Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
fotoğraflar çok güzel ekipman tanıtımıza da baktım açtığınız konuları yakından takip ediyorum çok eğlenceli geçiyo.. arkadaşlarada sormak istediğim birşey var ben cbr 250 kullanmanın mantığını ne yazık ki anlamayadım sonuçta 13 liralık bir makina 250 cc ve bu paraya örneğin xmax 250 alıp etrafımı gezerek görerek gitmek oturuş pozisyonunun rahatlığı, bagaj hacmi vs. gibi nedenlerle uzun yolada rahatlıkla çıkabilen bir motor almak varken neden bu motor geçiş motoru derseniz alışma sürecinde bu cb125 te olabilirdi mesela ? motorla alakası olmayanların uzaktan ss e benzettiği için mi tercih ediliyor acaba etrafımda çokça görmeye başladım merakımdan dolayı sormak istedim
Nedense herkes niye ss niye cbr "250R ss degil" biliyorum herneyse boyle sorularlada ben cok karsilasiyorum.Niyesi yok herkesin motosiklet zevki farkli sen veya birileri anlayamayabilir 600RRla uzun yolda yaptik bence cok zevkliydi sen yukari kendi tercihlerini ,kendine mantikli gelenleri yazmissin ) ben kalkip niye diyemem motosiklet keyf isi zevk isi ayrica 250den once falcon150m vardi .. ayriyetten motordan anlamayanlar ss sansin derdinde degil ,kendi halimdeyim. SS makina begeniyorum bana hitap ediyor ama kalkip ss kullanamam henuz belkide en buyuk nedeni bu ...600RR a ic gecirerek bakiyorum simdilik bakalim nezamana nasip olacak

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:31 ----------

Alıntı Freye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
ben megelli ile başlayacaktım gerçekten çok hoşuma giden motordu arkadaşlar aklıma girdiler yani cbr severek aldığım bir motor değil ama iyi ki almışım çok güzel bir motor ama şuan ki aklım olsa almam ama motorun yanına gidip gidonu tutunca gözüm döndü nasıl bir duygu anlatamam hiç bir şey sormak aklıma bile gelmedi hemen benim olsun istedim. Bak gene heycanlandım şuan başlasaydım biraz daha bekleyip ninja 300 tercihim olurdu oda çok güzel.
Megelli gorunuş olarak benimde aklimi celmedi degil ama olumsuz yorumlari filan duyunca birde arastirinca hiç yanaşmadim benimde aklimda "bir kawasakim olsa" var kimbilir belki bundan sonra :D olur :p