Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

A2 Direksıyon sınavı 11 OCAK 2015

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncelikle Forum'da kı herkese selamlar,Forum'u uzun süredir takıp ediyorum
    fakat bugün üye oldum.,Bu konu önceden açıldıysa Yaptığım kirlilikten Dolayı Özür Dilerim.

1)11 ocak a2 direksiyon sınavından başarısız oldum,nedenı biraz acemiliğimden tabi,ama sınavda kullanacağım motorun mondial 100ukh oldugu söylenmişti, ee tabi içim rahattı debriyaj derdi olmadıgı için,neyse sınav günü geldi çattı sınava gireceğim yere gittigimde, 150lik mondıal vardı.hiç korkmadım sürebilirim dedım,çünkü bıraz cbf 150 deneyımım olmustu
    komisyon hemen motora binmemi istedi gerekli ekıpmanlar takıldıktan sonra,motorun çok kötü oldugu soylendı..(direksiyonu yamuk,gaz tepkımesi berbat vs.)bunlara tamam dedim ama verdikleri kask kafamda dönüyodu resmen dubaların arasından güç bela gectim tabi stop etmeler,ayagı yere koymalar felan oldu,komısyon bukadar yeter in dedi,bende bir iki laf çarptım tabi ama umurlarında olmadı,gel gelelim asıl meseleye bu motorla ben gecemem,hıç ümidim yok kurs tarafından 12 saat hakkım olan eğitimde verilmedi,galiba dosya yanıcak bu gidisle Ne yapmam önerilir ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Rks titanic 150
    Bizim kursun motoruda ölüydü sınava gittim 0 salcano 100 lük almışlar geçtim onla kendi kaskını bul bir yerden komisyona ters yapma köprüyü geçene kadar ayıya dayı de hesabı ben 3 gün önce girdim adamlarla düzgün muhabbet de ettik geçtim sınavı
    Tavsiyem o motorla 1 gün gez baya alışırsın sınav zamanından 15 dk önce komisyondan izin al parkuru tamamla

Motosikleti
    Mondial Drift
    13 aralıkta ki yazılı sınavın direksyon sınavımıydı o bana 30 aralık dediler bekliyorum hayla

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Arkadaşalar Sınav tarihlerini karıştırmışsınız buyurun,

Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Sınav Tarihleri

13.12.2014 Teorik Sınavın Direksiyon Sınavı 10-11.01.2015 Kalınırsa 17.01.2015
    10.01.2015 Teorik Sınavın Direksiyon Sınavı 31.01.2015-01.02.2015 Kalınırsa 21-22.02.2015

İlker41 bunu beğendi.

10 ocak ta yazılı sınava girdim, inşallah geçtim de. Yakın zamanda direksiyon sınavı olur, bende takipteyim konuyu.
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial Drift
    kursum bana neden söylemedi ozaman10 unda olmuş sanırım sınav neden bana 30 u dediler
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı fullpusat1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kursum bana neden söylemedi ozaman10 unda olmuş sanırım sınav neden bana 30 u dediler
    Bilemem onu kursuna sor,
    Şaka bir yana Belki sana tanımladıkları direksiyon programı bitmemiştir...
    Bitmediyse sınava giremezsin

Motosikleti
    Mondial Drift
    biraz ilgisiz davrandım sanırım motosiklet kullanmayı biliyor olarak yazmışlar kağıda 1 deneme dersi aldım kurstan önce 17 si gibi olur tahmini 1 hafta önce aradım 30 ocak 1 şubat gibi dediler iptal olmasında neyse
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı fullpusat1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraz ilgisiz davrandım sanırım motosiklet kullanmayı biliyor olarak yazmışlar kağıda 1 deneme dersi aldım kurstan önce 17 si gibi olur tahmini 1 hafta önce aradım 30 ocak 1 şubat gibi dediler iptal olmasında neyse
    olmaz merak etme

Motosikleti
    Mondial Drift
    teşekkürler
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)