşünün, bizimkilerde sütten çıkma ak kaşık değil,paket sevisçilerinin vs yollarda yaptıklarını söylememe bile gerek yok..
    karacabeg ve dockerengin bunu beğendiler.

karacabeg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mesele araba veya motor değil mesele haklılık ve haksızlık. Sen şeridinden giderken sana birisi vuruyorsa sen haklısın. Ha sen adamın üzerine kırmışsındır görmediğin için o da vurmak zorunda kalmıştır bu da kazadır. Ama her sana yanlış yapanın cezasını vermek sana düşmez burası dingonun ahırı değil hukuk var ceza var ha cezasını veremedin Allah herşeyi görür kimsenin yaptığı yanına kalmaz.

Adam motorcu görünce üzerine kırıcam demiyor sağımdan yol vermeyeceğim diyor, Vermek zorunda da değil. İnsanların iyi niyetlerini suistimal eden kimseler oldukça motorculuk şehir eşkiyalıgından başka bir şey görülmeyecektir. Tek taraflı görmeyin artık, motor kullanmayı bilmeyen insanlardır otomobil şoförleri ne denge ne fren ne gaz nasıl oldugunu bilmez problem onlara bu eğitimi ehliyet alırken vermeyen zihniyette. Siz tüm bu olasıkları öngörüp çıkın trafiğe sakin olun trafik stresinden kurtulmak için keyif için sürün. Emniyetiniz herşeyden önce gelir hiç bir iş can güvenliğinizden daha acil değildir. Şoför insansa hata yaptıgında sizde saçma sapan davranmadıkça hatasından utanır eğitilir. İnsan değilse zaten yapacak hiç bir şey yok.
    "Edeple gelen lütufla gider"

Schizophren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X max 250
    Taksici olurdum demiş..
    logan07 ve berkcigdem bunu beğendiler.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    bir eksik beyinli daha...

(motorcunun yaptığı kesınlıkle dogru degıl bu arada )

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)