Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

kawasaki ninja250sl mi yoksa yeni cbr250r mı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hornet 650
    Kesinlikle ninja 250 sl al derim.
    1. Fiyatı cbr ye göre uygun.
    2. Mephand' ın dedeği gibi geleceği parlak.

Tanıtım fiyatından sonraki bir kaç ay için zam görmesi kaçınılmaz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Alıntı neonxc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demek Altın Elbiseli Adam sizin Ninjanızı test etti Murat hocam Haber verseydiniz bende pazar günü Anadolu yakasında yine forumdan 2 ninja ile turluyordum. Bir baskın yapardık oraya :D
    14 km kız gibi motoru alınca çok şaşırdı Barkın bey

vallahi ne yalan söyliyeyim hiç aklıma gelmedi zaten çekimin nerede yapılacağını bilmiyorduk. onlar motorlar ile biz araba ile takıldık peşlerine riva ya kadar gittik

neonxc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 SL
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @neonxc bir ara karşılaştırma yapalım 250r ile250sl'yi bakalım nasıl farklar var
    Karalı ; yapalım hocam, ama teste dahi girmeden 250r nin daha iyi hızlanma değerleri vereceği kesin gibi. Hem çift silindir farkı var hemde BG gücü olarak 5 bg güçlü zaten.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:47 ----------

Alıntı Murat.K. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    14 km kız gibi motoru alınca çok şaşırdı Barkın bey

vallahi ne yalan söyliyeyim hiç aklıma gelmedi zaten çekimin nerede yapılacağını bilmiyorduk. onlar motorlar ile biz araba ile takıldık peşlerine riva ya kadar gittik
    Abi sen gerçekten hiç binmemişsin ya, ben İlk gün 20-30 km falan yapmıştım Benim motor şuan 680 km civarında. Hiç benimeme rağmen. Altın Elbiseli Adam herhalde ilk defa bu kadar yeni bir motorun test videosunu çekiyordur

Ivmelenmesi nasıl cbr250r göre.

Motosikleti
    Alıntı neonxc adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Abi sen gerçekten hiç binmemişsin ya, ben İlk gün 20-30 km falan yapmıştım Benim motor şuan 680 km civarında. Hiç benimeme rağmen. Altın Elbiseli Adam herhalde ilk defa bu kadar yeni bir motorun test videosunu çekiyordur

bizim motora binmeye vaktimiz hiç olmadı ki. aldığımız gün 11km yaptı 3km ben binebildim. sonra kar yağmur vs başlayınca kilit altına aldık. ondan sonrada ne zaman niyetlensem ya işim çıktı yada ailece bir yerlere gitmemiz gerekti.

motoru 2 tık alçalttılar birde ricamız üzerine, şimdi eşimde rahat rahat binebilir hale gele. zaten ona sözüm var beraber gis e gideceğiz eğitim alıp beraber başlayacağız. o yüzden hiç acelem yok. aldım egomu tatmin ettim. şimdi şu eğitim işini aradan çıkarsak ta 1 tane daha motor alsak diye bakıyorum yoksa paylaşamayacağız
    RAMİREZ bunu beğendi.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Yamasaki R 25 .d

Yamaha r25 fiyati pahalı olacak gibi aynı zamanda güç olarak da 250 sınıfının da en iyisi olavak gibi duruyor

mehmet188 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja
    Alıntı Murat.K. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayır 250SL imizi AEA ekibine geçtiğimiz pazar günü teslim ettik. bütün gün çekimler yapılırken yanlarında idik. sohbetlere dahil olduk, projeler konuşulurken kulak misafiri olduk, çekimler yapılırken onların yorumlarını dinledik, kamera arasında seyrettik. bütün bunlar olurken çekim için bir adet cbr 250cc 2014 model yeni rodajdan çıkmış motor gelmiş idi. 2 motorun otoyolda nasıl gittiklerini eksilerini artılarını arkalarına araba ile yapışıp canlı canlı izledik. ninja yı yakalamakta zorlanırken (aracımız 1,3 motor idi) honda ya çok rahat yetişiyorduk kimi zaman yavaşlayarak bize yetişmesini de bekledik gibi geldi bize. bu arada ninja için röportajı eşim verdi. şimdi merakla videoları bekliyoruz.
    Bende ninja SL kullanıyorum halen rodajdayım fakat çok iyi diyebilirim keyif alıyım 250 cc olsun dıyosan ve EUR da baya dusmusken kacırılmaz derim. Ama şu an bulmanız zor piyasada yok

Ninja250sl nin kullanın rahatlığı nasıl koltuk rahat mı amatörler nasıl peki

Motosikleti
    bu konuda en iyi yorumu neonxc verir bence

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Eski bir CBR250 (2012 model) kullanıcısı olarak, aynı fiyatta bile olsalar Ninja 250SL derim. Şu anki fiyatı göz önüne alırsak, beklemen hata.
    kolokolo bunu beğendi.

