Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet Alışveriş Siteleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    MotoAVM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beysan sanayi sitesi dereboyu cad. no : 6 beylikdüzü / istanbul
    sevgili forum üyeleri ve takipcileri

motosiklet yedek parça olsun motosiklet kullanıcıları ekipmanları olsun satışını yapan E-TİCARET sitelerinin kargo gönderim hızı müşteri memnuniyeti ve ürünlerinin ne kadar arkasında durdugunu buradan teşir edelim buyrun herkez fikrini paylaşsınki her firma eksiğini kusurunu görsün..

www.motoavm.com ailesi olarak özgür düşüncelerinizi bekliyoruz..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Leon10Rhyme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 200
    Site içi reklam yapmak yasak diye biliyorum hazır aktif bir bayileşmiş satıcı yakalamışken sorayım aşağı resimdeki üründen getirme ihtimaliniz var mı

logan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Honda mototal çok ukala. Yüzyüze alışveriş yapsaydım kesin birbirimize girerdik.

MotoAVM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beysan sanayi sitesi dereboyu cad. no : 6 beylikdüzü / istanbul
    merhaba

öncelikle bu konu reklam amaçlı açılmadı.

sadece siz değerli kullanıcıların bu sohbet ortamında fikirve görüşlerinizin tartışılması gerekirsede değerlendirmeye alına bilmesi için açılmıştır.

sormuş oldugunuz kask içinse melasef mevcut deyildir..Getirme imkanıda malasef çok düşüktür...
    www.motoavm.com
    yönetici
    0212 875 39 39

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    peki elinizde ne marka kıyafetler var
    bütçe 1500 tl ye kadar mont pantolon(mümkünse grotex)

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı MotoAVM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili forum üyeleri ve takipcileri

motosiklet yedek parça olsun motosiklet kullanıcıları ekipmanları olsun satışını yapan E-TİCARET sitelerinin kargo gönderim hızı müşteri memnuniyeti ve ürünlerinin ne kadar arkasında durdugunu buradan teşir edelim buyrun herkez fikrini paylaşsınki her firma eksiğini kusurunu görsün..

www.motoavm.com ailesi olarak özgür düşüncelerinizi bekliyoruz..
    anlaşılan bahsedilen konularda iddialısınız ki böyle bir konu açtınız.
    özellikle "uzaktan alışveriş"te türlü sıkıntıların yaşandığı bir ortamda böyle bir iddiayla gündeme gelmek elbette reklam maksatlı olabilmekle birlikte reklamın böylesi münasiptir.
    iyi çalışmalar dilerim.
    sizin firma olarak uzaktan alışverişte taahhütleriniz nelerdir?

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    arkadaşlar başlığı satış pazarlama için değil internet alışveriş sitelerindeki eksikler hatalar problemleri anlatmamız ve sanırım buradan ders çıkartıp en iyi müşteri memnuniyetini yakalamak için açmışlar.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    feyizoğlu.com'un kargo gönderimi ve ürün paketlemesi diğer sitere göre hem daha hızlı hemde hada güzel ve sağlam paketleme yapıyorlar

motomaxın indirimleri çok iyi, kargo gönderimi vs ortalama satış konusunda iyiler muhattap bulabiliyorsunuz. bazen onlar sizi buluyor

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Kızıltoprak honda mototaldan spidi deri mont aldım, çalışanlar gayet ilgili sabırlı ve parayı degıl senın guvenlıgını dusunen ınsanlar herkes böyle değil. Ayrıetten sağlam bir indirim vardı çok uygun bir fiyata aldım montu

Motomax, ilgililer indirim yapıyorlar fiyat performans oranı cok ıyı urunlerının cogu ekıpmanım ve eşyamı ordan aldım.

Feyizoglu bu ınternet ortamında en memnun gozukulen firma olarak duruyor kimseden olumsuz bişey duymuyorum. Söylediğim her mağazadan gıderek alışveriş yaptım ama ınternetten onlıne olarak yapsaydımda gene aynı ıyılıkte olurdu dıye dusunuyorum

logan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motosikletaksesuarları.com dehşet seviyede iyi

VOLkann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 Honda CB600F Hornet
    Sayın motoavm yetkilisi,

Sitenize bedenden filtreleme seçeneği koymanız mümkün mü acaba?
    Bu sayede hem sektörde ilk olursunuz hem de tüketici olarak aradığımız ürünü daha rahat bulabiliriz zira uygun fiyatlı ürünler genelde çok küçük/çok büyük olduğundan hevesimiz kursağımızda kalıyor.
    4 TEKER BEDENİ 2 TEKER RUHU TAŞIR

