Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

YOLDA GİDERKEN ÜZERİNİZE SİGARA ATILIRSA

Motovento
    REKLAM ALANI
    hsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DAELİM S2 250 SUZUKİ AN 125 HK MONDİAL MASH
    Alıntı redlion999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende kapatmam özellikle geceleri açık gezerim.. Sonra önceki arabadan taş kaskıma çarpar yada böcek alnımın ortasından vurur sonra kapatırım Şaka bir yana en azından yarım kapalı vizörle gezmemiz lazım yoksa gözü bırakıcaz bir yerde..
    Aynı ben illa birşey gelecek kapatmam için yarı açık hiç kullanmıyorum Vizör alt kısmı yolu keser gibi görünüyor dikkatimi dağıtıyor direk kapatıyorum hava kanalını açıyorum.
    34 HSK 57
    ASYA AS125 T21 - DAELIM S2 250 - SUZUKI AN 125HK
    MONDİAL MASH

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sandıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax
    Bu tarz durumlarla kurye lik yaparken hergün karşılaşıyordum.emniyet şeridinde gidiyorum muz kabuğunu attı önüme.istnbulda yaşayan davarlar dye belgesel çekseler kesin olması gereken bir görüntü...

yavuz benli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Bi akşam arkadaşı bekliyorum apartmanın önünde adamın teki camda sigara içiyor (muhtemelen hanımdan çekiniyor) sigarayı bitirdi izmariti kapıda duran arabanın üzerine attı tam sileceklerin altındaki ızgaraya geldi gittim aldım attim bi kenara. Komşunun arabasına sigara atan adam yolda kim bilir napar tahmin edemiyorum

Motosikleti
    MT-25
    Seyir halince cami açıp sigara izmaritiini atarken tekrar içeri girmesin diye asfalt uzerine sektirip öyle atan akıllı yurdum insanlariyla dolu ulkem..

KutlayGül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp xl 650, CBF 1000 ABS
    belki magandalık diyeceksiniz ama tam önüme şişe atmışlardı e-5'te, ben de biraz dikkatli olsana anlamında el-kol hareketi yaptım. şöför küfür etmeye başladı ben de yavaşladım. 200 metre sonra arkasından gelip yan aynayı tekmeyle kırıp kaçtım.
    erensipahi bunu beğendi.

motosero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial xtreme max 200
    bizde gidona buji baglasak . boyle hayvanlarin camina iade olarak sallasak hic fena olmaz .

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı KutlayGül adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    belki magandalýk diyeceksiniz ama tam önüme þiþe atmýþlardý e-5'te, ben de biraz dikkatli olsana anlamýnda el-kol hareketi yaptým. þöför küfür etmeye baþladý ben de yavaþladým. 200 metre sonra arkasýndan gelip yan aynayý tekmeyle kýrýp kaçtým.
    Ben yasicam boyle biseyi, ben de kirabilirdim.. Dolmuscunun biri kirmizi isikta arkama yanasti, usul usul yaklasiyor dokundurcak gibi arkadan da dat dat dat.. Dondum sovdum,vizoru actimm agzimi göstere göstere o sırada yeşil yanmis.... Normalde kufretmem ama hareket ediyoruz dat dat dat duruyoruz isikta sıkıştırıyor.. Insan bazen o sinirle hakim olamıyor kendine..

Kufrettigime pişman değilim ama dursa gelse dovmeye o 1-0 onde )

Bi gün onumdeki aracin içinde surucu yanindaki koltukta oturan adam izmariti atmak iicin camdan kafasını cikartip bana bi bakip yere işaret edip öyle atti.. Aha diyorum beni izmaritle vurmaya calisiyor.. Meğer camdan iceri girmesin diyeymis.. Babama anlatiyorum, adamın biri izmariti bana atmaya çalıştı diye )) babadan öğrendik , sigara içmeyen adam bilmez, sıgara icenin garip hallernii
    Empati yapamıyoruz bir kere.. Baskalarinin sınırlarına girmeyi seviyoruz.. Işgal etmek hukmekmet dogamizda var..

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    Alıntı hsk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi benim en çok korktuğum olay bu ya vizör açık giderken o izmarit içeri girse !!!
    Vizör açıkken öndeki aracın o cam sileceklerinden çıkan su çok pis yakıyor
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı KutlayGül adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    belki magandalýk diyeceksiniz ama tam önüme þiþe atmýþlardý e-5'te, ben de biraz dikkatli olsana anlamýnda el-kol hareketi yaptým. þöför küfür etmeye baþladý ben de yavaþladým. 200 metre sonra arkasýndan gelip yan aynayý tekmeyle kýrýp kaçtým.
    Alıntı Freye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vizör açýkken öndeki aracýn o cam sileceklerinden çýkan su çok pis yakýyor
    Hahaha...
    hizim tam 60, vizorum acik.. Sağ ksımında uzerine arı bir carpti..
    O günden beri kapalidir vizorum )
    Ama sıcakta bunaliyo insan .. Araliyoruz..

