Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Allah aşkına canınızın kıymetini bilin. Hız ve tutku hayranları tekrar düşünün.

Motovento
    REKLAM ALANI
    kinqdai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KUBA CİTA
    Sonunda konunun ana fikrine katılan insan sayımız yükseliyor, buda benim için sevindirici birşey. Herkez kendi kafasını yaşar denildiği gibi bırakın onlar baksınlar rahatlarına. Ben şurda 3-5 kişinin dikkatini çekip azda olsa aklında bir fikir bırakmışsam ne mutlu bana. Boş tenekeden çok ses çıkarmış devammmm.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Aynen neden bu kadar sert tepki verildiğini anlamış değilim, adam sanki çıktı siyasi ya da abuk subuk bir şeyler yazdı. İçinden gelmiş yazmış işte, eyvallah deyip geçmeyi bilmiyorsunuz abi, ille bir muhalefet olacak.
    Sokollu bunu beğendi.

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Salak salak konu açan akp militanlarına bu kadar sert çıkılmıyor ama bu adama sert yapılıyor, ayıp doğrusu.
    Kardeşim önerin için eyvallah. Ancak yolda yürürken kafama tuğla düşüp ölmek yada 90 yaşımda millete yük olarak - çişimi tutamayarak ızdırap içinde ölümü beklemek yerine ister otomobil, ister motosiklet fark etmez hız yaparak ölmeyi tercih ederim.

Hız - sürat olayı çok farklı bir olaydır ve belki inanmazsın ama hızlı taşıt kullanan kişiler her zaman trafiği çok daha iyi okurlar - refleksleri çok daha iyidir ve çok daha hızlı düşünürler, normal hızda süren sürücülerin kaçamayacağı durumlardan onlar kaçabilir.
    abeciMotoru bunu beğendi.

Motosikleti
    KUBA CİTA
    Alıntı C.Kaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Salak salak konu açan akp militanlarına bu kadar sert çıkılmıyor ama bu adama sert yapılıyor, ayıp doğrusu.
    Kardeşim önerin için eyvallah. Ancak yolda yürürken kafama tuğla düşüp ölmek yada 90 yaşımda millete yük olarak - çişimi tutamayarak ızdırap içinde ölümü beklemek yerine ister otomobil, ister motosiklet fark etmez hız yaparak ölmeyi tercih ederim.

Hız - sürat olayı çok farklı bir olaydır ve belki inanmazsın ama hızlı taşıt kullanan kişiler her zaman trafiği çok daha iyi okurlar - refleksleri çok daha iyidir ve çok daha hızlı düşünürler, normal hızda süren sürücülerin kaçamayacağı durumlardan onlar kaçabilir.
    Doğrusun güzel kardeşim deneyimli kapasiteye sahip bi insan refleks konusunda üst seviyededir fakat işte benim söylemek istediğim genelde ACEMİ olup altına alıyor 4 silindir deyimi yerindeyse köpek gibi makine sonra ooo falan da bi denildimi ben bunu sürerim ne var deyip gazı açmasıyla 1-2-3 ........ sonrası düz çizgiye dönüyor hayatlar. Aslında çok deneyimimize de güvenmemek lazım bi arkadaşımız köpeğe çarpmamak için kendi canınından olmuş. Taziye bölümünde gezinirken gözüme çarptıydı. Yorumlarda da arkadaşımızın o konulardan çok eğitimli olduğu yazılıyor. Yani en iyisi dikkatli ve çok yüksek limitlere gerekmedikçe çıkmamak kendi nacizade görüşüm. Özgüven sahibi olmak güzel bişey ama ego tatminini yüksek seviyede olan insanlar için yazdım çoğu yanlış anladı sizin gibi güzel insanlar sonunda konunun önemini ciddiyetini anladı neyse darısıda onların başına inşallah

fthaltan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws 100, cb125e, pulsar 200ns, daelim S3
    Arkadasimiz, hepimizin bildigi bir konuyu, tekrar ederek hatirlatmak istemis, kotu bir sey yapmamis...
    bu aleti suruyorsak, forsu icin, havasi icin degil, egomuz icin degil... tutkumuz oldugu icin surmeli ve canimizi onemsemeliyiz... kontrolumuz ve kabiliyetimiz dahilinde hiz yapalim, ne kendimizi, ne baskasini tehlikeye atmadan...

Kazasiz, belasiz surusler...
    MFTaşkıran bunu beğendi.

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    çok haklısın 150 cc makul yetmiyosa 250 cc yeterli ama önce toplum olarak sürücü olarak bilinçlenmemiz lazım.ben cbf150'mle gayet mutluyum 3 yıl doldu 26,000 km yaptım hiçte değiştirme gibi bir düşüncem yok.

Motosikleti
    KUBA CİTA
    Güzel yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar saolun

Motosikleti
    SUPERDUKER
    yerdekini ağzına alma diye öğüt etiğin kişiler küçük yaştaki çocuklardır,yetişkinin bunu üzerine alınmasına gerek yok dimi ? buda onun gibi bir uyarı olmuş uyarın için teşekkürler saçma sapan şey yazanlar taklitlerini düzgün yapamayan göze batanlar canlılar boşver sen onları.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı zheroen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yerdekini ağzına alma diye öğüt etiğin kişiler küçük yaştaki çocuklardır,yetişkinin bunu üzerine alınmasına gerek yok dimi ? buda onun gibi bir uyarı olmuş uyarın için teşekkürler saçma sapan şey yazanlar taklitlerini düzgün yapamayan göze batanlar canlılar boşver sen onları.

Gardaşım açtığın konuda savaşı kazandın o kadar saldırıya rağmen!
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

Motosikleti
    KUBA CİTA
    Teşekkürler arkadaşlar saolun ben amacıma ulaştığımı gördüm o sebepden dolayı içim rahat

halilom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Kuba XR 125 - 2019 Hero Xpulse 200T
    Baştan sona okudum da kardeşim gelen tepkiler bana göre altındaki motordan kaynaklı. Hani toplumda vardır ya cc in kadar konuş muhabbeti, bu da öyle olmuş. Ben seni anlıyorum, küçük cc candır bu arada.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)