Motosikleti
    Hornet 650
    Yurt dışından alış veriş yapıyorum. Benim için önemli olan kargo süresi değil, ürün fiyatları. Türkiyeki yerel firmalara nazaran aradığım ürünleri (orjinalini) nerdeyse yarı fiyatına ve ücretsiz kargo ile temin edilebiliniyor. Hiç gerek yok bile bile kazıklanmaya.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    motosikletim.com.tr ve motosella.com dan alışveriş yaptım.

motosikletim.com.tr den aldığım kaskta pinlock hazır demesine rağmen pinlock zımbırtıları yoktu, zar zor, 10-15 kere mail attıktan sonra 1 ay geçti ve ardından o zımbırtıları gönderdiler. genel olarak pek olumlu bakamıcam.

motosella.com dan ise 2 tane pinlock almıştım, kasktaki zımbırtılar olmadığı için iade etmek zorunda kaldım. saolsunlar gönderimde de iadede de kargo ücreti almadılar ve sıkıntısız bir alışveriş gerçekleşti.

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    -Motogüven'den Motul yag almistim. İletişim gayet iyiydi. Güvenilir satici. Havaleyle ödedim, yag 1 gun sonra gelmisti.
    -Feyizoglu'da isinde basarili bence, branda almistim 2-3 gunde gelmisti.
    -Irmak pazarı sitesinden aku almistim, odemeyi havaleyle yaptim, Gaziantep'te olmasina karsin 3 gunde gelmisti.(Site adresi www.rialli.com)
    -Motolastik sitesinden m5 ön lastik almistim, iletisim iyiydi, 3-4 gunde gelmisti İzmir'den, yalniz kargo ücreti pahali gelmisti. (25TL)

Motosikleti
    MT07ABS / FZ09
    genel olarak gordugum/duydugum aksakliklar;
    ¬¬
    -teknik bir konu; sitedeki urunleri siralama problemi
    -marka modele gore urun cesitleri
    (or: yamaha MT07 icin uygun aksesuarlar, yedek parca…vb..)
    -kargo takibi, ucretlendirmesi
    bazi urunler de “kargo ucreti/urun ucreti” orani mantikli degil
    -iade/degisim icin kargo ucretleri
    -ulasilabilirlik, telefon , email, online canli destek vb…

cok olumsuz deneyimim olmadi.
    ancak ozellikle fiyatlar yuzunden ben de ebay, amazon, aliexpress, ve hatta direkt yurtdisindaki online satis sitelerinden almayi tercih ediyorum.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı logan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosikletaksesuarları.com dehşet seviyede iyi
    Dehset seviyede de fiyat geciriyor. Ne satiyorlarsa neredeyse yari fiyatina sahibindenden aldim.

Yine de ben MotoAVM.com olsam benim rakip gordugum tek firma Motoplus olurdu, cunku motorcunun her sarta olan ihtiyacini en guzel onlarin urunleri karsiliyor. Fiyatlar tartisilir ama kalite ve guven tartisilmaz.

Feyizoglu ise TRde ilk olmanin avantaji, hic bir kendini yenileme gelistirme yok. Oradaki solaryumlu saribas eleman/ayni zamanda sahibi adini unuttum bilmemkim feyizogluna dedim ki kislik eldiven alicam bu 100 liralik prosev iyi. Dedi ki "o bi halta yaramaz bak sen bunu al 100 liraligin dikisler sokulur donarsin vs dedi". Onerdigi eldiven 460 lira. Prosevi 4 aydir kullaniyorum hic bir sikintim yok.

Kendi urununu kotuluyo.

Bozüyüksporl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Mr Vulture
    İnternet kısmını bilmiyorum ama yüzyüze şiddetle şirinevler motoplus öneririm.Yazın ortasıydı, ne kadar araştısamda daha almadığım için net biligilere sahip değildim motosiklet ve ekipman hakkında.İstanbula akraba ziyaretine gitmiştim.Motoru almadan ekipmanları alayım dedim.Forumdakilerin tavsiyesiyle şirinevlere gittim.Yan yana 5-6 mağaza var.Hepsini gezdim.En çok motoplus yardımcı oldu, üşenmedi gösterdi anlattı tekrar tekrar diğerlerini de gezip geri döndüm of puf yapmadı :D Çok yardımcı oldular.Aldım, 4 ay sonra vizör bağlantılarından vida kayboldu.Aradım yardım istedim kargo parası falan demeden küçücük vidayı evime yolladılar.Geçen haftalarda yine bi istanbula gittiğimde ziyaret ettim çay sigara yaptık.Sıcak insanlar vesselam.Tavsiye ederim.Tek uyarım bazı kaskların üretim tarihi 2012 (Bana sattıkları da öyleymiş sonra farkettim), ürünlerin skt'ne bakın.Onun dışında öneririm.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)