Sadece Fiyat yönünde mi

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı xismailaydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eski bir CBR250 (2012 model) kullanıcısı olarak, aynı fiyatta bile olsalar Ninja 250SL derim. Şu anki fiyatı göz önüne alırsak, beklemen hata.
    Neden hocam ? Merak ettiğimden soruyorum Ninja 250r desen anlarım da, 250SL tercih etmenizdeki neden ne olurdu ?

Performans olarak çok bir farkları olmadığı için soruyorum.

Motosikleti
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden hocam ? Merak ettiğimden soruyorum Ninja 250r desen anlarım da, 250SL tercih etmenizdeki neden ne olurdu ?

Performans olarak çok bir farkları olmadığı için soruyorum.
    250sl daha kıvrak daha atik ve tabiki daha yeni bir model olduğu içindir "bence"

neonxc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 SL
    Bu motoru Türkiyede şuan en çok binen ben olsamda 680km ile :D Başka motorlar ile çok tecrübem olmadığı için çok iyi bir yorum yapamıyacağım. Birde herkesin kondisyonu ve rahatlık anlayışının değeri değişmekte.

Yinede bunlara rağmen. fikirlerimi yazacak olursam.

Boyum 183 ve 77 kilodayım. Motoru kullanırken öyle çok bir dik oturuş yok. Sele de yumuşacık değil. Ama ciddi bir rahatsızlık belirtisi duymadım. İstanbul da şehir içinde full trafikte bir günde 150km kullandığımda oldu. Ama lan bu ne lanet motor aldığım güne lanet olsun gibi bir düşüncem olmadı. Yazın Allahtan bir şey olmazsa bol bol uzun yol yapma planım var. O zaman her şey ortaya çıkar

Bugün bir arkadaş daha Necat motordan Ninja 250SL siparişi verdi. O da honda cbr 250 ile ninja 250sl arasında kalmıştı.

Şu durumda Honda alınmaz arkadaş. Euro düştü 12.100tl kawasaki yi alıyorsun. Honda ya gidip 13.500 tl bayılacak bir de üstüne bir kit lastik alacaksın. Ama aradaki farka değer hiç bir şeyin olmayacak. Murat abi ile ben yanından geçeceğiz, ışıl ışıl parlayan fıstık yeşili rengimiz ile. Lan keşke ninja mı alsaydım diyeceksiniz :D
    cbr1907 bunu beğendi.

VlknDnmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 250l>cbr250r>Tvs apache150>Wind hunter150
    z 250 slde çok güzel olmuş çıplak olanı
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-sofuoglu-moto-yeni-kawasaki-z250sl-kart-imkanli-192470227/detay
    cbr1907 bunu beğendi.

cbr1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran XF-250
    Ninja 250sl bu fiyatayken honda alanlardan şüphe duyarım,2.el kar olarak bile bakıyorsanız daha avantajlı olacaktır diye düşünüyorum.

mucoist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    2014 Mayıs ayında CBR 250'ye alternatif olarak Yamaha R25 çıkmış olsaydı, R25 alırdım.
    KTM RC200 çıkmış olsaydı, RC200 alırdım.
    Kawasaki 250sl çıkmış olsaydı, CBR 250 alırdım
    Bu sonuçlardan performans ve fiyatın benim için kriter olmadığını rahatlıkla söylenebilir.

Bu arada beygir gücü hemen hemen aynı iki motordan, sürtünmesi daha az olan (bkz. ince lastik), ağırlığı daha az olan (151 kg 250sl) motorun daha iyi performans vereceğini tahmin ediyordum. Karşılaştırma sonuçları da bunu göstermiş.

Bugün selçuk arkadasin motorunu inceledim kullandım teşekkür ederim. Is ılık ve kalite iyi grenaj bağlantıları birleşim yerleri işçiliği güzel. Motorun sesi tok çıkıyor hoş. Göstergeler ufak gibi görünse de kontağı açınca büyüklüğü ortaya çıkıyor. Gösterge de en güzel taraf benzin göstermesinin olmasi ninja250r bu yoktu. Ben çok beğendim sürüş pozisyonu iyi üstüne yatmiyorsunz. Bugün Nejat motordsn siparis verdim.
    Murat.K. ve neonxc bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı skolyusk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün selçuk arkadasin motorunu inceledim kullandım teşekkür ederim. Is ılık ve kalite iyi grenaj bağlantıları birleşim yerleri işçiliği güzel. Motorun sesi tok çıkıyor hoş. Göstergeler ufak gibi görünse de kontağı açınca büyüklüğü ortaya çıkıyor. Gösterge de en güzel taraf benzin göstermesinin olmasi ninja250r bu yoktu. Ben çok beğendim sürüş pozisyonu iyi üstüne yatmiyorsunz. Bugün Nejat motordsn siparis verdim.
    öncelikle hayırlı olsun. necat motordan sipariş verme sebebiniz neydi acaba? (çok yakınında oturduğum için soruyorum da)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)