Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

YOLDA GİDERKEN ÜZERİNİZE SİGARA ATILIRSA

Motovento
    REKLAM ALANI
    Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    Merhaba arkadaşlar, bugün fırsat buldum atladım motora gidiyorum istanbul madenlere geldim belki çoğunuz bilir bir alt geçit var üsten minibüsler falan geçiyor bende alttan gidyorum bir baktım kuçağımda sigara yanıyor dedim noluyoruz biraz hızlıydım hemen sigarayı attım yavaşladım kafayı kaldırdım yukarı baktım bir sürü araba hangisi attı ki bela okuyup yoluma devam ettim.

bunu hangi insan türü yapar ya sigarayı aşağıya atmak hiç düşünmüyomusun alta arabalar motorlar geçiyor diye?
    mehmetenis bunu beğendi.
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Henüz yok
    İşte o kadar düşüncesizler var ki sizde buna şahit olmuşsunuz, yanlış anlamasın kimse ama eşeğe altın semer vur, eşek yine eşek derler ya. Hadi o sigarayı gördüğünüzde üstünüzden atmaya çalışırken tek eliniz yetmedi ve hakimiyeti kaybedip kaza yaptınız.? Olmayacak bişey değil. Allah korusun, Tüm sürücülerimiz dikkatli olsun, Allah kaza bela vermesin, öylelerine de Allah akıl fikir versin..

Motosikleti
    xmax250
    yıllar once araba kullanırken sigara icip camdan asagı atardım bende =) motosiklet kullanmaya basladıgımdan beri en dikkat ettigim sey halini almaya basladı... ama o direksiyonda ki adam arkasında, yanında ruzgarla bir motosiklet sürücüsünü zor duruma dusurecegini dusunmuyor maalesef... e-5 de kalabalk yollarda benim de cok basıma geldi kaskın yanından ruzgarla ucusan izmaritler =)

camdan asagı kullugunu bosaltan bile gordum önümde..

herzaman dikkatli kullanmak lazım bundan dolayı.. naparsak yapalım önüne gecilemeyecek seyler...

üst geçitten sunrooftan içeri bilerek sigara atanlar,tükürenler var,bizzat başıma geldi.dikkatli olun valla taş bile atarlar.

Uğur Bilgili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS
    Sigaraya alıştık, 1.5 litrelik pet şişe sıyırdı kafamın kenarından

Ama bu tiplerden intikam almak için motosikletime videodaki sistemden yapmayı düşünüyorum

Fevenes, Cuhara ve ellaksakir bunu beğendiler.

metinkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    Cahil, eğitimsiz, görgüsüz, aile terbiyesi almamış, geri zekalı insanların klasik hareket tarzı. Altındaki araç ne kadar lüks veya dandik olursa olsun kullanan aynı kafada olduktan sonra yere de atar, camdan fırlatır, ikaz edersen kavga çıkartır. Bunlardan bıktım ben şahsen. Yazın orman kenarında ki yolda mercedes arabadan sigara izmariti atmışlardı. Yangın çıkacak, ağaçlar, canlılar hepsi ölecek. Durup geri gittim sigarayı bulup söndürdüm. Tekrar yola çıkıp adamı yolda durdurdum. Yaptığının yanlış olduğunu söylemeye kalktım üzerine birde dayak yiyecektim. Bu ülke maalesef böyle, değişmiyor, değişmeye direniyor, bırakın ileri gitmeyi geriye gidiyoruz. Her şeyi Allah'a havale ediyoruz valla kurban olduğum Allah'ta bizden bıkmıştır artık.
    Cuhara ve 2move bunu beğendiler.

Cuhara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vallahi geçenlerde önümdeki adam muzları yiyip yiyip attı kabuklarını. Işıkta yanında durdum. Neden atıyorsun sorusuna cevap olarak bir şey olmaz gübre oluyor onlar dedi. Saygılarımı sundum ve yoluma devam ettim

vader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750D Integra
    Geçen yaz Aydın otobanında, önümde seyreden araçtan tam önüme Cola kutusu atmışlardı.

Sayelerinde kaçınma manevrası öğreniyoruz bol bol, sağ olsunlar.

Saygılarımla.
    Tecrübe, limitlerini bilmektir.

ahmetkorkmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom
    Daha iyisini söyleyeyim aracımda kamera var, önümdeki araç yola kutu kola çöpünü attı. Plaka v.s. herşey bariz açık.

EGM ihbar sayfasına şikayet ettim, videoyu da yandex disk üstüne yükleyip link verdim. (10 Mb dan büyük dosyalar yüklenmiyor )

Gelen cevabı aynen yapıştırıyorum.

Konu : İnternet mesajı

Sayın Ahmet KORKMAZ

Bursa Emniyet Müdürlüğü bursa155@egm.gov.tr adresine gönderilen 19.01.2015 tarihli internet mesajınızda, içinden yola çöp atılan 16 xxx 90 plakalı aracın videosunun belirttiğiniz internet adresinde bulunduğunu ilettiğiniz anlaşılmıştır.
    İnternet sitelerinde videoları bulunan trafik kural ihlalleri ile ilgili olarak Müdürlüğümüzce herhangi bir işlem yapılmamaktadır.

Daha öncede 2 defa farklı şikayetim oldu, akla ziyan nedenlerden onlara da işlem yapılmadı.

Kısaca kendinizi boşa yormayın Geniş olun ve sinir sahibi olmamak için sizde çöpünüzü yola serbestçe atın.
    search16 bunu beğendi.
    İki şey sonsuzdur insanoğlunun aptallığı ve evren. Albert EINSTEIN

Motosikleti
    Kuba CR1
    sen bırak sigarayı bira şişesi attılar önüme nerdeyse düşüyodum

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Benimde başıma bugün benzer bir hadise geldi. Gidiyorum bi aracın arkasında hızım düşük. Araçtan sigara külü geldi üstüme. Hızlandım yanına geçtim. "Beyfendi arkanızda motosiklet olduğunda kül atarken dikkat edin lütfen üstüme geldi" dedim. "Kusura bakmayın farkında değildim" dedi. Sevindim iyi tepki aldığıma
    ellaksakir ve erensipahi bunu beğendiler.

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Pet şişe bile firlattilar sen ne diyorsun ))))
    pnongrata bunu beğendi.

ozgranl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf SB250
    Ne yazık ki toplum böyle insanlar ile dolu. Gece okul dönüşü evimize ağır ağır yol alırken,arkamıza bir araba yanaştı biz sağa sinyal verip dönüş yaptık. Aracın camı bir anda açılıp içersinden bira şişesi fırlatıldı. Polise bildirsek yaptırım olmayacak,peşinden gitsek başımıza iş alacağız belki hastanelik belki hapishanelik olacağız. Bu arada olayın geçtiği yer Şile.

hsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DAELİM S2 250 SUZUKİ AN 125 HK MONDİAL MASH
    Abi benim en çok korktuğum olay bu ya vizör açık giderken o izmarit içeri girse !!!

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hsk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi benim en çok korktuğum olay bu ya vizör açık giderken o izmarit içeri girse !!!
    bu yüzden yolda giderken vizör açık gitmiyoruz
    smiles bunu beğendi.

poyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F800ST ve Sym joymax
    Evet sıgara sağlığa zararlıdır...

orhanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX650F
    Yani bu işin şehri ili ilçesi yoktur ama özellikle mega şehirde yaşıyor veya mega şehire gidip geliyorsanız üzerinize envayi çeşit şeyin atılabileceğinden haberdar olmalısınız. Geçen senelerde 15000km kadar e-5 te kullandığım için listem epey kabarıktı. Bazen menüde taze sıkılmış portakal suyu, süt vs gibi zengin kahvaltılarında gördüğümüz içeceklerden de nasipleniyordum.

lifespeed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r25 2017-honda activa S 2017
    Burası Türkiye. Normaldir. Tabi böyle durumların yaşanmaması için bi 30 senemiz daha var..

hsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DAELİM S2 250 SUZUKİ AN 125 HK MONDİAL MASH
    Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu yüzden yolda giderken vizör açık gitmiyoruz
    Vizör kapalı ben bunalıyorum yaa uzun mesafe de kapalı oluyor da kısa mesafe hiç kapatmıyorum nerdeyse
    34 HSK 57
    ASYA AS125 T21 - DAELIM S2 250 - SUZUKI AN 125HK
    MONDİAL MASH

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Alıntı hsk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vizör kapalı ben bunalıyorum yaa uzun mesafe de kapalı oluyor da kısa mesafe hiç kapatmıyorum nerdeyse
    Bende kapatmam özellikle geceleri açık gezerim.. Sonra önceki arabadan taş kaskıma çarpar yada böcek alnımın ortasından vurur sonra kapatırım Şaka bir yana en azından yarım kapalı vizörle gezmemiz lazım yoksa gözü bırakıcaz bir yerde..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)