En kotulerden biri de o üyez sinekler )

pardus81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero hunk 150
    Alıntı ahmetkorkmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha iyisini söyleyeyim aracımda kamera var, önümdeki araç yola kutu kola çöpünü attı. Plaka v.s. herşey bariz açık.

EGM ihbar sayfasına şikayet ettim, videoyu da yandex disk üstüne yükleyip link verdim. (10 Mb dan büyük dosyalar yüklenmiyor )

Gelen cevabı aynen yapıştırıyorum.

Konu : İnternet mesajı

Sayın Ahmet KORKMAZ

Bursa Emniyet Müdürlüğü bursa155@egm.gov.tr adresine gönderilen 19.01.2015 tarihli internet mesajınızda, içinden yola çöp atılan 16 xxx 90 plakalı aracın videosunun belirttiğiniz internet adresinde bulunduğunu ilettiğiniz anlaşılmıştır.
    İnternet sitelerinde videoları bulunan trafik kural ihlalleri ile ilgili olarak Müdürlüğümüzce herhangi bir işlem yapılmamaktadır.

Daha öncede 2 defa farklı şikayetim oldu, akla ziyan nedenlerden onlara da işlem yapılmadı.

Kısaca kendinizi boşa yormayın Geniş olun ve sinir sahibi olmamak için sizde çöpünüzü yola serbestçe atın.
    çektiğiniz görüntüleri cd ye aktarıp olayın tarih ve saatini yazarak üç gün içinde yolda karşılaştığınız herhangi bir trafik ekibine verirseniz daha etkili olur. veya çevrenizde varsa fahri trafik müfettişleri ile irtibata geçip görüntüleri onlara vermeniz yeterli. her iki seçenekte de belki size ceza yazılıp yazılmadığı hakkında geri dönüş yapılmaz ama ceza alma olasılığı daha fazla.

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    İlk kask taktığımda pistteydim; ne kadar gerekli ki bu vizör, pistteyiz zaten diyordum. Sonra bir de vizör kapalı nasıl oluyormuş diye merak ettim ve çat diye arı çarpıp sekti. Go-kartların biraz ısınınca yakın takipte kızgın yakıt ve yağ attığını da gördüm. Hayat çok güzel dersler veriyor, dışarıdakiler öküz olsa da olmasa da önlem almak gerekiyor

hsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DAELİM S2 250 SUZUKİ AN 125 HK MONDİAL MASH
    Az önce adamın biri açtı camı lama gibi mübarek ...
    AydınOğlu09 bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-25
    Az önce adamýn biri açtý camý lama gibi mübarek ...
    Iyyy.. Midem bulandi. Insana kaza yaptircaklar bunlar

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    bunlar hep türkiye işte.

Yolcu minibüsünün şoförü kapısını açıp aşağıya tükürürken, koltuktan yola düşen ve bu sebeple minibüsün yolcularla birlikte kahveye girdiği bir ülkedeyiz.
    Ben de Kadıköy de içtiği çayların bardaklarını camdan atan ve tabaklarını küllük yapan şoförü bizzat gördüm
    moturmotur bunu beğendi.

Motosikleti
    mondial mg125, mondial 150 mc
    Alıntı ozgurozeren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yolcu minibüsünün şoförü kapısını açıp aşağıya tükürürken, koltuktan yola düşen ve bu sebeple minibüsün yolcularla birlikte kahveye girdiği bir ülkedeyiz.
    Ben de Kadıköy de içtiği çayların bardaklarını camdan atan ve tabaklarını küllük yapan şoförü bizzat gördüm
    bu acayip komikti bizde hertürlü numune bulunur

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    o sigara şişe atanlara yapılacak en güzel şey attıkları sigara ve şişeleri alarak araçlarına geri atmak olur sonrada gazlayıp gitmek

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vizör kapalı ben bunalıyorum yaa uzun mesafe de kapalı oluyor da kısa mesafe hiç kapatmıyorum nerdeyse
    bende kapatmazdım ta ki dudağıma arı sokana kadar

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Abicim yolda hafif hızda arabayı sürerken kapıyı açıp yere tüküren hayvanoğluhayvanlarla bir arada yaşıyoruz bu ülkede. Sigara ne ki! Eski Reno Expresin birinden arka kapıların açılıp yola çamaşır makinası düştüğüne şahit oldum. Hergün en az iki defa arabalardan dışarıya sigara izmariti atıldığına şahit oluyorum ve umursamıyorum bile.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Tech_N9ne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 848 Evo SE Ninja 300 SE
    Tam virajdayım önümdeki arabadan mısır kocanı attılar

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)