Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Scooterle gezi arkadaşı arıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Regal Raptor 150
    Merhaba arkadaşlar, geçen yapmış olduğum Antalyadan hareketle, Ege-Trakya-İstanbul- Antalya arası 2300 km lik geziden sonra bu yaz gene Trakya belki Bulgaristan veya Yunanistan üzerinden Makedonya-Bulgaristan üzerinden tahminen 3500 km lik bir gezi yapmak istiyorum, tabi nasip olursa, Motorum Mondial ZNX 150, ortalama seyahat süratim 75-80 km/h,bu rotaya merakı olup gitmek isteyen ve yaşı 50 den yukarı olan kişiliği oturmuş,sözünü lafını bilen,sosyal,mümkün olduğju kadar prensip sahibi, zaman mefhumuna özen gösteren, temkinli, tedbirli, pek fazla detaycı olmayan, mümkünse eli takım tutan, karamsar olmayan,az ile yetinebilen,yerine göre yemek ve konaklama hususunda illaki yüksek beklentileri olmayan, eşdeğer Scooteri olan bir yol arkadaşı arıyorum, '' Biraz eş arama ilanı gibi oldu ama'' eh buda bir yol arkadaşlığı,benim yaşım söylemesi 60-65-70 nasıl görünüyorsam öyle, bu arada İngilizce-Almanca-İtalyanca olmak üzere 3 lisan konuşup okuyup yazarım, yurtdışı araba ile uzun yıllar seyahat tecrübem var,hiçbir ülkede yabancılık çekmem, bukalemon gibi her topluma ve her çeşit insana uyar anında derecelendiririm biraz kendimi methetmiş gibi oldu ama kesinlikle onu vurgulamak istemedim,zaten görüşüncede anlaşılır, aradaığım yol arkadaşı 2 kişi de olabilir, Antalya ve civarı ve Ege bölgesinden hatta İstanbuldan da olursa olabilir, ben kendimde doğma büyme İstanbullu olup 16 seneden beri Antalyada yaşıyorum,herkese hayırlı ve kazasız sürüşler, sağlık ve esenlikler dilerim.
    srknbdm bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Bende 2500 kmlik yunanistan gezisi planliyorum, planim tek gitmek ama yinede yola cikmadan buradan bir hatirlatin..

serseric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    isiniz baya zor gibi. Aradiginiz yas araliginda birilerini bulmak zor olabilir. Ama bu sevda yas dinlemez tabiki. Tekeriniz duz bassin.

ahmetkorkmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom
    Yaklaşık 2 yıl önce Bulgaristan'a gittim 7 8 ay önce de Makedonya, Kosova ve Arnavutluk'taydım.

Yaş 36 böyle bir tura çıkmayı isterim, bende Cb 125e var scooter değil. Ama zannediyorum sorun olmaz.

Annemin sağlık sorunları var planınız tam ne zaman bilmiyorum, gideceğiniz zaman benimde engelim olmazsa katılmaktan zevk duyarım.
    İki şey sonsuzdur insanoğlunun aptallığı ve evren. Albert EINSTEIN

hakan_czy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 S
    Alıntı navarin11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, geçen yapmış olduğum Antalyadan hareketle, Ege-Trakya-İstanbul- Antalya arası 2300 km lik geziden sonra bu yaz gene Trakya belki Bulgaristan veya Yunanistan üzerinden Makedonya-Bulgaristan üzerinden tahminen 3500 km lik bir gezi yapmak istiyorum, tabi nasip olursa, Motorum Mondial ZNX 150, ortalama seyahat süratim 75-80 km/h,bu rotaya merakı olup gitmek isteyen ve yaşı 50 den yukarı olan kişiliği oturmuş,sözünü lafını bilen,sosyal,mümkün olduğju kadar prensip sahibi, zaman mefhumuna özen gösteren, temkinli, tedbirli, pek fazla detaycı olmayan, mümkünse eli takım tutan, karamsar olmayan,az ile yetinebilen,yerine göre yemek ve konaklama hususunda illaki yüksek beklentileri olmayan, eşdeğer Scooteri olan bir yol arkadaşı arıyorum, '' Biraz eş arama ilanı gibi oldu ama'' eh buda bir yol arkadaşlığı,benim yaşım söylemesi 60-65-70 nasıl görünüyorsam öyle, bu arada İngilizce-Almanca-İtalyanca olmak üzere 3 lisan konuşup okuyup yazarım, yurtdışı araba ile uzun yıllar seyahat tecrübem var,hiçbir ülkede yabancılık çekmem, bukalemon gibi her topluma ve her çeşit insana uyar anında derecelendiririm biraz kendimi methetmiş gibi oldu ama kesinlikle onu vurgulamak istemedim,zaten görüşüncede anlaşılır, aradaığım yol arkadaşı 2 kişi de olabilir, Antalya ve civarı ve Ege bölgesinden hatta İstanbuldan da olursa olabilir, ben kendimde doğma büyme İstanbullu olup 16 seneden beri Antalyada yaşıyorum,herkese hayırlı ve kazasız sürüşler, sağlık ve esenlikler dilerim.
    babamla yaşıtsınız ahmet bey (yalnız kişilik oturması yaş ile alakalı değildir 50 yaşında abi dediğimiz birçok karektersiz insan tanıdım özellikle meslektaşlarım arasından) neyse benimde balkan turu yapma fikrim var yaş:35 yolun yarısı tarih belirtirseniz vede kaç günde gerçekleştireceğinizi uyup uymadığına bakabiliriz genelde kendimden yaşça büyüklerle iyi anlaşır,sohbet ederim elimde anahtar tutar,ilgi alanalrımızda benzer profilimi inceleyiniz ben edirneliyim,almanya doğumlu ankarada yaşıyorum soy olarakta bosna,yunanistan,bulgaristan göçmeniyim dede topraklarımı merak ediyorum saygılar.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    10 Haziranda - İstanbuldan - İtalyaya kadar uzanan bir rotam var.

Motosikleti
    nc750x
    Bu şartları ortaya koymanızın mutlaka kendinizce bir nedeni vardır ama baya iş ilanı gibi olmuş bu. Yol dostluğu zordur. Bir insanı gerçekten tanımamnın en nadide ve eşsiz yollarından biridir birlikte seyahat etmek.

Umarım aradığınız gibi birini bulursunuz. Şimdiden hayırlı yolculuklar diliyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    İngilizce almanca ve italyanca konuşup yazabiliyor fakat mondial 150 znx ile binlerce km yol geziyor.Allah'ım bu hayat bana her gün inadına yapılan çok bayat ve kötü bir espiri neden neden

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler