Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

çelik-kangda motosiklet alırken bir daha düşünün......

Motovento
    REKLAM ALANI
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla ben olayı anlatan bi mail attım bakalım kim kime inanıyo paşa gönülleri bilir
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    abi hepsi sahtekar hepsi düzenbaz moralim sıfır dokunsalar ağalacak durumdayımm iyiki bu site var iyiki sizler varsınız....ama benm içimde pek umut yokh sen bana ne önerirsin motoru yaptırayım mı yoksa bekleyeyim mi??
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

abim bence bekle zaten beklemişsin
    cevap vereceklerse zaten en geç salıya kadar verirler...
    sora tüh ya deme
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    tamam abi ben senin dediğini yapacağım motoru kimseye elletmiyecem ve bekliyeceğimm....bu arada yarın başka bir çelik servisine götürmeyi planlıyorumm...bakalım onlar ne diyecekler
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

3 aşağı 5 yukarı aynışeyi derler ama yukardan bi telefon gelirse ona göre konuşurlar...

bkz.

http://www.motosiklet.net/forum/show...02&postcount=6

Motosikleti
    evet arkadaşınızın problemini çözmüşler ne güzel işallah benmki de çözülür....

rider89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125
    "yok sen motora 2 kişi biniyon yok yokus cıkıyon vs vs" Allah allah olur mu böyle şey!! Ruhsatta istidap haddi 1 yazıyosa arkanda birisiyle gidebilirsin.Neden yokuş çıkamazmış!! Her yer düz yol mu?? Arkadaşım motoru yakmak çare değil.Sen en iyisi Tüketici mahkemesine başvur.Sen başvur ki diğer kişiler mağdur kalmasın.
    0 Rh (+)
    06 - 09

Fuut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R50
    Yaw okudum sinirlerim bozuldu. Allah yardımcın olsun. Türkiye'de yaşıyorsan bu sözden başka bişi diyemem.

Motosikleti
    CBR 600F
    kardeş ben çelik motor bayiim garanti girebilir incelemem lazım girerse canım feda değişirim iki kişi biniyosun yalanını söyleyen bayii servis yalan söler sen iki kişi binesin diye aldın motoru getir ben içerenköy bayiim göriyim motoru expertiz yapayım tamamı canım ayrıca internet sitesi www.celkan.com dur arkadaslar öle bayiilere pabuç bırakmayın arkadaslar

koala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    olmuo yaww olmuo :(
    yaww bende crown 150 almayı planlıyodum nası olcak şimdi ikilemde kaldım. gerçi burdaki serwisi arkadaşım ama banada bende aynı problemi yaşarmıyım acaba..?

Motosikleti
    Alıntı guclumotor adlı üyeden alıntı
    kardeş ben çelik motor bayiim garanti girebilir incelemem lazım girerse canım feda değişirim iki kişi biniyosun yalanını söyleyen bayii servis yalan söler sen iki kişi binesin diye aldın motoru getir ben içerenköy bayiim göriyim motoru expertiz yapayım tamamı canım ayrıca internet sitesi www.celkan.com dur arkadaslar öle bayiilere pabuç bırakmayın arkadaslar
    malesef ben izmirde oturuyorummm... arkdaşım bence sakın o crown 150 likten alma(ha param çok diyorsan al)...işte servis işte celkan adamlar kendi aralarında anlaşmış sanki.....benden önce zmanında serviste bir başka kangda vardı...uusta rektifiye yaptığını bununda garantiden olduğunu söyledi...ve o rektifiye yapaılan adam sadece 1 defa servise gelmiş ve km sine baktığımda 10 000 küsürlü bişeydi ve garantiden bir güzel yapılıdı..herkese aynı muamele yapılmıyorr...bakalım zaman ne gösterecekk bize

raven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mondiali alırken de düşünün. hatta düşünmeyin ve almayın. bi' de utanmadan mükemmeliğin markası diye reklam veriyorlar.
    "İnsanların sizden neler beklediği değil, sizin kendinizden neler beklediğiniz önemlidir." N.F.ERES

Motosikleti
    ben mondial ci değilim ama çinliler işt hepsi aynı b..k

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    tüketici hakları mahkemesine başvur ordaki mahkeme ve avukatlık ücreti gibi herhangi bi şeye ücret ödemiyosun tüketici mahkemeleri ve davaları tamamen ücretsiz unutmayın herhangi bi dosya yada dava açma parası ödemiyorsunuz

serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    adam garantiden yapmaya yanaşmıyosa sende tavrını koy örneğin : neyse bende tüketici haklarına bi sorim gibilerinden bak nasıl paşa paşa yapacaklar

Kardeşim hakkını sükuneti elden bırakmadan ara...Zaten sitemiz arkanda...

Motosikleti
    motorumu sattım.Honda NT 700 alacağım...
    dostlar.
    ben tüketici koruma derneği üyesiyim 10 yıldır.Bu işi bu adamlar çok iyi çözerler.Hem sen , hem de başka olayları da ele alırlar.Firmanın başına ciddi dert açarlar.
    tükoder bu derneğin adı.Hemen basvur.masrafsız hemde...

benkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    güçlü motor gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkürler
    ya arkadaş sen salıya kadar bekle ama yine olmaz ise tehtit et tehtit....... tüketici hakları var,kötü reklam var.....

locco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Sl 150
    arkadasım tuketici mahkemesine git.internetten bul öğren haklarını.tüketici mahkemeleri ücretsiz hizmet veriyor bildiğim kadarıyla

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Cok ayip bize su firmanin emailini bulursan bizde toplu protesto emaili atar hele sabah ve hurriyet gazetelerinede bildiriz.Kose yazilainda hep cikar bu olaylar.Dostum resmi yola basvur ve hem firmaya hem de servisi desifre edecegini acik acik soyle.Servisin yaptigi cok buyuk terbiyesizliktir. Kick ayagini degistirerek tum motoru garanti kapsaminda birakamazsin.Sadece Kick ayagi kalir en kotu ihtimale garanti kapsami disinda.Tum yasal gucunu kullan.Tuketici haklari dernegine basvur.Inan bana biri dur demez ise bu insanlar daha cok can yakar.Her bayi boyle dir demiyorum ama para gozude yok degil yani senin basina gelen gibi.
    Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler