Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Suzuki GSX-R 1000 Kısa Filim

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba Motorsiklet Forumu,

Bu ilk Konum ve Foruma daha bügün kayıt oldum,motoru süren kişi ben değilim sadece çekimler benim tarafımdan

Video hakkında eleştirilere açığım.

Teşekkürler

hyanax100, Hyjal, APALA ve 10 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kısa filmin güzel olmuş ayrıca fikir vermesi için bir göz at derim
    demirkask, APALA, ellaksakir ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Teşekkür ederim, Paylaşmış olduğunuz video da baya baya güzelmiş teşekkürler
    hakanuygun bunu beğendi.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne demek Eğer kısa filmler çekmek gibi bir hobin var ise vimeo'dan başka yerlerde dolaşma derim (küfür eden maho tayfası'da yok) insanın ufkunu açan çok farklı videolar var hatta benim bile )
    hakanuygun bunu beğendi.

Güzel bir noktaya değindinz, vimeo ya hiç bu açıdan bakmamıştım Youtube de bu tarz videolar daha nadir bulunuyor vimeoya bundan sonra daha sık göz atim

Motosikleti
    MT-07 RACEBLUE ABS '14
    Video izmirde çekilmiş galiba o hondanın sahibi geceleri tayparkın arkasında drag yarışı yapıyor hatta :D

CHaTaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson electra glide ultra classic
    Video çekim kalitesi, kurgusu, motorun çekim açısı montajı şarkısı. Bir bu kadar daha olsa izlenirdi. Tebrik ederim sizleri.

Evet Video İzmir de çekilmiştir

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    video ve çekimler çok güzel olmuş
    daha iyileride çıkar elinizden zamanla belli
    patron'a verdiğiniz rolü beğenmedim daha ön plana çıkarmalıydınız ((:

video çekim kalitesi ve geçişler olarak güzel olsada az sonra 'teli 5 tlye aldım kazıklandım 3 tl'ye nerden alabilirim' tayfa gelecek ve sizin yaptığınız sürüş ve çekimi ne kadar tehlikeli olduğunu, ekipmanın yetersiz olduğunu, insanların canını tehlikeye attığınızı , söyleyip sinek gibi öleceksiniz diye şeklinde bitirecekler yazılarını. Fazla takmayın

deep_far - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    vay be

harika = )

ben yabancı olduğunu düşünerek izlemiştim

plakaları fark edince durumu anladım

başaralı bu iş

devamını görmek isteriz

Yorumunz icin Teşekkürler ins ilerde çekimler daha daha iyi bir yere gelicek.

Sürüş konusunda tehlikeli olduğunu bende katılıyorum tarfiği de tehtit edebilir fakat bazen dikat ediyorum bu yorumları yazanlar kendileri tarfik kuralarına uymuyor.

Tekrar teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:18 ----------

Çok Teşekkür ederim

Video dan resimler eklenmiştir

iyi akşamlar

dadaş-bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    + Araba güzel..

+ Köpekte güzel..

+ Motor da güzel..

+ Kask, sırtlık, eldiven ve montta güzel..

- Fakat korumalı pantolon bot yoktur..

- Videonun sonunda polisin gözünün önünde yanından geçip makas atıp ve sonra tek teker yapıyorsun herşey alt üst oluyor sonra da motorcular kötü oluyor...

Hadi selametle..
    Hyjal bunu beğendi.
    BİZ; KANINI VE CANINI BU VATAN İÇİN FEDA EDENLER VE GÖZÜ YAŞLI ANALAR İÇİN SAVAŞIRIZ...!

"AKINCILAR..."

Kesinlikle hakklısınz,videoyu sonuna kadar izleyip zaman ayırdınız icin ben teşekkür ederim

yavuz benli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Plaka göremedim ben? Simdi diyeceksiniz bu videoyu çekerken plakami takılır diye. Bence her nolursa olsun kurallar her koşulda geçerli olmalı. Video güzel olmuş ama elinize sağlık

kinqdai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KUBA CİTA
    Allah'ım YAAARABBİM BU NE GÜZEL BİR ŞAHESER. Honda ayrı Gixxeeeerrr ayrı bir afeet cinnet cinayetttt bunlar yaa. Dostum ELİNE KOLUNA EMEĞİNE SAĞLIK. Ağzım açık izledim Suzuki ye olan hayranlığımı forumda bir arkadaş daha çok tetiklediydi sen mermiyi ateşledin resmen. Diyecek bişey bulamıyorum tek şey hissediyorum oda HAYRANLIK. Herşey on numara müzikleride özelden filan atarsanda sevinirim ;) Tekrardan eline emeğine sağlık.

hayko5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Twin Café racer
    DH'deki konuyuda sen mi açtın ?

Alıntı kinqdai adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah'ım YAAARABBİM BU NE GÜZEL BİR ŞAHESER. Honda ayrı Gixxeeeerrr ayrı bir afeet cinnet cinayetttt bunlar yaa. Dostum ELİNE KOLUNA EMEĞİNE SAĞLIK. Ağzım açık izledim Suzuki ye olan hayranlığımı forumda bir arkadaş daha çok tetiklediydi sen mermiyi ateşledin resmen. Diyecek bişey bulamıyorum tek şey hissediyorum oda HAYRANLIK. Herşey on numara müzikleride özelden filan atarsanda sevinirim ;) Tekrardan eline emeğine sağlık.
    Merhaba, Video hoşunuza gitmesine çok sevindim şarkın ismi Aero Chord feat. DDARK - Shootin Stars [NCS Release] Youtube den rahatlıkla bulabilirsinz

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:54 ----------

Teşekkür ederim Plaka konusunda evet çekim olduğu için cıkaralım dedik

Schizophren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X max 250
    ya video iyi hoşta,ben köpeğe takıldım abi. sorması ayıp köpek niye bagajda? kask ve mont yan koltuğunuzda ama köpeğiniz bagajda sürüyorsunuz.

sırf eleştirmek için söylemiyorum ama kaskı, montu bagaja koyup köpeğiniz yanınızda sürün bi zahmet

edit: arka koltuk katlanmış sanırım yani aslında arkada oturuyo eğer öyleyse kusura bakma patron

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Kopegin bagajdan cikmasi sasirtti ? Polis onunde teker yapilmasi ve thug life cok iyiydi bide bu videonun viraj kismi agir basanini yapmanizi oneririm
    Maslak bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)