Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

BELL M5X LE MANS BLACK - GREY----Tanıtım...

Motovento
    REKLAM ALANI
    sundowner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 CBF 250+MT09+2010 600rr+CBF 150+2005 CBR 600F
    Cumartesi BELL M5X LE MANS BLACK - GREY kaskımızı aldık ve bu gün teste çıktım.
    Uzman olarak değil ama kullanıcı olarak hissettiklerim;

1-Gerçekten çok hafif(1250gr) Nerseyse kafanızda hiç kask yokmuş gibi hissediyorsunuz.İnanılmaz bir duygu ağırlık konusu gerçekten de önemliymiş ben bunu anladım.
    2-Görsellik göreceli.Ben siyah ağırlık sevdiğim için genel motorlarım da siyeh giysilerimde siyah dır neden bilmiyorum ama tercih meselesi dir.
    3-Kalite ve işçilik bariz bir şekilde hissedililiyor.Gerçekten emek verilmiş.
    4-En öenmli olanıda hızlandığınızda size inanılmaz bir güven veriyor sebebi de aerodinamiği gerçekten güzel,yani kafa sallama falan dedikleri asla yaşanmıyor.
    5-ses tamamen sıfır değil zaten olmamalı da, ama emin olun neredeyse sıfır kadar sessiz.Eğer ki kulak tıkacı kullansanız asla rüzgar sesi dail hiç duymassınız desemabartmış olmam herhalde.
    6-Motorum 600rr bu güne kadar hiç 225 lerin üzerine çıkamamıştım demekki kastan dolayı imiş.Yani bir ara ibreye baktığımda 255 leri gördüğümde inanamadım çünki hala 200 lerde gidiyormuş hissi vardı bende yani yol daha da müsait olsaydı sonunu görecektik 600rr
    7-fiyat konusu uzun zamandır 1400 tl civarında idi.Ama kısa bir süre kampanya vardı herhalde ben 1166tl ye aldım.

Şunu bir kere daha anladım ki al malın iyisini çekme kaygısını.Ucuz etin tiriti olaz mış derler ya aynen doğru.

Eve geldikten sonra dedim ki verdiğim para helal hoş olsun çünki ben konfor olarak,görünüm olarak,fiyat olarak ve yüksek hızlarda ki verdiği güven olsun beni fazlasıyla memnun etti.

Bu yorumlar uzman yorumu değildir çok fazla kaliteli kask kullanmadım ama sadece bu kask hakkındaki yorumlarımdır.
    EE bu kadar konuştuk bir kaç da resim atalım.

http://www.motoplus.com.tr/urun/2355...ANS-BLACK-GREY

EldekiDebryj, beko12345, Bune ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Ellerinize sağlık güzel olmuş. Kaskiniz hayırlı olsun Allah denettirmesin inşallah 3 5sene sonra ciziksiz olarak rafa kaldırırsiniz
    sundowner bunu beğendi.

Pangea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR 125 X
    Bell neredeyse tüm kasklarıyla kalitesini ve güvenliğini kanıtladı bu da farklı değil.
    sundowner bunu beğendi.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Şu piyasada kaska verdiğim parada bi bell' e bi de shoei' ye acımam diğerleri benim gözümde isterse rossi kafasına geçirmiş olsun 1000 liranın üstü kesinlikle etmez.
    sundowner bunu beğendi.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Bende bell kullanıyorum gerçekten konforlu dayanıklı iyi kasklar verdiğiniz paraya değiyor. Güzel inceleme olmuş
    sundowner bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)